Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Організаційно-економічна, матеріальна підготовка та організація основного виробництва на Долинському УБР

Організаційно-економічна, матеріальна підготовка та організація основного виробництва на Долинському УБР

Назва:
Організаційно-економічна, матеріальна підготовка та організація основного виробництва на Долинському УБР
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,81 KB
Завантажень:
372
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
КУРСОВИЙ ПРОЕКТ
Тема Організаційно-економічна, матеріальна підготовка та організація основного виробництва на Долинському УБР


Зміст
Вступ 4
Загальна характеристика Долинського УБР 6
Характеристика умов проведення робіт. 6
Виробнича структура Долинського УБР та його матеріально-технічна база. 7
Методичні основи виконання проекту. 12
Визначення, склад та основні етапи підготовки виробництва. 12
Основні принципи раціональної організації та підготовки виробництва. 14
Характеристика показників для оцінки рівня підготовки та організації виробництва на Долинському УБР. 15
Аналіз організації підготовки та організації виробництва на Долинському УБР. 26
Динаміка основних ТЕП функціонування підприємства. 26
Аналіз та оцінка рівня організаційно-економічної та матеріальної підготовки виробництва на Долинському УБР. 31
Заходи по удосконаленню організації виробництва на підприємстві. 44
Впровадження імпортних доліт 44
Впровадження полегшених цементів ПФЗ 48
Впровадження тампонажних матеріалів 52
Висновки і пропозиції 56
Список використаної літератури 58
Вступ.
Одним з найважливіших завдань ефективного розвитку виробництва є його своєчасна і усестороння підготовка, що являється комплексом взаємопов’язаних мікропідприємств по створенню нової продукції, розробці і освоєнню нової техніки, технології і організації виробництва.
Характер підготовки виробництва на бурових підприємствах в більшій мірі залежить від природних умов розробки покладів корисних копалин.
Роботи по підготовці виробництва проводять на підприємстві всі його служби та підрозділи. Велика частина цих робіт виконується науково-дослідними і проектними інститутами, Дослідно-конструкторськими організаціями, міністерствами і т. п.
Підготовка виробництва має забезпечувати неперервний технічний прогрес на підприємстві і створювати ритмічність роботи підприємства по графіку, покращувати його економічні показники.
Досить важливим і вирішальним елементом на бурових підприємствах нафтогазової промисловості є зміст і характер підготовки виробництва, які визначаються новизною і специфікою умов розвідки і розробки родовищ, зміною природних умов їх експлуатації і необхідністю поточної перебудови технології і організації виробництва для забезпечення його високої ефективності.
Основна задача підготовки виробництва на бурових підприємствах – забезпечення наміченими перспективними і поточними планами обсягів проходки з мінімальними затратами трудових і матеріальних ресурсів при оптимальному відборі запасів корисних копалин. Підготовка виробництва потребує значних капіталовкладень і поточних затрат виробництва. Перші з них потрібні для проведення заходів по підготовці виробництва для створення нових основних фондів у зв’язку зі збільшенням виробничих потужностей, покращення умов праці і т. п. Також суди відносяться затрати на переналадку устаткування і перепланування цехів і підрозділів виробництва.
Потреби інтенсивного розвитку і оновлення всіх елементів сучасного виробництва вимагають використання таких методів і запасів праці, які дозволяли б отримувати високоякісні продукти праці при найбільш економічній витраті як трудових, так і матеріальних ресурсів, Саме з таких позицій і слід розглядати характерні особливості розвитку сучасного виробництва.
Метою даного курсового проекту є дослідження рівня ефективності організаційної , економічної та матеріальної підготовки та організації основного виробництва на Долинському УБР. Ціллю проекту є пошук напрямків по удосконаленню системи підготовки та організації основного виробництва, їх економічне обґрунтування і визначення їх впливу на показники, що характеризують стан підготовки та організації основного виробництва на даному підприємстві. Вихідними даними для написання проекту служать статистичні дані та фактичні значення показників звітних та нормативних документів Долинського УБР за період 2001-2003 рр.
Загальна характеристика Долинського УБР.
Характеристика умов проведення робіт.
Долинське управління бурових робіт (УБР) входить до складу ВАТ „Укрнафта” на правах структурної одиниці і є провідною організаційною ланкою ВАТ „Укрнафта” з питань пошуково-розвідувального та експлуатаційного буріння.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Курсова робота на тему: Організаційно-економічна, матеріальна підготовка та організація основного виробництва на Долинському УБР

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок