Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Економічна сутність запасів, їх склад та характеристика товарів у торгівлі

Економічна сутність запасів, їх склад та характеристика товарів у торгівлі

Назва:
Економічна сутність запасів, їх склад та характеристика товарів у торгівлі
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
40,75 KB
Завантажень:
486
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
Курсова робота
Економічна сутність запасів, їх склад та характеристика товарів у торгівлі


ЗМІСТ
Стор.
Вступ………………………………………………………………………………..3
Економічна сутність запасів, їх склад та характеристика товарів у торгівлі……………………………………………………………………………6
Оцінка товарів у торгівлі………………………………………………………..11
Облік надходження товарів в оптовій і роздрібній торгівлі………………….17
Облік товарів на місцях їх зберігання та реалізації……………………………22
Облік товарів у бухгалтерії……………………………………………………...26
Порядок визначення та облік торгівельних надбавок…………………………33
Облік товарних операцій в комісійній торгівлі………………………………..37
Облік переоцінки товарних запасів…………………………………………….42
Порядок проведення інвентаризації товарів і тари та відображення їх результатів в обліку…………………………………………………………..45
Особливості обліку товарів у торгівлі в умовах використання сучасних засобів обчислювальної техніки……………………………………48
Висновки……………………………………………………………………………53
Список використаних джерел……………………………………………………..58
Додатки……………………………………………………………………………..61


ВСТУП
Господарський облік - це облік господарства, облік господарської діяльності підприємства,суспільства, що містить у собі виробництво, реалізацию і розподіл матеріальних благ, необхідних для задоволення потреб у харчах, одязі, житлі.
Бухгалтерський облік в промисловості, як і в інших галузях народного господарства, є одним з найважливіших джерел економічної інформації, засобом контролю за роботою підприємства і знаряддям охорони власності.
Господарство України складається з галузей– промисловості,, сільського господарства, будівництва, торгівлі, транспорту та ін. Кожна галузь складається з окремих підприємств і організацій. До них належать заводи, фабрики, шахти, колгоспи, радгоспи, фермерські господарства, торговельні підприємства.
Будь-яка діяльність, пов’язана з виробництвом, обміном та споживанням матеріальних і нематеріальних цінностей, наданням та використанням послуг, називається господарською діяльністю. Для здійснення господарської діяльності кожне підприємство має в своєму розпорядженні необхідні господарські засоби – будівлі, машини, матеріали, товари, грошові кошти. Поряд з господарськими засобами необхідною умовою господарської діяльності є праця. Затрати праці включаються разом з матеріальними затратами та іншими засобами виробництва до вартості виготовлюваних виробів, уречевлюються в них.
Господарська діяльність складається з господарських процесів, котрі поділя-ються на господарські операції. На виробничому підприємстві характерні операції з закупівлі сировини та інших матеріалів складають у своїй сукупності процес заготівлі, операції з виготовлення із сировини та інших матеріалів виробів утворюють процес виробництва; операції з продажу вироблених виробів належать до складу процесу реалізації.
Кожне підприємство веде господарську роботу за розробленим ним планом або за встановленим для нього державним планом.
Господарська діяльність кожного підприємства вимагає планування, управління і контролю.
Мета курсової роботи– облік наявності та руху товарів у торгівлі.
Завданням курсової роботи є розкриття економічного змісту товарів у торгівлі та їх характеристика, оцінка товарів у торгівлі; порядок визначення та облік торгівельних надбавок; облік товарів на місцях їх зберігання та реалізації; обпік товарів у бухгалтерії; переоцінка товарів у торгівлі та їх облік в умовах інфляції; порядок проведення інвентаризації товарів у торгівлі та відображення їх результатів у бух.обліку; особливості обліку товарів у торгівлі в умовах використання сучасних засобів обчислювальної техніки.
Існуюча економічна література в повній мірі висвітлює питання обліку наявності та руху товарів у торгівлі. Дослідженнями цієї теми займаються автори:Ткаченко Н.М., Грабова Н.Н., Ю.Г.Кривоносов.
Базою дослідження даної роботи та базою застосування теоретичних знань являються дані малого приватного підприємства “Смак”. Це підприємство знаходиться в місті Тернопіль та обслуговується в акціонерному комерційному промислово-інвестиційному банку України м.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 Курсова робота на тему: Економічна сутність запасів, їх склад та характеристика товарів у торгівлі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок