Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Поняття конкурентоздатності підприємства методи їх досягнення

Поняття конкурентоздатності підприємства методи їх досягнення

Назва:
Поняття конкурентоздатності підприємства методи їх досягнення
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
116,50 KB
Завантажень:
32
Оцінка:
 
поточна оцінка 0.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Черкаський художньо-технічний коледж

Механіко-технологічне відділення

Курсова робота з дисципілни „Організація та планування підприємства” на тему: «Поняття конкурентоздатності підприємства методи їх досягнення»

Виконав Перевірив

студент 4 курсу гр. МС-43 викладач
Колмичок О. С. економічних дисциплін
Панюшкіна Ю.О.

Черкаси 2011 р.

ПЛАН
Вступ.
Поняття підприємства, особливість їх функціонування у ринкових умовах.
Теоретичні основи конкурентоздатності підприємства .
Способи досягнення конкурентоздатності підприємства.
II Частина.
Задача.
Висновок.
Список використаної літератури.


Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
2
ОПП.17.МС43.12КР
1.ВСТУП
Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
3
ОПП.17.МС43.12КР
Конкурентноздатність - це багатоаспектне поняття, що синтезує в собі всі сторони, фактори функціонування й розвитку об'єкта керування.
У чинність багатоаспектності застосування даної категорії в різних галузях знань у науково-технічній літературі існує ряд визначень, що часом суперечать один одному. Так, у літературі пропонується наступне визначення конкурентноздатності:
«...під конкурентноздатністю розуміється комплекс споживчих і вартісних характеристик продукту, що визначають його успіх на ринку, тобто перевага саме цього продукту над іншими в умовах широкої пропозиції конкуруючих продуктів-аналогів». Словники дають наступні тлумачення цього слова:
«...конкурентноздатність продукту - сукупність споживчих властивостей продукту, що визначає його відмінність від інших аналогічних продуктів по ступені й рівню задоволення потреби покупця й витратам на його придбання й експлуатацію»
«...конкурентноздатність продукту - здатність продукції бути більше привабливою для споживача у порівнянні з іншими виробами аналогічного виду й призначення, завдяки кращій відповідності своїх якісних і вартісних характеристик вимогам даного ринку й споживчих оцінок»
Оскільки конкурентноздатність - міждисциплінарне поняття, то на наш погляд необхідно визначити пріоритети у вивченні й застосуванні на практиці окремих питань керування конкурентноздатністю, саме тому ми зосередимося конкретніше на визначенні конкурентноздатності підприємств. Визначимо конкурентноздатність підприємства як його потенційна якість, що включає:

групи споживачів, а також простежувати тенденції споживчого поводження.
Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
4
ОПП.17.МС43.12КР
здатність організовувати робочий процес, результати якого будуть відповідати очікуванням цільової групи споживачів як найбільш корисного продукту по співвідношенню ціна-якість.
здатність проводити ефективну поточну маркетингову політику, включаючи психологічне позиціювання продукту в споживача, що оптимізуює обсяг продажів і снижує витрат по збуті;
здатність вишукувати й створювати умови для зниження витрат на забезпечення факторами виробництва - капіталом, робочою чинністю, сировиною й матеріалами, енергією й т.п. на одиницю продаваної продукції;
здатність до створення й утримання технологічної переваги над іншими членами галузевого співпродуктиства, що вимагає своєчасного відновлення застосовуваних технологій
здатність планувати, організовувати й проводити ефективну стратегію в сферах виробництва й маркетингу на основі інновацій;
створення й розвиток високого кадрового потенціалах як на виконавчому, так і управлінському рівнях.
Якість виконавчого персоналу проявляється в його здатності ефективно використати існуючі на підприємстві виробничі технології й готовності до освоєння більше перспективних технологій. Якість фахівців проявляється в їхній здатності ставити й вирішувати функціональні завдання, погоджуючи їх зі стратегічними цілями підприємства, здатні забезпечити йому ключові компетенції в технічних, технологічних, дизайнерських і ін. областях для посилення ринкових позицій компанії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Поняття конкурентоздатності підприємства методи їх досягнення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок