Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Іноземні інвестування в Україні

Іноземні інвестування в Україні

Назва:
Іноземні інвестування в Україні
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
22,83 KB
Завантажень:
79
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Іноземні інвестування в Україні.


Вступ
Поняття та види державно-правових гарантій захисту іноземних інвестицій в Україні
Гарантії у разі зміни законодавства
Гарантії щодо примусових вилучень, а також незаконних дій державних органів та їх посадових осіб
Компенсація і відшкодування збитків іноземним інвесторам
Гарантії в разі припинення інвестиційної діяльності
Гарантії переказу прибутків, доходів та інших коштів, одержаних внаслідок здійснення іноземних інвестицій
Основні напрямки посилення державно-правових гарантій іноземного інвестування в Україні
Дерегулювання підприємницької діяльності, лібералізація ділової активності та створення ефективного конкурентного середовища
Формування нормативно-правової бази.
Реформування податкової системи.
Забезпечення прозорості процедури прийняття рішень органами виконавчої влади
Удосконалення приватизаційного процесу передбачає:
Удосконалення та підвищення ефективності державного управління
Стимулювання довготермінового банківського кредитування
Розвиток фондового ринку
Висновки


Вступ
Досвід багатьох країн світу показує доцільність залучення іноземних інвестицій. Для України, як і для інших постсоціалістичних країн, існує ряд перешкод на шляху здійснення цього процесу. До них можна віднести відсутність відповідного інвестиційного клімату в країні; недосконалість ринкового механізму економіки; нестабільність політичної ситуації; низький рівень ділової і професійної кваліфікації підприємців; недостатньо привабливі інвестиційні проекти і разом з тим брак зацікавлених партнерів. Крім того, на інтенсивність іноземних інвестицій діє руйнівна податкова система; відсутність діючої системи страхування інвестицій; надмірна монополізація економіки; а також підвищений рівень інфляції. Також відзначається відсутність приватної власності на землю і неконвертованість гривні. Основною причиною наявності цих факторів - відсутність чіткої державної політики щодо залучення іноземних інвестицій.
Сьогодні від ефективності інвестиційної політики залежать стан виробництва, положення і рівень технічної оснащеності основних фондів підприємств народного господарства, можливості структурної перебудови економіки, рішення соціальних і екологічних проблем. Інвестиції є основою для розвитку підприємств, окремих галузей і економіки в цілому.
У значній мірі політику органів державної влади щодо залучення нових та захисту існуючих іноземних інвесторів визначає система її правових гарантій, які відіграють вирішальну роль у покращенні інвестиційного клімату в державі. Однак, завдання українського законодавця полягає не тільки в тому, щоб їх закріпити, але й створити механізм для реалізації. Це в свою чергу вимагає послідовності у правотворчості та неухильного виконання норм законів та інших актів всіма суб’єктами правовідносин.
Враховуючи це, основними завданнями цієї роботи буде не тільки аналіз норм законодавства, які передбачають гарантії прав іноземних інвесторів, але й висвітлення основних шляхів їх розширення та удосконалення.


1. Поняття та види державно-правових гарантій захисту іноземних інвестицій в Україні
Вкладення інвестицій здійснюється з метою отримання прибутку чи досягнення іншого соціального ефекту й тісно пов’язане з підприємницькою діяльністю, яка здійснюється на власний ризик і під власну відповідальність підприємця, з метою отримання прибутку. Отже, інвестиційна діяльність пов’язана з певним ризиком для інвестора. Тому обсяг інвестицій як внутрішніх, так і зовнішніх (іноземних) значною мірою залежить від ефективності державно-правових гарантій для іноземних інвесторів, передбачених законодавством України та міжнародними договорами України, положення яких трансформовані у національне законодавство [Вінник О.М. Інвестиційне право. Навч. посіб. – К.: Атака, 2000. – 264 с., c. 44].
Закон України “Про інвестиційну діяльність” передбачає, що держава гарантує захист іноземних інвестицій незалежно від форм власності та джерел інвестування. Це зумовлено тим, що усім інвесторам (в тому числі іноземним) забезпечується рівноправний режим, що виключає застосування заходів дискримінаційного характеру, які могли б перешкодити управлінню інвестиціями, їхньому використанню та ліквідації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Іноземні інвестування в Україні

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок