Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Використання принципів мотивації у діяльності підприємства

Використання принципів мотивації у діяльності підприємства

Назва:
Використання принципів мотивації у діяльності підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
27,04 KB
Завантажень:
251
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Використання принципів мотивації у діяльності підприємства
курсова робота з економіки підприємства


ЗМІСТ


Вступ
Актуальність дослідження. Глибокі зміни в політичній, економічній, соціальній сферах, що відбуваються в Україні, спрямовані на становлення нової економічної системи, заснованої на ринкових відносинах. Ключовими технологіями ринкової економіки є менеджмент, маркетинг і мотивація.
До останнього часу мотивація як рушійна сила поведінки, як усвідомлене прагнення до певного типу задоволення потреб, до успіху, не була самостійним об'єктом дослідження, що не можна визнати правомірним. На практиці жодний договір, угода або рішення не можуть бути укладені, прийняті і реалізовані без залучення до цього більшої чи меншої кількості різних людей з притаманними їм поглядами, переконаннями, цілями, принципами і настановами. Єдиною прикладною наукою, що дозволяє глибоко аналізувати трудову поведінку людей у всій її різноманітності, проектувати і впливати на неї для досягнення особистих цілей і цілей організації, і є мотивація.
Отже, актуальність дослідження даної курсової роботи полягає у необхідності вивчення проблеми реалізації принципів мотивації у практичній діяльності підприємства.
Об’єкт дослідження.
Об’єктом даної курсової роботи виступає проблема використання принципів мотивації у практичній діяльності підприємства.
Предмет дослідження.
Предметом дослідження даної курсової роботи є особливості використання принципів мотивації у практичній діяльності підприємства.
Мета дослідження.
Мета дослідження полягає в теоретичному та емпіричному розгляді проблеми використання принципів мотивації у практичній діяльності підприємства.
Мета роботи передбачає виконання таких завдань:
Розкрити поняття гарантування права на працю в законодавстві України.
Висвітлити основні особливості праці жінок та підлітків на підприємствах України.
Дослідити основні положення сучасних мотиваційних теорій.
Охарактеризувати систему винагород за працю в Україні.
Вивчення проблем мотивації трудової діяльності має як теоретичне, так і пряме практичне значення. Від того, як розуміє та чи інша людина свою трудову діяльність і якими мотивами вона керується, залежить її ставлення до роботи. Тому вивчення, розуміння внутрішніх механізмів мотивації праці дає змогу виробити ефективну політику в галузі праці і трудових відносин, створити «режим найбільшого сприяння» для тих, хто дійсно прагне продуктивної праці.
Мотивація трудової діяльності не може бути дійовою без застосування сучасних форм і методів матеріального стимулювання персоналу. Підвищення значення трудових і статусних мотивів, що спостерігається нині, не означає абсолютного зниження ролі матеріальних стимулів. Вони, як і раніше, залишаються важливим каталізатором, здатним суттєво підвищити трудову активність та сприяти досягненню особистих цілей і цілей організації.
Отже, предметом дослідження і висвітлення є система мотивації трудової діяльності та її складові.


Розділ 1. Право на працю та його гарантування. Законодавство України про працю
Законодавство України про працю складається з Кодексу законів про працю України, інших актів законодавства України, прийнятих відповідно до нього (ст. 4 КЗпП України).
Законодавство про працю регулює трудові відносини працівників усіх підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, виду діяльності і галузевої належності, а також осіб, які працюють за трудовим договором з фізичними особами.
Особливості праці членів кооперативів та їх об'єднань, колективних сільськогосподарських підприємств, селянських (фермерських) господарств, працівників підприємств з іноземними інвестиціями визначаються законодавством та їх статутами. При цьому гаранти щодо зайнятості, охорони праці, праці жінок, молоді, інвалідів надаються в порядку, передбаченому законодавством про працю.[7, – С. 156]
Трудові відносини громадян України, які працюють за її межами, а також; трудові відносини іноземних громадян, які працюють на підприємствах, в установах, організаціях України, регулюються законодавством сторони працевлаштування та міжнародними договорами (угодами) України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: Використання принципів мотивації у діяльності підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок