Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Бізнес - план

Бізнес - план

Назва:
Бізнес - план
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,41 KB
Завантажень:
99
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Бізнес - план
 


ЗМІСТ


Вступ.
Предметом дослідження даної курсової роботи є бізнес-план малого підприємства. Курсова робота складається з двох частин: теоретичної та практичної, тобто розрахункової. В свою чергу розрахункова частина має свою структуру. Вона починається із загальної характеристики підприємства, де міститься: назва, номер та дата державної реєстрації, вид діяльності, адреса підприємства та інше.
Метою розроблення бізнес-плану – планування господарської діяльності підприємства на найближчий і віддалений періоди відповідно до потреб ринку і можливостей отримання необхідних ресурсів.
Складанню бізнес-плану передує визначення цілей власного бізнесу загалом і бізнес-плану зокрема. При цьому визначаються ділові загальні й особисті цілі, що є основою оцінки успішного бізнесу як особистого успіху підприємця.
Цілі можна розглядати як бажаний стан справ. Як правило, спочатку визначаються загальні цілі, потім виділяються специфічні конкретні, що визначають проміжні етапи в досягненні загальної мети. Останнє допомагає визначити пріоритетність напрямків, їх розподіл за часом. Цілі суб'єктивні й у цьому розумінні вони не можуть бути правильними чи неправильними. Процедура вирішення цього питання відрізнятиметься при плануванні нового і реконструкції діючого підприємства як за складом, так і за змістом використання необхідної інформації.
Для входження в ринок нового підприємства йому потрібні дослідження стану самого ринку і конкретної ринкової ситуації, а для того, щоб обґрунтувати необхідність реконструкції діючого підприємства останньому, крім того, слід використати об'єктивні оцінки досягнутих результатів діяльності підприємства.
Бізнес-план охоплює як зовнішні, так і внутрішні цілі. Основна зовнішня ціль полягає в тому, щоб запевнити майбутніх партнерів і кредиторів в успіху справи. Головна внутрішня ціль бізнес-плану — бути основою управління підприємницькою діяльністю. Конкретні цілі розкривають зміст і особливості планових заходів, особливості самого підприємства, специфіку його діяльності.


БІЗНЕС-ПЛАН
1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВА
Повне найменування - Приватне підприємство «Смак»
Скорочене найменування за ЄДРПОУ - ПП «Смак»
Номер та дата державної реєстрації підприємства - № 534 від 28.05.2004 року
Назва органу, який здійснив реєстрацію - Виконавчий комітет Хустської
міської ради.
Вид діяльності за ЗКГНГ - Виробнича
Форма власності за ЗКФВ - Приватна
Адреса підприємства: м. Хуст, вул. Карпатської Січі, 35
Монопольне становище (дата, № узгодження з АМКУ). - № 234, 20.05.2004 р.
9. Банківські реквізити:
ПП «Смак»
м. Хуст, вул. Л.Українки,35
тел. 4-45-50
факс 4-45-51
КОД ЄДРПОУ 25478952
р/р 760011656536
в КБ "Приватбанк"
МФ051234
Адреса місцевої державної податкової адміністрації:
м. Хуст, вул. Духновича, З
Керівник підприємства (прізвище, ім'я, по батькові; телефон):
Довганич Іван Васильович; 37-44-23
Головний бухгалтер (прізвище, ім'я, по батькові; телефон):
Пилипчик Мар’яна Сергіївна; 22-06-67
ПП «Смак» - це новостворене підприємство. Підприємство буде розміщуватись в приміщенні ВАТ "Хустхліб", що дозволить швидко та якісно, в майбутньому, відкрити філії в інших частинах міста для прискорення доставки піци клієнтам додому, а також якісне обслуговування в кафе при підприємстві. Створене підприємство є представником харчової промис-ловості.
Показники роботи підприємства харчової промисловості свідчать про те, що вперше за останні роки (2002-2003) визначилась тенденція до зростання обсягів виробництва в даній галузі, що є наслідком зростання попиту населення на вітчизняні якісні харчові продукти.
2. РЕЗЮМЕ
Мета бізнес-плану - обґрунтувати ефективність організації приватного підприємства «Смак», і зацікавити інвесторів взяти участь у фінансуванні запропонованого проекту. Підприємство пропонує виготовлення піци в досить широкому асортименті для задоволення будь-яких смаків.
На першому етапі планується випускати три види піци:
а) м'ясна;
б) із сиром;
в) із грибами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Бізнес - план

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок