Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Народне господарство Франції

Народне господарство Франції

Назва:
Народне господарство Франції
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,07 KB
Завантажень:
508
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
План
Вступ
Розділ 1. Особливості розвитку основних галузей народного
господарства Франції.
Сільське господарство.
Лісництво.
Рибальство.
Промисловість.
Фінансові послуги та страхування.
Транспорт.
Туристичні послуги.
Третинний сектор (сфера послуг).
Розділ 2. Роль та значення зовнішньоекономічних зв’язків
Франції у її економічному розвитку.
2.1. Зовнішньоекономічна діяльність.
2.2. Зовнішня торгівля.
Розділ 3. Зовнішньоекономічне співробітництво Франції
та України.
3.1. Аналіз стану економічного співробітництва.
3.2. Перспективи та напрямки покращання торгово-економічних
відносин.
Висновки
Список використаних джерел
Вступ
В роботі автор спирався на низку вітчизняних та іноземних досліджень, які несуть в собі достатній об’єм інформації, необхідної для висвітлення в стислій формі обраної теми.
Дослідження саме цієї теми викликано тим, що Франція є одним з показових прикладів стабілізації економіки за рахунок державного впливу, що, у свою чергу, є досить характерним для країн з розвинутою економікою. Водночас, в економіці країни є достатньо особливостей, які заслуговують на дослідження і застосування на практиці іншими країнами, в тому числі Україною. У цьому зв’язку важливе місце займає питання співробітництва в економічній сфері між Україною та Францією.
Таким чином, в роботі будуть розглянуті загальні положення, що характеризують економіку країни, висвітлені деякі особливості її розвитку та проаналізовано стан українсько-французького економічного співробітництва.
Франція - високорозвинута індустріально-аграрна держава, одна з «великої сімки» найрозвинених країн світу. В цій країні найбільш високий рівень участі держави в господарських процесах. Особливістю економіки є високий ступінь розвитку державно-монополістичного устрою.
За рівнем промислового виробництва Франція також займає одне з провідних місць. Основні галузі промисловості: машинобудування, авіакосмічна галузь (друге місце за експортом серед країн Заходу), хімічна промисловість (четверте місце в світовому експорті), автомобільна галузь (третє місце в світі за випуском), харчова промисловість (друге місце за експортом в світі після США), радіоелектроніка, інформатика, кораблебудування. електротехнічна галузь, металургія, атомна енергетика, гірнодобувна промисловість. Франція протягом століть була передовою аграрною країною. На сучасному етапі в її розпорядженні багатогалузеве високопродуктивне сільське господарство. Значний дохід державі приносить рибальство. Розвинуто також лісництво. В південно-західній частині біля Бордо знаходяться родовища нафти. Франція займає перше місце в Європі за кількістю атомних електростанцій. Країна має високий науково-технічний потенціал. Біля половини населення працює в сфері послуг- торгівлі, медицині, фінансовій справі, туризмі. Країна має розвинуту туристичну галузь, теле- кіноіндустрії. Біля 30% національного доходу витрачається на соціальні потреби11 Малая энциклопедия стран // под ред. Сиротенко Н.Г., Мендилеева В.А. – Харьков. - 2000г..
Країна займає четверте місце за показниками ВВП серед країн світу. В 1997 році країна мала торгівельне сальдо 173,4 млн. франків (28,9 млн. дол.); займала четверте місце за обсягом експорту товарів та друге місце по послугам та с\г в світі. Вона є лідером за виробництвом та експортом с\г продукції в Європі. Біля 60% її торгівлі складає торгівля з країнами ЄС.
Франція має такі основні показники соціально-економічного розвитку в 1998 році (темпи приросту, % до попередньому року)22 Le Monde ekonomique // Le Monde. - 16.03.1999.
-
ВВП 3,2
Промисловість 0,9
Безробіття 11,6
Ціни споживання 0.4
Дефіцит держ.
бюджету -0,3
Держ. борг(% до ВВП) 58,5
Структура ВВП Франції (в % від загального):
Сільське господарство 2,4
Промисловість 28,4
Послуги 69,2
Складові ВВП (в % від загального):
Приватне споживання 59,7
Суспільне споживання 19,6
Інвестиції 16,8
Експорт 26,6
Імпорт -22,8
Динаміка ВВП Франції з 1970-2000 (дані в млрд.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Народне господарство Франції

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок