Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Підприємництво

Підприємництво

Назва:
Підприємництво
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
30,60 KB
Завантажень:
411
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Зміст роботи
Вступ…………………………………………………………….4
1. Підприємство. Його суть. Правові основи і коротка характеристика його діяльності. Конкурентне середовище. Реклама……………………..6
2. Виробнича потужність і розробка виробничої програми у вартісних і кількісних показниках. …………………………………….10
3. Основні засоби виробництва. Розрахунок показників стану, руху і використання……….……………..………………………………………..19
4. Матеріально-Технічне забезпечення……………………………….25
5. Персонал підприємства, продуктивність праці, організація і оплата праці………………………………………………………………………..30
6. Оборотні засоби виробництва. Розрахунок оборотних коштів…..35
7. Затрати на виробництва продукції…………………………………39
8. Критичний і прогнозований обсяг виробництва…………………..43
9. Оцінка фінансового стану підприємства…………………………..47
10. Відносини з бюджетом…………………………………………….54
11. Результати реалізації продукції і забезпеченість коштами, матеріально сировинними ресурсами інноваційної діяльності…………………………….59
Висновки…………………………………………………………………….62
Список використаної літератури……………………………………………63
Додатки...………………………………………………………………….64


Вступ
Проблеми, з якими сьогодні стикається підприємство, потрібно вирішувати досить швидко, своєчасно реагуючи на потреби ринку.
Глибоке вивчення курсу є неможливим без практичних навиків самостійної, аналітичної і творчої роботи з обраної спеціальності, вміння виконувати практичну роботу спеціаліста-економіста узагальнювати, систематизувати і аналізувати цифрові дані. Саме тому виконується курсова робота з економіки підприємства. Без знань економіки не можна зрозуміти сутності соціально – економічного розвитку і зростання ефективності підприємницької діяльності.
Також забезпечити високий рівень роботи, виходячи із законів України: „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, Конституцією України.
В Івано-Франківській області було здійснене маркетингове дослідження, яке показало, що область в недостатній кількості забезпечена меблями, зокрема партами. Існує лише ряд підприємств, які можуть постачати сировину для продукції. Тому на базі досліджень було прийнято висновок про створення підприємства, яке б виготовляло готову продукцію. Таким підприємством стала фірма “Софуля”. Основні положення і статут, якої подаватимуться в 1 розділі.
Основною моєю метою є розробка програми підприємницької діяльності промислового підприємства. Основними завданнями є ознайомлення законодавчо-юридичною базою для створення підприємства, дослідження конкурентного середовища, розрахунки виробничої програми, виробничих фондів, персоналу підприємства, оборотних засобів, затрат на виробництво продукції, робити прогнози обсягу виробництва у майбутньому, дати оцінку фінансового стану підприємства, також провести підсумки роботи.
Потрібно показати вміння проводити розрахунки і аналізувати цифровий матеріал, визначити фактори впливу і шляхи підвищення ефуктивності виробництва. Вміти робити висновки, щодо ращого виходу з тої чи іншої ситуації.


Розділ 1
Підприємство. Його суть. Правові основи і коротка характеристика його діяльності. Конкурентне середовище. Реклама
Згідно з „Господарського кодексу Україні” підприємство – це самостійний суб'єкт господарювання створений компетентним органом державної влади або органом місцевого господарювання або іншим суб’єктом для задоволення особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково-дослідної, торговельної та іншої господарської діяльності.
При створенні підприємства „Софуля” були проведені збори засновників, де було встановлено розмір внесків до статутного капіталу, затвердженно що вони будуть спеціалізуватись на виробництві парт. Також було затвердженно статут підприємства, основні положення якого грунтуються на основі „Господарського кодексу України” . засновникамит є Веселовський В.О., Рибчак Н.В., Заяць У.І. основна мета діяльності: здійснення виробничої та господарської діяльності, спрямованої на одержання прибутку і задоволення його на основі соціально-економічних інтересів засновників і членів трудового колективу товариства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Підприємництво

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок