Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Економічні особливості обгрунтування експлуатаційної програми в підприємстві готельного господарства

Економічні особливості обгрунтування експлуатаційної програми в підприємстві готельного господарства

Назва:
Економічні особливості обгрунтування експлуатаційної програми в підприємстві готельного господарства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,04 KB
Завантажень:
239
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
“Економічні особливості обгрунтування експлуатаційної програми в підприємстві готельного господарства”
План:
Вступ
Індустрія гостинності – це сфера підприємництва, що складається з таких видів обслуговування, що спираються на принципи гостинності, Важливе місце в індустрії займає готельний бізнес, широкий і різноманітний характер якого охоплює елементи, зв'язані з ним секторів індустрії, наприклад харчування, відпочинок і готельний бізнес, який демонструє більш широку і різноманітну організаційну структуру, чим інші сектори індустрії.
Підприємства індустрії гостинності мають загальні характеристики, що визначають природу індустрії гостинності. А остання формує організаційну структуру підприємства, визначає їхню управлінську політику й операції:
Велика кількість підприємств різних розмірів і видів розкидані по країні і світу;
Багато підприємств працюють цілодобово і всі дні тижня;
Ціни фіксовані і високі, пропозиція також фіксована, але існує їхня сезонність коливання, що залежать від непередбаченого попиту;
Це індустрія і виробництва й обслуговування;
Існують різні клієнти з різними потребами;
Багато операцій комбіновані, більшість з них виконуються одночасно;
Потрібно високий рівень координації і дуже часто в стиснутий термін;
Від менеджерів потрібно високий професіоналізм вправність, особливо в питаннях керування;
Крім висококваліфікованої праці існує і багато некваліфікованої праці;
Більшість робіт мало оплачувані;
Персонал часто змушують працювати позаурочний час;
Велика частка молодіжної, жіночої і півгодинної праці.
Резюме проекту
1. Суть проекту : побудова багатофункціонального торгово-розважального комплексу загальною площею використовуваних приміщень 8609,00 м. кв., який включає: пекарню, ковбасний цех, готель, ресторан, снак-бар, кондитерська-кав'ярня-морозиво, дрінк-бар, пивний бар, приміщення для дискотеки, сауну, кегельбан, казино, станцію технічного обслуговування транспортних засобів, банк, магазини по торгівлі продовольчими та промисловими товарами, пральню.
2. Ефективність проекту: термін окупності проекту 144 місяці; індекс прибутковості -9,7475; сума дисконтованих поступлень - 163617 тис. дол. США; чистий валовий дохід 146831 тис. дол. США; середня внутрішня норма рентабельності протягом 144 місяців - 23,8 %.
3. Відомості про фірму: підприємство "Надія" діє на підставі Статуту та Договору. Статут і Договір підприємства зареєстровані Виконкомом Луцької міської Ради народних депутатів 20.09.97 року за № 12510. Засновниками Підприємства є: болгарське підприємство "ВАРНА" та українська виробничо-комерційна фірма "ОНІКС" у формі товариства з обмеженою відповідальністю. Підприємство є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахунковий та валютний рахунки в установах банку, круглу печатку зі своїм повним найменуванням, штампи, емблему, фірмовий знак та інші необхідні реквізити. Підприємство діє на основі повного господарського розрахунку та самофінансування. Статутний фонд підприємства згідно установчих документів становить 5'000’000 доларів США, з частками сторін в статутному фонді: "Варна" - 1% статутного фонду; ВКФ "Онікс" ЛТД - 99% статутного фонду.
4. Команда управління: реалізація проекту буде здійснюватися під керівництвом 9-ти провідних спеціалістів підприємства "Надія". Управління торговим комплексом, після його введення в експлуатацію, буде здійснюватися адміністрацією в кількості 5 чоловік при загальній кількості працюючих 151 чоловік з річним фондом оплати праці в сумі 144 тис. дол. США.
5. План дій : будівництво торгового комплексу буде вестися в дві черги болгарським підприємством "Деніс-Буд". Розрахунки з болгарським підприємством "Деніс-Буд" будуть проводитись згідно підписаних контрактів за фактом виконання певних етапів робіт.
6. Фінансування: підприємство "Надія" за рахунок власних коштів в сумі 1272 тис. дол. США розпочало реалізацію проекту. Після введення в дію торгового комплексу вказані кошти будуть внеском підприємства "Надія" в статутний фонд новоствореного дочірнього підприємства з правом юридичної особи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Економічні особливості обгрунтування експлуатаційної програми в підприємстві готельного господарства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок