Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ „Парфуми для тебе”

Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ „Парфуми для тебе”

Назва:
Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ „Парфуми для тебе”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,64 KB
Завантажень:
184
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
З дисципліни
Основи Зовнішньоекономічної діяльності
На тему:
Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ „Парфуми для тебе”
ЗМІСТ
Вступ……………………………………………………………………….4
Розділ 1 “Суть та послідовність здійснення зовнішньоекономічних
операцій”…………………………………………………………………8
Розділ 2 Характеристика ТзОВ “Усе для тебе”………………………………17
Розділ 3 “Оцінка ефективності ЗЕД ТзОВ “Усе для тебе”………………..…23
Розділ 4 “Підготовка і укладання зовнішньоекономічного контракту”……29
4.1 Встановлення контактів з іноземним партнером.
4.2 Проробка базисних та валютно-фінансових умов контракту.
4.3 Підготовка проекту контракту.
4.4 Проведення переговорів та укладання контракту.
Висновки
Список літератури
Додатки
Вступ
ЗЕД пов’язана з проведенням різними господарськими суб’єктами ділових операцій на закордонних ринках. У Законі України „Про ЗЕД” прийнятому 16 квітня 1991р. зазначено,що: „ЗЕД суб’єктів господарської діяльності України та іноземних суб’єктів господарської діяльності заснована на взаємовідносинах між ними, як на території України так і за її межами”.
Поняття „ЗЕД” з’явилось в Україні з початком економічної реформи в 1987р. Одним із центральних напрямків даної економічної реформи була децентралізація зовнішньої торгівлі, надання підприємствам права безпосереднього виходу на зовнішній ринок і стимулювання розвитку ЗЕД на рівні господарських суб’єктів.
Роль ЗЕД як зовнішнього фактора економічного росту в сучасних умовах постійно зростає. Починається її вплив на соціально-економічний розвиток не тільки країни, але й кожного суб’єкта господарювання.
Зовнішньоекономічна діяльність являє собою сукупність міжнародних комерційних операцій, спрямованих на організацію проведення і регулювання процесу обміну товарами, послугами, результатами творчої діяльності.
ЗЕД розглядають як один із аспектів зовнішньоекономічних зв’язків. Разом з тим, це самостійна діяльність підприємства, яка являється, з одного боку, складовою частиною господарської діяльності підприємства, а з другого –такою частиною його діяльності, котра здійснюється на іншому міжнародному рівні, у взаємозв’язку з господарськими суб’єктами інших країн.
Основними мотивами розвитку Зовнішньоекономічної діяльності на рівні підприємства можуть бути:
Розширення ринку збуту своєї продукції за національні межі з метою максималізації прибутку.
Закупка необхідної сировини, комплектуючих виробів, нових технологій і обладнання.
Залучення інжинірингових та інших послуг для потреб виробництва, з урахуванням їх унікальності, біль вищої якості і низьких цін в порівнянні з внутрішнім ринком.
Залучення іноземних інвестицій з метою модернізації виробництва, зміцнення експортного потенціалу і конкурентних позицій на світових товарних ринках.
Участь у міжнародному розподілі праці, спеціалізації і кооперування виробництва з метою успішного розвитку своєї економіки.
Треба підкреслити, що роль Зовнішньоекономічної діяльності як зовнішнього фактора економічного росту в сучасних умовах постійно зростає. Посилюється її вплив на соціально-економічний розвиток не тільки країни, але й кожного суб’єкта господарювання.
Зовнішньоекономічна діяльність включає такі види діяльності: зовнішню торгівлю, міжнародне виробниче кооперування, міжнародне науково-технічне співробітництво, міжнародне інвестиційне співробітництво, валютно-фінансові і кредитні операції.
Кожен з видів Зовнішньоекономічної діяльності здійснюється в певних формах.
Наприклад, формами зовнішньої торгівлі являється експорт, імпорт, реекспорт, реімпорт. Формами виробничої кооперації—спільне виробництво на основі спеціалізації, спільні підприємства двох чи більше іноземних партнерів, підрядна кооперація.
Зовнішньоекономічна діяльність в Україні здійснюється на підставі Закону „Про Зовнішньоекономічну діяльність” від 16.04.91р.
Суб’єктами Зовнішньоекономічної діяльності є суб’єкти господарської діяльності, що відносяться до усіх форм власності, самостійно здійснюючи зовнішньоекономічні операції з закордонними партнерами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ „Парфуми для тебе”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок