Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Оформлення товарів, перед митний контроль та їх зберігання перед митним контролем

Оформлення товарів, перед митний контроль та їх зберігання перед митним контролем

Назва:
Оформлення товарів, перед митний контроль та їх зберігання перед митним контролем
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
30,68 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
Курсова робота на тему:
Оформлення товарів, перед митний контроль та їх зберігання перед митним контролем


Перелік прийнятих скорочень:
ВКДВ - відділ контролю доставки вантажів
ВМД - вантажна митна декларація
ДМСУ - Державна митна служба України
ДСЕК - Державна служба експортного контролю
ЗЕД - зовнішньо-економічна діяльність
КРМ - Київська регіональна митниця
МЛС - митний ліцензійний склад
ОНП - особиста номерна печатка
ПП - попередне повідомлення
ТВВ - транзитно-вантажне відділення
ТЕО - транспортно-експедиційна організація
ТН ЗЕД - товарна номенклатура зовнішньо-економічної діяльності
ТПП - Торговельно-промислова палата України


ЗМІСТ


1. Загальна характеристика митного контролю
1.1. Поняття митного контролю
Світовий розвиток зовнішньо-економічних зв"язків, і як наслідок - значне збільшення зовнішньоторгівельних потоків, стали причиною тому, що митниці, розташовані вздовж державних кордонів, стали не спроможні здійснювати митне оформленення вантажів, що перетинають кордон.
Тож у визначній кількості цим займаються внутрішні митниці, розташовані в межах митної території країни.
Таке переміщення місця митного оформлення в "тил" митної території поставило перед митними органами задачу дотримання митного законодавства на етапі переміщення товару від кордону до внутрішньої митниці, де і здійснюється остаточне митне оформлення вантажів.
Таким чином, службові особи митниці зобов"язані вжити заходів для забезпечення виконання діючого законодавства в період перебування товарів під так званим митним контролем. Ці заходи повинні гарантувати збереження вантажів та транспортних засобів, сприяти дотриманню в незмінному стані всіх основних якісних та кількісних характеристик товарів, та запобігати здійсненню будь-яких незаконних дій у відношенні до об"єктів, що переміщуються під митним контролем.
Проходження митного контролю є необхідною, але не достатньою умовою завершення митного оформлення (окрім митного контролю, товари та предмети, що переміщуються через митний кордон України, можуть підлягати також санітарному, ветеринарному, фітосанітарному, радіологічному та екологічному контролю.)
До форм митного контролю належать: перевірка документів, необхідних для такого контролю, митний огляд (огляд транспортних засобів, товарів та інших предметів, особистий огляд), переогляд, облік предметів, які переміщуються через митний кордон України. Можливі також інші форми контролю, якщо вони не суперечать законам України.
До обов"язків підприємств, а також громадян, що переміщують через митний кордон України товари та інші предмети, належнить надання митниці необхідні для митного контролю документи. Перелік та порядок подання документів, необхідних для контролю визначаються Державним митним комітетом України відповідно до законодавства України про митну справу, Митного кодексу України та інших законодавчих актів України.
Згідно до статті 85 Митного кодексу України вантажі, які переміщуються через митний кордон України, до завершення митного оформлення можуть зберігатися підприємством або митницею, причому підприємства можуть зберігати вантажі тільки з дозволу митниці та під її контролем. За перебування вантажів під митним контролем митниця справляє з власника вантажів збір у порядку і розмірах, що визначаються Кабінетом Міністрів України. Цей збір за перебування вантажів під митним контролем справляється незалежно від місцезнаходження вантажів та сплати митного збору за зберігання.
1.2. Порядок зберігання підприємствами товарів та інших предметів, ввезених на митну територію України, під митним контролем
Нині діючий Порядок зберігання підприємствами товарів та інших предметів, ввезених на митну територію України, під митним контролем розроблено у відповідності до статті 85 Митного кодексу України та з урахуванням вимог Порядку заповнення граф вантажної митної декларації (затверджений наказом Держмитслужби від 30.06.98 N 380 та зареєстрований у Міністерстві юстиції України 22.07.98 за N 469/2909) і Порядку справляння митних зборів, які нараховуються за вантажною митною декларацією (затверджений наказом Держмитслужби від 23.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Курсова робота на тему: Оформлення товарів, перед митний контроль та їх зберігання перед митним контролем

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок