Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Текстильна промисловість України. Основні проблеми та перспективи розвитку

Текстильна промисловість України. Основні проблеми та перспективи розвитку

Назва:
Текстильна промисловість України. Основні проблеми та перспективи розвитку
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,72 KB
Завантажень:
260
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КУРСОВА РОБОТА
на тему: “Текстильна промисловість України. Основні проблеми та перспективи розвитку”


ЗМІСТ
Вступ | 3
Розділ І.Текстильна промисловість як галузь легкої промисловості. | 5
1.1.Значення та місце текстильної промисловості в економіці України. |
5
1.2.Основні принципи і фактори розміщення підприємств текстильної промисловості. |
7
Розділ ІІ. Передумови розвитку та сучасний стан текстильної промисловості України. |
10
2.1.Історія розвитку текстильної промисловості України. | 10
2.2.Передумови розвитку та сучасний стан текстильної промисловості України. | 14
2.3.Територіальна структура текстильної промисловості України. | 19
Розділ ІІІ. Основні проблеми розвитку текстильної промисловості України . |
24
3.1 Проблеми розвитку текстильної промисловості України . |
24
Розділ ІУ. Перспективні напрямки розвитку текстильної промисловості України. |
31
4.1. Реструктуризація текстильних підприємств України. | 31
4.2. Заходи Міністерства промислової політики щодо розвитку текстильної промисловості України. |
33
Висновки та пропозиції. | 36
Список використаної літератури. | 38
Додатки
ВСТУП
 
Легка промисловість України - це багатогалузевий комплекс, який на початку 90-х років мав 25 підгалузей і понад 500 тис. робочих місць. Вартість продукції, виробленої галуззю в 1990 році оцінювалася сумою 15 млрд.дол., що забезпечувало понад 10% обсягів промислового виробництва і майже п”яту частину бюджетних надходжень України.
Текстильна промисловість – група галузей легкої промисловості, зайнятих переробкою рослинних (бавовна, льон, конопля, кенаф, джут, рамі), тваринних (вовна, кокони шовкопряда), штучних і синтетичних волокон у пряжу, нитки, тканини. Текстильна промислдовість дає половину виробництва легкої промисловості. За видами використання сировини текстильна промисловість ділиться на бавовняну, вовняну, шовкову, лляну, конопляно-джутову промисловість, виробництво нетканих матеріалів, ватне виробництво та інші; за стадіями обробки сировини – на прядильне, ткацьке і оздоблювальне виробництва.
Загальні тенденції розвитку текстильної промисловості – збільшення частки хімічних волокон, автоматизація виробництва з використанням електроніки, впровадження ресурсозберігаючих технологій. Розміщення підприємств первинної обробки сировини дисперсне і тяжіє до місць її виробництва. Характерними є територіальні поєднання текстильної промисловості і важкої промисловості, чим балансують використання чоловічої і жіночої праці. Текстильна промисловість завжди робила вагомий внесок в наповнення бюджету держави. Тому в період виходу з кризового стану економіки України актуальним є, насамперед, забезпечити стабільне постачання сировиною текстильних підриємств, що забезпечують значну прибутковість галузі і збільшить надходження до державного бюджету.
Об’єктом даної роботи є виробництво тканин, ниток, волокна та інших товарів, які є невід’ємною частиною нашого повсякденного життя.
Предметом роботи є дослідження сучасного стану та шляхи вирішення проблем, які виникли в текстильній промисловості. Метою даної роботи є дослідження сучасного стану текстильної галузі, факторів і передумов її розвитку, а також проблеми і перспективи її розвитку в майбутньому.
Виходячи з мети я поставила перед собою такі завдання: дослідити текстильну промисловість як галузь легкої промисловості; розкрити передумови розвитку та сучасний стан текстильної промисловості в Україні; визначити основні проблеми розвитку текстильної промисловості України та перспективні напрямки розвитку. Для висвітлення теми і розкриття завдань, роботу поділено на вступ, чотири розділи та висновок.
У першому розділі розкривається значення та місце текстильної промисловості в економіці України, а також основні принципи і фактори розміщення підприємств текстильної промисловості.
Другий розділ роботи висвітлює передумови розвитку, історію розвитку та сучасний стан текстильної промисловості України, територіальну структуру.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Текстильна промисловість України. Основні проблеми та перспективи розвитку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок