Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Податкові надходження до бюджетів, їхня характеристика, роль і місце у доходах бюджетах

Податкові надходження до бюджетів, їхня характеристика, роль і місце у доходах бюджетах

Назва:
Податкові надходження до бюджетів, їхня характеристика, роль і місце у доходах бюджетах
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,29 KB
Завантажень:
38
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
з предмету «Державні фінанси та управління ними»
“ПОДАТКОВІ НАДХОДЖЕННЯ ДО БЮДЖЕТІВ, ЇХНЯ ХАРАКТЕРИСТИКА, РОЛЬ І МІСЦЕ У ДОХОДАХ БЮДЖЕТАХ”
ЗМІСТ
ВСТУП
Податки в економічній системі України.
Податкові надходження як інструмент бюджетного регулювання.
3.Інформаційне забезпечення справляння податкових надходжень.
ВИСНОВКИ
ЛІТЕРАТУРА
Вступ
Вступаючи у ХХІ століття, Україна здійснює перехід від командно-адміністративної системи до сучасної ринкової економіки. Логіка ринкових перетворень в Україні вимагає одночасного утвердження політичної незалежності держави і побудови сучасної національної економіки. Економічна концепція державотворення базується на ідеї глибоких інституційних змін (в першу чергу відносин власності), досягненні грошово-кредитної, фінансової і цінової стабільності, державному регулюванні ринкових відносин, соціальному захисті населення.
Податки являються необхідною ланкою економічних відносин у суспільстві. Вони є основною формою доходів держави і не менш важливим важелем економічного впливу держави на суспільне виробництво. Проте податки самі по собі, автоматично не здатні вирішувати ці проблеми. Від вміння керувати таким важливим і разом з тим складним податковим механізмом залежить вирішення як політичних так і економічних і соціальних проблем держави.
Одною із важливих проблем є проблема налагодження ефективного механізму справляння податків. Сьогодні з особливою гостротою відчувається необхідність систематизованого аналізу надходження податків, тенденцій розвитку податкової бази і її елементів та науково-обгрунтоване прогнозування поступлень платежів до бюджету. Від того наскільки вміло і послідовно буде вирішуватися це завдання в значній мірі залежить ефективність податкової системи в загалі.
Питання прогнозування надходжень актуальні у зв’язку із недостатньою їх науковою розробкою. На сьогодні податкові органи не мають достатніх методичних розробок по аналізу поступлень, а особливо аналізу бази оподаткування.
Не рідко податкові органи на місцях самостійно розробляють методики прогнозування надходжень. Однак таке розв’язання цих проблем є недостатнім, а іноді просто шкідливим, оскільки на має достатнього наукового підґрунтя. Саме ці і пов’язані з ними проблеми спонукають до вивчення питання прогнозування надходжень.
Метою написання роботи є вивчення проблем пов’язаних з налагодження роботи по аналізу та прогнозуванню надходжень платежів до бюджету та їх мобілізацію.
Для досягнення мети в роботі вирішується наступні завдання:
Проаналізовано суть податків та принципи оподаткування.
Охарактеризовано стан інформаційного забезпечення аналізу податкових надходжень.
Впровадження передових досягнень програмного забезпечення в роботі комунікативних систем ДПА, щодо справляння податкових надходжень.
Предметом дослідження є економічні відносини які виникають в процесі інформаційно-комунікативної роботи по справлянню податків та зборів податковими органами на локальному рівні.
Об’єктом курсової роботи виступає діяльність державної податкової адміністрації Івано-Франківської області. Об’єкт досліджується через призму проблемних аспектів та з позиції використання роботи по аналізу та прогнозування надходжень.
1. Податки в економічній системі України
Податки є однією з найважливіших фінансових категорій. Вони є чи не найдавнішою формою фінансових відносин між державою і членами суспільства. Один дуже давній автор говорив, що коли б ми могли розбудити померлих людей, то перше, що почули б від них – це прокляття податкам, під тягарем яких згиналися їх плечі.
Розглядаючи податки епохи середніх віків, ми попадаємо ніби в музей знарядь, якими катували людей; але разом з тим, податки принесли людям і свободу: хіба політичний лад Англії не виріс на грунті боротьби проти свавілля податків, хіба свобода Північної Америки не була вигодувана англійським свавіллям із сфери оподаткування, а у Франції хіба не податковий гніт і фінансове безладдя внесли в голови французьського населення ідеї свободи?
Податок – це закоренілий заколотник, що проник бунтівним духом підбурювача, джерело свободи, але і знаряддя муки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Податкові надходження до бюджетів, їхня характеристика, роль і місце у доходах бюджетах

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок