Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Визначення пріоритетних напрямків розвитку підприємництва

Визначення пріоритетних напрямків розвитку підприємництва

Назва:
Визначення пріоритетних напрямків розвитку підприємництва
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,76 KB
Завантажень:
436
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Зміст ст.
Вступ…………………………………………………………………………………3
1. Підприємництво в Україні……………………………………………………....5
1.1Стан і проблеми підприємництва в Україні…….……………………………7
2.Напрямки розвитку підприємництва…………………………………………..11
2.1Теоретико методологічні основи інвестування розвитку підприємства…..11
2.2 Державні закупівлі ……………………………………………………….….18
2.3 ……………………………………………………….....19
2.4
3.Пропозиції………………………………………………………………………..23
3.1Мікрокредитування
Висновок


ВCТУП
Забезпечення стійкого зростання вітчизняної економіки є одним із пріоритетних завдань сьогодення .Його вирішення можливе за умови формування конкурентоспроможних підприємницьких структур, здатних зайняти своє місце у глобалізованому, складному динамічному і взаємопов’язаному економічному просторі. Для цього вони повинні бути здатними формувати вагомі та стійкі конкурентні переваги,завойовувати прихильність споживачів чутливістю до їхніх потребі пропонуючи кращі способи їх задоволення,ніж конкуренти.
Одним із першочергових завдань на шляху реалізації сучасної моделі економічного зростання держави проголошено розвиток національного розвитку зі збалансуванням його внутрішньої і зовнішньої складових за умови випереджального зростання внутрішнього споживання .Провідна роль у забезпеченні розвитку національного ринку належить суб’єктам пропозиції,тобто підприємцям.
Значимість підприємництва як провідного стратегічного ресурсу, внутрішнього джерела економічного розвитку і забезпечення добробуту населення підтверджена досвідом провідних промислово розвинених країн.
Метою курсової роботи є визначення пріоритетних напрямків розвитку підприємництва,проаналізувавши його стан і проблеми.
Об’єктом дослідження є підприємницьке середовище і підприємництво в цілому.
Предметом дослідження курсової роботи є мале і середнє підприємництво.
Теоретичне значення та прикладна цінність результатів курсової роботи полягають у вивченні проблем сучасного підприємництво та визначення найбільш оптимальних і ефективних напрямків розвитку підприємництва в Україні.
1 Підприємництво в Україні
1.1Стан і проблеми підприємництва в Україні
Сучасне підприємництво не може ототожнювати ні з наукою, ні з творчістю-це особлива діяльність, певний стиль поведінки і думок, складовими якого є ініціатива, нетрадиційність, ризик тощо. Головними соціально-економічними елементами підприємництва є ініціатива,самостійна діяльність громадян та їх об’єднань, спрямована на одержання прибутку і здійснювала на свій ризик і під майнову відповідальність у межах, обумовлених організаційно-правовими формами підприємств. Істотним методологічним підходом є визначення підприємства як важливої багатогранної функції в економіці. В основі підприємницької діяльності лежать обов’язкові умови і вимоги, серед яких необхідно відзначити вільний вибір напрямків і методів роботи, самостійність й прийнятті рішень, а також відповідальність за прийняті рішення, а також відповідальність за прийняті рішення, їхні наслідки та відповідні ризики.
Особливості формування підприємництва в Україні обумовлюються характером перехідного періоду. Перехідний період в економіці будь-якої країни характеризується нестабільністю, альтернативністю, суттєвим впливом неекономічних чинників. В Україні на цьому етапі виявляється значний потенціал розвитку підприємництва: наявність висококваліфікованих фахівців,значна кількість вільної робочої сили, надзвичайно гостра потреба в нових ідеях і підходах до виходу з економічної кризи, необхідність у розробці і впровадженні новацій.
Оскільки модель підприємництва є підсистемою загальної моделі національної економіки, то параметри національної моделі українського підприємництва будуть, насамперед, визначитися параметрами обраної моделі економіки. Іншими словами, обрана Україною модель змішаної економіки і соціально орієнтованого ринку буде визначати особливості моделі українського підприємництва. Але це будуть саме особливості, а не принципова відмінність. Крім того, при розгляді сьогодення і майбутнього вітчизняного підприємництва, етапів його розвитку і хвороб росту ,необхідно враховувати недавнє минуле України і специфіку її сучасної соціально-економічної ситуації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Визначення пріоритетних напрямків розвитку підприємництва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок