Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Організаційні структури бізнесу в Україні. Їх переваги і недоліки

Організаційні структури бізнесу в Україні. Їх переваги і недоліки

Назва:
Організаційні структури бізнесу в Україні. Їх переваги і недоліки
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,24 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Курсова робота
на тему: Організаційні структури бізнесу в Україні. Їх переваги і недоліки.


Зміст ст.
Вступ
I Правові основи бізнесу в Україні.
1.1 Правовий статус підприємства.
1.2 Основні форми організації бізнесу.
II Аналіз організації бізнесу в Україні. Їх переваги і недоліки.
2.1 Створення та розміщення нових підприємств.
2.2 Придбання існуючого бізнесу.
III Стратегії бізнесу.
3.1 Стратегії для слабкого бізнесу.
3.2 Стратегія відновлення для кризових ситуацій.
Висновки
Перелік використаних джерел
ВСТУП
Різноманітність форм власності зумовила різноманітністю форм ведення господарства, тобто кожній формі власності відповідає певна організаційна форма господарства. Проте організаційно-правові форми підприємницьких структур і форми підприємницької діяльності (бізнесу) — це не одне і те саме. Наприклад, організаційно-правова форма підприємницького бізнесу — фірма, а форма його підприємницької діяльності (бізнесу) — акціонерне товариство або організаційно-правова форма — спільне підприємство, а форма його підприємницької діяльності — товариство з обмеженою відповідальністю. Розглянемо поняття „форми організації" і „форми функціонування".
Форми організації виступають як зовнішні. Вони мають певну самостійність, але приховують зміст, спотворюють його.
Форми функціонування — змістовні процеси, приховані в глибинах економічного розвитку і на поверхні проявляються у вигляді відображення і не завжди дзеркального.
Форми бізнесу рухомі, вони взаємопов'язані та взаємодіють між собою; переходячи з одного стану в інший, тобто змінюють форму функціонування на організаційно-правову форму і навпаки.
Спосіб ведення господарства являє собою єдність організаційно-правових і господарських відносин, що виявляються в формах організації та функціонування, тому форми бізнесу в конкретній практиці сприймаються як цілісні. Тому не можна вибрати форму організації підприємства, не визначивши форму його функціонування.( Реглан Д., Лискан М. Современный бізнес в 2-х томах М:1995)
Предметом організаційних структур бізнесу в Україні виступають відносини , що виникають в порядку створення , організації діяльності та ліквідації різних структурних форм та видів підприємницької діяльності.
Об’єктом дослідження виступає підприємство – як самостійний суб’єкт господарювання, створений компетентним органом місцевого самоврядування, або іншими суб’єктами для задоволення суспільних та особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково-дослідної, торговельної, іншої господарської діяльності.
Моя курсова робота переслідує таку мету:
- визначення правового статусу підприємства, дослідження основних форм організації бізнесу, зокрема їх діяльності в Україні;
- з’ясування актуальних проблем їх створення та переваги і недоліки в функціонуванні форм і видів підприємств;
- дослідження застосування різного роду стратегій в бізнесі, зокрема перспективи їх застосування в послабленому бізнесі чи в період кризових ситуацій.
I Правові основи бізнесу в Україні 1.1 Правовий статус підприємства
Основними законодавчими актами , які регулюють підприємництво в Україні є Цивільний Кодекс України, прийнятий Верховною Радою України 16 січня 2003 р. №435 – IV та Господарський Кодекс України прийнятий Верховною Радою України16 січня 2003 р., №436- IV (ст. 65 Управління підприємством, ст..62 Підприємство як організаційна форма господарювання, ст..64. Організаційна структура підприємства, ст..69. Соціальна діяльність підприємств, ст..70. Об’єднання підприємств, ст..71. Облік і здатність підприємства, ст..72. Законодавство про підприємства.), а також спеціальним законодавством, до якого відноситься податкове, митне, валютне, фінансове, інвестиційне та інше законодавство, що регулює окремі особливості, сторони та види діяльності підприємств Закони визначають загальні правові, економічні та соціальні засади здійснення підприємницької діяльності (підприємництва) громадянами та юридичними особами на території України, встановлює гарантії свободи підприємництва та його державної підтримки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Організаційні структури бізнесу в Україні. Їх переваги і недоліки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок