Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Розробка підприємства LOMAPAK

Розробка підприємства LOMAPAK

Назва:
Розробка підприємства LOMAPAK
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
37,70 KB
Завантажень:
219
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 
ДИПЛОМНА РОБОТА
на тему:
Розробка підприємства LOMAPAK


План.
Вступ
Глава 1. Створення та організація підприємства.
Законодавча база підприємницької діяльності.
Складання установчих документів.
Реєстрація підприємства.
Стисла характеристика діяльності підприємства.
Бізнес–план.
Глава 2. Розрахункова частина.
2.1 Розрахункова частина варіант 1
2.2 Розрахункова частина варіант 12
2.3 Розрахункова частина варіант 22
Додаток 1
Додаток 2
Список літератури.
Вступ.
Группа однодумців, які мають вільні кошти, проаналізувавши ситуацію на ринку вирішила створити підприємство по наданню послуг по пакування сипучих продуктів харчування. Провівши детальний аналіз ринку з виробництва упаковок засновники вирішили створити підприємтсво у м.Запоріжжі, оскільки ця сфера діяльності у Запорізській області слабко розвинута. Тому створене підприємство може досить швидко знайти замовників на свою продукцію та зайняти відповідну нишу на ринку.
На ринку Запорізьської області вже діє декілька фірм, які надають послуги пакування, але вони користуються застарілим обладнанням та іх продукція не задовільняє потреби замовників, або використовують імпортне обладнання та ціна продукції досить висока, оскільки ім необхідно окупити це обладнання. Наше підприємтсво розглянувши ринок пакувального обаднання на Україні визначило, що доцільніше використовувати вітчизняне обладнання, яке за попередніми рохрахунками окупиться приблизно за 6–7 місяців. Також на цьому обладнанні виготовляється якісна продукція, тому ми вважаємо що будемо взмозі знайти свій сегмент ринку та працювати досить ефективно.


Законодавча база підприємницької діяльності.
Згідно з законом України “Про підприємництво” від 7.02.91 р. підприємництво – це самостійна ініціатива, систематична, на власний ризик діяльність по виробництву продукції, виконання робіт, наданню послуг та заняття торгівлею з метою одержання прибутку. Згідно з законом України “Про підприємства в Україні” від 27.03.91 підприємство – це самостійний господарюючий статутний суб’єкт, який має права юридичної особи та здійснює виробничу, науково-дослідницьку та комерційну діяльність з метою отримання прибутку (доходу). Незважаючи на те, що процес вільного підприємництва почався в Україні давно і кожен день створюються десятки, а то і сотні нових підприємств, до сьогоднішнього дня перед багатьма особами стоїть питання: який вид діяльності вибрати для здійснення підприємницької діяльності. Еволюція законодавства України трохи спростила цю задачу. На сьогоднішній день передбачається шість видів підприємств, які можна створювати. Згідно зі ст. 2 закона України “Про підприємства в Україні” на Україні можуть діяти та створюватися підприємства таких видів:
індивідуальне підприємство, засноване на особистій власності фізичної особи;
колективне підприємство, засноване на власності трудового колективу;
господарське товариство;
підприємство, засноване на спільній власності громадян;
комунальне підприємство, засноване на власності територіальної громади;
державне підприємство, засноване на державній власності, в тому числі скарбне підприємство.
Ми зупинили свій вибір на господарському товаристві, а саме на одному з його видів – товаристві з обмеженою відповідальністю. Товариством з обмеженою відповідальністю визнається товариство, який має статутний фонд розподілений на частки, розмір яких визначається статутними документами. Цей вибір ми зробили виходячи з переваг товариства з обмеженою відповідальністю над іншими видами господарських товариств:
простота при створенні (від засновників вимагається внесення 30 % свого вкладу та підписання установчих документів);
невеликий мінімальний статутний фонд (100 мінімальних заробітних плат або 11800 гривень);
потрібна невелика кількість засновників, що дає можливість оперативно збиратися для вирішення важливих питань діяльності товариства.
Підприємницька діяльність в Україні розподіляється за такими напрямками:
виробнича діяльність;
комерційна діяльність.
Наше підприємство буде займатися виробничою діяльністю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26 Курсова робота на тему: Розробка підприємства LOMAPAK

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок