Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Організація роботи банків та облік розрахунків щодо обслуговування фізичних осіб пластиковими картками в іноземній валюті

Організація роботи банків та облік розрахунків щодо обслуговування фізичних осіб пластиковими картками в іноземній валюті

Назва:
Організація роботи банків та облік розрахунків щодо обслуговування фізичних осіб пластиковими картками в іноземній валюті
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,38 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Організація роботи банків та облік розрахунків щодо обслуговування фізичних осіб пластиковими картками в іноземній валюті


Зміст


Вступ
Тема даної курсової роботи: „Організація роботи банків та облік розрахунків щодо обслуговування фізичних осіб пластиковими картками в іноземній валюті”.
Мета написання даної курсової роботи полягає в дослідженні питань, пов’язаних з особливостями організації роботи банків та обліку розрахунків щодо обслуговування фізичних осіб пластиковими картками в іноземній валюті.
Основними завданнями при написанні роботи стали:
підбір та аналіз нормативних та літературних джерел, присвячених проблемам банківської справи, бухгалтерського обліку в банках тощо;
узагальнення отриманих даних;
оформлення результатів дослідження у вигляді дійсної курсової роботи.
Актуальність обраної теми полягає в тому, що все частіше населення України починає користуватись пластиковими картками, а тому і питання організації роботи банку з обслуговування фізичних осіб пластиковими картками та обліку цих операцій потребує ретельного дослідження. Дедалі частіше замість звичної готівки ми користуємося картками: платимо за проїзд у метро, телефонуємо, отримуємо зарплату, розраховуємося за комунальні послуги, користуємося банкоматами. Безготівковий розрахунок дедалі більше входить у наше життя, і це не випадково. Що більше в обігу готівки, то складніше контролювати грошові потоки, податкові платежі, грошову емісію і тим більші витрати держави на підтримку готівково-грошового обігу.
Предметом дослідження в роботі виступають банківські операції з обслуговування фізичних осіб пластиковими картками, а об’єктом дослідження – КБ „Промінвестбанк”.
В роботі розкриті наступні питання:
Операції з пластиковими картками: організація роботи банків що до обслуговування фізичних осіб пластиковими картками в іноземній валюті; види пластикових карток; зарубіжний досвід.
Організація роботи банків з пластиковими картками та облік цих операцій; правила та порядок оформлення видачі пластикових карток; облік операцій с пластиковими картками; аналіз організації роботи банків та облік розрахунків щодо обслуговування фізичних осіб пластиковими картками.
Документальне оформлення та облік операцій із пластиковими картками, обслуговування фізичних осіб на прикладі банку "Промінвестбанк".
При написанні роботи автором були використані Закони України та інші нормативні джерела, підручники та монографії з бухгалтерського обліку в банках, банківської справи тощо.


Теоретична частина
1. Пластикові картки: сутність, види, організація роботи з обслуговування
1.1. Організація роботи банків що до обслуговування фізичних осіб пластиковими картками в іноземній валюті
Одним із основних напрямків НБУ сьогодні є утворення національної системи масових електронних платежів населення на товари та послуги (СМЕП).
Національна система масових електронних платежів - це система безготівкових розрахунків, при якій розрахунки за товари та послуги здійснюються за допомогою банківських платіжних карток.
Платіжна картка - документ на носії електронної інформації у вигляді пластикової картки, що випускається кредитно-фінансовими установами. Документ дає можливість його пред'явникові одер-жувати без оплати у готівковій формі товари та послуги, в тому числі послуги з одержання через банківські установи готівки, та підтверджує особам, які надають ці товари та послуги, що оплата їх вартості буде здійснена з рахунків у банківських установах.
Механізм здійснення операцій із банківськими платіжними картками регулюється певною законодавчою і нормативною базою. Основними документами, що регламентують порядок використання банківських платіжних карток у вітчизняній економіці, є:
Закон України „Про платіжні системи та переказ грошей в Україні” від 5 квітня 2001 року N 2346-ІІІ.
Постанова правління НБУ „Про впровадження пластикових карток міжнародних платіжних систем у розрахунках за товари, надані послуги та при видачі готівки” № 37 від 24.02.97.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Організація роботи банків та облік розрахунків щодо обслуговування фізичних осіб пластиковими картками в іноземній валюті

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок