Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Облік розрахунку порядку планових платежів

Облік розрахунку порядку планових платежів

Назва:
Облік розрахунку порядку планових платежів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
5,72 KB
Завантажень:
326
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Курсова робота
з предмету
“Бюджетний облік”
на тему
“Облік розрахунку порядку планових платежів”


Зміст
Вступ 3
Облік розрахунків з різними дебіторами та кредиторами 4
Накопичувальна відомість за розрахунками в порядку
планових платежів Форма № 410 (бюджет) 8
Накопичувальна відомість за розрахунками в порядку
планових платежів Форма № 410 – авт (бюджет) 9
Список посилань на джерела 14


Вступ
Бюджет є невід'ємною частиною відносин і одночасно концентрованим виявом державної політики, яка на даному етапі направлена на реформування економіки держави.
Через бюджет держава акумулює грошові кошти для фінансування пріоритетних напрямків виробництва, соціального розвитку, активізує заходи щодо збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів.
Бюджетні установи належать до одного з різновидів організацій некомерційного характеру, для яких одержання прибутку не їх основною метою.
Бухгалтерський облік у бюджетних установах відображає виконання бюджету через облік: доходів, видатків, грошових коштів бюджету на рахунок, фінансування заходів, передбачених і затверджених у бюджеті, фондів, резервів й рахунків, створених у процесі виконання бюджету, касового виконання бюджету й виконання кошторисів видатків бюджетних установ.
Бухгалтерський облік у бюджетних установах є складовою частиною народногосподарського обліку, науково обгрунтованою системою нагляду, відображення, групування і узагальнення та контролю за кількісними і якісними показниками виконання кошторису.


Облік розрахунків з різними дебіторами та кредиторами
Для обліку розрахунків з різними дебіторами призначений рахунок 36 “Розрахунки з різними дебіторами” з розподілом на субрахунки:
Субрахунок 361 “Розрахунки за порядком планових платежів”;
Субрахунок 362 “Розрахунки з підзвітними особами”;
Субрахунок 363 “Розрахунки з відшкодування завданих збитків”;
Субрахунок 364 “Розрахунки з іншими дебіторами”.
Рис. 1. Характеристика субрахунків до рахунку 36 “Розрахунки з різними дебіторами”


Розрахунки за плановими платежами, тобто рахунки, коли умовами договору передбачена оплата товарів не за окремими операціями постачання, а шляхом періодичного перерахування коштів в певні строки і в установлених розмірах не залежно від отриманих товарів є одним з видів розрахунків з дебіторами.
Такі розрахунки проводяться шляхом періодичного перерахування коштів у строки і розмірах, передбачених договором та в межах планових асигнувань? а не фактичним відвантаженням товарів (на підставі представлених документів).
Щомісяця постачальник і покупець звіряють стан своїх розрахунків на підставі фактично одержаних матеріальних цінностей та проведених проплат і здійснюють перерахунок.
Розрахунки з постачальниками в порядку планових платежів обліковуються на субрахунку 361 “Розрахунки в порядку планових платежів”.
За дебетом субрахунку 361 і кредитом субрахунків рахунків 31, 32 відображаються кошти, перераховані в рахунок планових платежів. За кредитом субрахунку 361 та дебетом відповідних субрахунків рахунку 23 відображаються отримані матеріальні цінності.
До розрахунків з дебіторами установи відносяться і розрахунки з підзвітними особами, для операцій з якими призначений субрахунок 362 “Розрахунки з підзвітними особами”.
Суми під звіт видаються з каси установи тільки працівникам, що працюють у цій установі. Суми видаються за розпорядженням керівника установи.
Підзвітні суми мають цільове призначення і повинні витрачатися виключно з метою, на яку вони видані згідно з кодами бюджетної класифікації видатків.
Видача сум під звіт працівникам, за якими є непогашена заборгованість за попередні суми, не дозволяється.
Підзвітні особи звітують про витрачання одержаних сум звітом про використання коштів, наданих на відрядження або під звіт і несуть повну відповідальність за збереження і використання підзвітних сум.
Умови видачі коштів під звіт та порядок здачі підзвітними особами звітів про використання коштів, наданих на відрядження або під звіт, визначені Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 15.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Курсова робота на тему: Облік розрахунку порядку планових платежів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок