Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Фінансово-економічний аналіз діяльності ТНК Opel

Фінансово-економічний аналіз діяльності ТНК Opel

Назва:
Фінансово-економічний аналіз діяльності ТНК Opel
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,38 KB
Завантажень:
47
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Фінансово-економічний аналіз діяльності ТНК Opel


Зміст


I.
1. Аналізувати ТНК на світовому ринку: - довести належність даної компанії до транснаціональної
ТНК - це міжнародні фірми, що мають свої господарські підрозділи у двох або більше країнах, управління якими здійснюється з одного або декількох центрів. В основі такого управління - механізм прийняття рішень, який дає змогу здійснювати узгоджену політику і загальну стратегію, розподіляючи ресурси, технології та відповідальність для досягнення результату - отримання прибутку. ТНК - це мережа взаємопов'язаних підприємств, які походять з однієї країни і мають складові частини та філії в інших країнах. ТНК володіють або контролюють комплекси виробництва та/або обслуговування, що знаходяться за межами країни базування. Вони є лідерами у виробництві та реалізації певного товару. На відміну від звичайної корпорації, яка функціонує на світових ринках, ТНК переносить за кордон не товар, а сам процес вкладання капіталу, поєднуючи його із закордонною робочою силою в межах міжнародного виробництва.
ТНК Adam Opel AG на сьогоднішній день є самою великою філією концерну General Motors за межами США. Заводи Opel розташовані в Рюссельсхаймі, Бохумі, Кайзерслаутерні, Берліні і бельгійському місті Антверпені. Збирання автомобілів Opel розпочалося в 2003-му році також і в Україні.


2. Масштаби діяльності корпорації в динаміці (за ряд років)
Історія цієї фірми, як і біблійна історія всього людства, почалася з Адама. У 1862 р. німецький підприємець Адам Опель відкрив у Рюссельсхайме фабрику по виробництву машин, щоправда, швейних. А що стосується машин "самохідних", то особисто він не мав до них ніякого відношення. Хоча ім'я його і красується дотепер в офіційній назві найвідомішої Автомобілебудівної компанії - "Adam Ореl AG".
Про випуск автомобілів на фірмі Opel почали подумувати вже після смерті її засновника в 1895 р. Спадкоємці Адама - його п'ятеро синів, бачили, що попит на швейні машини, а також на велосипеди, що фабрика теж виробляла, різко упав. Потрібно було подбати і про якусь іншу продукцію. А виготовлення автомобілів, що тільки входили тоді в моду, здавалося справою перспективною.
Один раз брати Опель випадково потрапили в Берліні на автогонки, перемогу в яких одержав Фрідріх Луцманн на машині власного виробництва. Під враженням цього вони вирішили купити його автомобілебудівне підприємство. Договір був підписаний 21 січня 1899 р., і незабаром на ринку з'явилися автомобілі Опель, виготовлені за патентом Луцмана.
На жаль, автомобілі ці не принесли бажаного комерційного успіху. Справа в тому, що машини Lutzmann, у свою чергу, були ліцензійними копіями - вони як дві краплі води походили на модель Benz Velo, що на той час вже застаріла. От чому виготовивши усього 65 автомобілів "системи Луцманн", фірма Opel у 1901 р. припинила їхній випуск.
На початку наступного року була куплена ліцензія в іншої фірми - французької Дарракк (Darracq). Цього разу вибір виявився вдалим. Машини цієї марки мали за тим часом саму передову конструкцію. Зокрема, привід задньої осі здійснювався вже карданним валом, а не архаїчним ланцюгом, як у більшості інших моделей. Автомобілі системи "Дарракк" у різних версіях фірма Opel випускала до 1907 р. Нові автомобілі продавалися під маркою Opel Darracq і мали великий успіх.
Проте брати Фритц і Вельгельм не забували і про власні розробки. Ще восени 1902 р. вони показали на автосалоні в Гамбурзі першу машину, створену на фірмі Opel , - модель 10/12 PS. Згодом вона вироблялася серійно протягом чотирьох років.
Найважливішим етапом в історії фірми став випуск у 1909 р. моделі 4/8 PS, більш відомий як Докторваген (Doktorwaqen).
Слово "доктор" у назві не була випадковою: машина як би призначалася для виїздів лікарів по викликах. Вона відрізнялася надійністю конструкції і доступною ціною. Коштував автомобіль недорого - ДМ 3950, приблизно вдвічі дешевше "комфортабельних" моделей того часу. Усі ці якості залучили, зрозуміло, не тільки лікарів. Назва була усього лише маленьким рекламним вивертом.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Фінансово-економічний аналіз діяльності ТНК Opel

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок