Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Організаційні форми суб’єктів господарювання України

Організаційні форми суб’єктів господарювання України

Назва:
Організаційні форми суб’єктів господарювання України
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
29,54 KB
Завантажень:
396
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Курсова робота
Організаційні форми суб’єктів господарювання України.
Зміст
Вступ………………………………………………………………………………….3
1. Характеристика організаційних форм (видів) суб’єктів господарювання…….5
2. Критерії вибору найбільш ефективної організаційної форми………………..10
3. Аналіз практики застосування організаційних форм в організації діяльності суб’єктів господарювання…………………………………………………………17
4. Напрями оптимізації організаційної складової у веденні бізнесу в сучасних умовах……………………………………………………………………………….28
Висновок……………………………………………………………………………34
Список використаної літератури…………………………………………………..36
Додатки……………………………………………………………………………..39


Вступ
Актуальність теми. Основні засади ринкової економіки передбачають повну господарську самостійність підприємств і організацій, що функціонують у народному господарстві, вступаючи при цьому в різноманітні виробничі, господарські та інші зв’язки. Всі ці суспільні відносини (як між підприємствами та організаціями – безпосередніми товаровиробниками, так і між ними і державними та іншими органами) потребують правового регулювання, внаслідок якого вони набувають характеру правовідносин.
Ринкова економіка породила різні організаційні форми підприємств: господарські товариства, виробничі кооперативи, приватні, казенні підприємства. В цей же час виникла необхідність врегулювати правовий статус об’єднань підприємств (асоціацій, корпорацій, концернів, консорціумів тощо) та встановити правовий режим вільних (спеціальних) економічних зон та визначити правовий режим іноземного інвестування. Інтеграція України до світової економічної системи стимулює розвиток міжнародних господарських зв’язків та зовнішньо – економічної діяльності суб’єктів підприємництва. Змінилися принципи, на яких будуються відносини держави з суб’єктами господарської діяльності, запроваджується ефективне державне регулювання підприємництва у формі єдиної державної регуляторної політики у сфері підприємництва тощо.
Перехід економіки України до розвинених ринкових відносин багато в чому залежить від правового забезпечення ринкових реформ, від створення належних умов функціонування суб’єктів господарської діяльності, від суворого додержання останніми вимог чинного законодавства.
Однією з умов функціонування ринкових відносин є правове забезпечення господарської діяльності, яке включає, зокрема, створення її законодавчої основи, тобто системи нормативних актів (головним чином у формі законів), що визначають правовий статус суб’єктів господарювання та регламентують різні аспекти господарської діяльності.
Становлення національного господарського законодавства в Україні пов’язане з труднощами, спричиненими насамперед економічними та соціально – політичними факторами. Суперечності нового законодавства зі старим не лише перешкоджають творенню правопорядку в господарських відносинах, а й іноді безпосередньо є причиною правопорушень та зловживань з боку суб’єктів підприємництва.
Предметом в даній роботі виступають організаційні форми суб’єктів господарювання України.
Об’єктом даної роботи є– економіка України.
Метою даної курсової роботи є дослідження організаційних форм діяльності підприємств економіки України та обґрунтування критеріїв їх вибору.
Для досягнення мети роботи необхідно вирішити наступні завдання:
– охарактеризувати сутність та види організаційних форм суб’єктів господарювання;
– розглянути критерії вибору найбільш ефективної організаційної форми;
– проаналізувати практику застосування організаційних форм в організації діяльності суб’єктів господарювання;
– розробити напрями оптимізації організаційної складової у веденні бізнесу в сучасних умовах.
Тема даної роботи є дуже актуальною на будь-якому етапі розвитку економіки ринкового типу. Її дослідженням займаються такі видатні вчені як М.Беззубова, I.Акiмова, Верстюк С., Старіков О, Кузяків О та багато інших.


1. Характеристика організаційних форм (видів) суб’єктів господарювання
Усі суб’єктигосподарювання функціонують в певних організаційних формах, які передбачені законодавством ринкових країн.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Курсова робота на тему: Організаційні форми суб’єктів господарювання України

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок