Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Планування прибутку та рентабельності. Оцінка фінансової стійкості, стабільності і рентабельності підприємства. Порядок проведення фінансової санації та проект фінансового оздоровлення підприємства

Планування прибутку та рентабельності. Оцінка фінансової стійкості, стабільності і рентабельності підприємства. Порядок проведення фінансової санації та проект фінансового оздоровлення підприємства

Назва:
Планування прибутку та рентабельності. Оцінка фінансової стійкості, стабільності і рентабельності підприємства. Порядок проведення фінансової санації та проект фінансового оздоровлення підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
29,56 KB
Завантажень:
370
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Планування прибутку та рентабельності. Оцінка фінансової стійкості, стабільності і рентабельності підприємства. Порядок проведення фінансової санації та проект фінансового оздоровлення підприємства
курсова робота з фінансів підприємства


ЗМІСТ


Вступ
Актуальність дослідження. Вихід України з тривалої економічної кризи безпосередньо пов'язаний з поліпшенням фінансового стану суб'єктів господарювання всіх форм власності в усіх сферах діяльності.
За цих умов необхідна сучасна, адекватна ринковій економіці, організація фінансової діяльності кожного підприємства. Це потребує підготовки спеціалістів-фінансистів, що мають глибокі теоретичні і практичні знання, можуть узагальнити наявний досвід країн з розвинутою ринковою економікою, розробити план дій щодо виходу із фінансової скрути.
Вихід економіки України з кризового стану неможливий без розуміння керівниками та працівниками фінансових служб і установ особливостей функціонування фінансової системи держави і фінансового механізму господарюючих суб'єктів. Фінанси підприємств перебувають у тісному зв'язку з фінансами національної економічної системи як єдиного цілого. Разом з тим, фінанси підприємств характеризуються певними особливостями та специфікою, які необхідно враховувати при здійсненні системних і структурних перетворень в Україні.
Становлення і розвиток в Україні ринкової інфраструктури суттєво змінюють економічне, інформаційне і правове середовище функціонування підприємств, зміст їхньої фінансової діяльності.
Фінанси підприємств є основою фінансової системи країни. Фінансовий стан підприємств впливає на фінансове становище країни в цілому.
Соціально-економічний розвиток ринкових відносин в Україні супроводжується якісними структурними зрушеннями у бік інтенсифікації виробництва, пошуку джерел його фінансування, підвищення його ефективності.
Фінанси підприємств як складова частина фінансової системи займають визначальне місце у структурі фінансових відносин суспільства. Вони функціонують у сфері суспільного виробництва, де створюється валовий внутрішній продукт, матеріальні та нематеріальні блага, національний дохід – основні джерела фінансових ресурсів. Саме тому від стану фінансів підприємств залежить можливість задоволення суспільних потреб, фінансова стійкість країни.
Таким чином, викладене вище зумовлює актуальність дослідження курсової роботи.
Об’єктом дослідження курсової роботи є теорія фінансів підприємств.
Предмет дослідження – планування прибутку та рентабельності, оцінка фінансової стійкості, стабільності та рентабельності підприємства, а також порядок проведення фінансової санації та проект фінансового оздоровлення підприємства.
Метою курсової роботи є дослідження планування прибутку та рентабельності, оцінки фінансової стійкості, стабільності та рентабельності підприємства, а також порядку проведення фінансової санації та проект фінансового оздоровлення підприємства.
Мета курсової роботи реалізується шляхом виконання таких завдань:
дослідити планування прибутку та рентабельності;
охарактеризувати проблему оцінки фінансової стійкості, стабільності та рентабельності підприємства;
висвітлити проблему порядку проведення фінансової санації та проект фінансового оздоровлення підприємства.
Для розв'язування поставлених завдань використано такі методи наукового дослідження: теоретичний аналіз наукових літературних джерел, синтез, узагальнення, порівняння, абстрагування, конкретизація, моделювання, спостереження.
Теоретико-методологічною основою роботи є праці таких дослідників, як Зятковський І.В., Крайник О.П., Кірейцев Г.Г., Поддєрьогін А.М., Покропивний С.Ф., Слав'юк Р.А., Філімоненков О.С. та ін.
Практичне значення. Результати роботи можуть бути використані у підготовці до семінарських та практичних занять.
Структура роботи. Курсова робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаної джерел.


Розділ 1. Планування прибутку та рентабельності
1.1. Формування прибутку підприємства
Узагальнюючим фінансовим показником діяльності підприємства є його прибуток.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Планування прибутку та рентабельності. Оцінка фінансової стійкості, стабільності і рентабельності підприємства. Порядок проведення фінансової санації та проект фінансового оздоровлення підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок