Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Економіка Португалії

Економіка Португалії

Назва:
Економіка Португалії
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,77 KB
Завантажень:
448
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Економіка Португалії


План
Вступ.
Роль та значення продуктивних сил у розвитку господарського комплексу.
Передумови розвитку та розміщення продуктивних сил території: історичні, природні, демографічні, екологічні.
Сучасна галузева структура і рівень розвитку господарського комплексу території.
Особливості розміщення і територіальна структура провідних галузей господарства території.
Промисловості.
АПК.
Транспорту.
Сфери послуг.
Участь (області, економічного району) у внутрішньодержавному територіальному поділу праці (країни у міжнародному територіальному поділу праці) та економічних зв’язків.
Проблеми та перспективи розвитку та розміщення продуктивних сил (області, економічного району, країни).
Висновки.
Список використаної літератури.
Карта Португалії.
Вступ.
Португалія. Велика імперія - колонізатор XV- XVI століть. Суперництвом з нею могли пишатися такі морські держави, як Франція й Англія. Сама західна (географічно) і одночасно східна з європейських країн, Португалія знаходиться на південно-західному узбережжі Іберійського півострова, а також островах Азорських і Мадейра в Атлантичному океані. У IV-III вв. до н.е. велику частину Португалії населяли лузитани. Наприкінці I століття до н.е. країну було завойовано Римом. Сліди римських будівель і зараз ще можна бачити в горах Сєрра да Єштрела, у центральній частині країни, недалеко від міста Кувілья. А кілька років назад на вулиці Сан Мамеде, що знаходиться в старій частині Лісабона, почалися розкопки амфітеатру присвяченого Нерону. В другій половині V-VI вв. н.е. Португалію завоювали вестготи, а в 713-718 р. - араби. Звідси назва найвідомішого курорту країни: Алгарве, що в перекладі з арабського означає "захід ". Цей західний схід чи східний захід почувається в усьому - у блискаючих на сонці білих вузьких вуличках, повитих плющем і квітучими олеандрами на півдні, у неквапливому, розміряному житті сіл, де жінки майже усі в чорному, а чоловіки мальовничими групками сидять у маленьких кафе біля будинків, у народних піснях "Фаду", де східна туга перегукується з західним запалом і веселощами. Географічне положення Португалії обумовило її зв'язок не тільки з Європою, але і зі східним узбережжям Південної Америки, а також з Африкою. З початку XII століття Португалія став незалежним королівством, a c XIII століття границі її практично не видозмінювалися. Єдиним сусідом її по півострові є Іспанія.
У результаті історичних і культурних зв'язків країни, португальською мовою сьогодні говорять більш 200 мільйонів чоловік у різних країнах світу. Населення Португалії в даний час близько 10 мільйонів чоловік. Столицею країни є ЛІСАБОН . Як сказав Івлін У: "Немає в Європі столиці, настільки древньої, про яку говорилося б так мало". Наприкінці XVI століття Португалія втратила роль ведучої морської держави, відстала в економічному і політичному розвитку від інших Європейських країн і на початку XX століття виявився в стані глибокої затяжної кризи. У 1926 році в країні установилася фашистська диктатура, що проіснувала майже піввіку. 25 квітня 1974 року військові, об'єднані в "Рух збройних сил" підняли повстання. Фашистський режим звалили.
У 1986 році Португальська республіка стала членом Європейського Співтовариства. Португалія давно залучала туристів, але останнім часом туризм займає досить важливе місце в статті доходів країни, а для тих хто відвідує країну відкрилося, що вона гарна не тільки достатком сонця і моря .
Потрапити сюди дуже просто, одержавши візу в посольстві Португалії в Києві і купити квиток на літак, що щотижня робить рейс Київ - Лісабон.
Саме тому така країна як Португалія та розміщення її продуктивних сил є актуальним напрямком. Сукупність зазначених факторів і обумовила вибір теми дослідження.
У спеціальній літературі розгляд ролі та значення продуктивних сил у розвитку господарського комплексу Португалії в роботах таких дослідників як Нестеров П.М., Ростова Є.Ф. та інших.
Основна мета курсової роботи складається у вивченні ролі та значення продуктивних сил господарського комплексу Португалії, передумови розвитку та розміщення продуктивних сил території, сучасна галузева структура і рівень розвитку господарського комплексу теріторії, особливості розміщення і територіальна структура провідних галузей господарства території, проблеми та перспективи розвитку та розміщення продуктивних сил Португалії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Економіка Португалії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок