Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Поняття інввестицій. Об’єкти та суб’єкти інвестиційної діяльності

Поняття інввестицій. Об’єкти та суб’єкти інвестиційної діяльності

Назва:
Поняття інввестицій. Об’єкти та суб’єкти інвестиційної діяльності
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,97 KB
Завантажень:
399
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
Поняття інввестицій. Об’єкти та суб’єкти інвестиційної діяльності


Зміст
Вступ
Сутнісна характеристика інвестицій………………………....................4
Основні поняття пов’язані з інвестивуванням……….....................4
Основні характеристики інвестицій підприємства………………...7
Інвестиційна діяльність підприємства……………………………..12
Класифікація видів інвестицій підприємства…………………………..15
Класифікація інвесторів………………………………………………….20
Інвестиційний клімат. Фактори, що впливають на інвестиційний клімат………………………………………………………………………22
Висновки………………………………………………………………………27
Список використаної літератури……………………………………………28
Вступ
Протягом років незалежності в Україні не оновлювався виробничий апарат, особливо на промислових підприємствах, де процес відтворення основних засобів порушено, а в багатьох галузях економіки триває процес деінвестування. Для відродження економіки України потрібні інтенсивні капіталовкладення в ефективні з погляду економіки та економічно безпечні тезхнології виробництва, необхідно вкладати кошти в розроблення продукції нового покоління, яка буде конкурентноспроможною на внутрішньому та світовому ринках.
Проблема залучення інвестицій в економіку України є досить актуальна, у зв’язку з чим зусилля багатьох учених-економістів спрямовані на їх дослідження та пошук шляхів ефективного впровадження інвестиційних проектів в Україні.
1. Сутнісна характеристика інвестицій
1.1. Основні поняття пов’язані з інвестуванням
У сучасному світі з його винятково складною і заплутаною системою економічних взаємозв'язків проблема вкладення влас-них заощаджень стає для кожного з нас все гострішою. Нам все частіше доводиться приймати серйозні і зважені рішення щодо накопичення й інвестування, оскільки заощадження накопичу-ються в усе більшою частини населення, а в умовах ринкової еко-номіки, що розвивається, для зберігання і збільшення заощад-жень доводитися відмовлятися від старих способів накопичення і переходити до принципово відмінних від них способів вкладення коштів, що об'єднуються загальною назвою — інвестування.
Інвестиції – одна з найчастіше використовуваних в еко-номічній системі категорій як на макро-, так і на мікрорівні. Од-нак, незважаючи на виняткову увагу дослідників до цієї ключової економічної категорії, наукова думка ще не виробила універсаль-ного визначення інвестицій, що відповідало б потребам як теорії, так і практики, а також було б адекватним з позицій конкретного суб'єкта їхнього здійснення — держави, підприємства, домашньо-го господарства.
У сучасній літературі категорія часто трактуються ця недо-статньо чітко або надмірно вузько, акцентуючи увагу лише на ок-ремих її сутнісних сторонах.
Натиповіша неточність багатьох визначень полягає в тому, що під інвестиціями розуміють будь-яке вкладення коштів, що ча-сто непов'язане з вирішенням інвестиційних цілей суб'єктів їхнього здійснення. До них іноді відносяться так звані "споживчі інвестиції" (купівля телевізорів, автомобілів тощо), що за своєю економічною сутністю до інвестицій не належить — засоби на придбання цих товарів витрачаються в даному випадку на довго-строкове користування ними (якщо їх придбали не не з метою пе-репродажу для одержання прибутку). Крім того, часто не показано різниці між інвестиційними видатками фінансових коштів і їхніми потоковими витратами, що обслуговують опе-раційний процес підприємства.
Багато існуючих визначень пов'язують інвестиції винятко-во з цілями приросту капіталу або одержання потокового доходу (прибутку). Хоч в умовах ринкової економіки ця мета не визначальною, інвестиції можуть переслідувати й інші як економічні, так і позаекономічні цілі вкладення капіталу.
Часто в літературі ідентифікують поняття "інвестиції" та "капітальні вкладення". Інвестиції в цьому випадку розглядають-ся як вкладення капіталу у відтворення основних засобів — як ви-робничого, так і невиробничого характеру. Разом з тим, інвестиції можуть здійснюватися й у приріст оборотних активів, і в різні фінансові інструменти, і в окремі види нематеріальних активів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Поняття інввестицій. Об’єкти та суб’єкти інвестиційної діяльності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок