Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> ТНК Ford

ТНК Ford

Назва:
ТНК Ford
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
21,50 KB
Завантажень:
110
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ТНК Ford


Зміст


I.
1. Аналізувати ТНК на світовому ринку: - довести належність даної компанії до транснаціональної
ТНК - це міжнародні фірми, що мають свої господарські підрозділи у двох або більше країнах, управління якими здійснюється з одного або декількох центрів. В основі такого управління - механізм прийняття рішень, який дає змогу здійснювати узгоджену політику і загальну стратегію, розподіляючи ресурси, технології та відповідальність для досягнення результату - отримання прибутку. ТНК - це мережа взаємопов'язаних підприємств, які походять з однієї країни і мають складові частини та філії в інших країнах. ТНК володіють або контролюють комплекси виробництва та/або обслуговування, що знаходяться за межами країни базування. Вони є лідерами у виробництві та реалізації певного товару. На відміну від звичайної корпорації, яка функціонує на світових ринках, ТНК переносить за кордон не товар, а сам процес вкладання капіталу, поєднуючи його із закордонною робочою силою в межах міжнародного виробництва.
Сьогодні концерн Ford є одним із світових лідерів у виробництві автомобілів, і в Україні він представлений компанією Winner, яка працює на ринку вже 11 років.


2. Масштаби діяльності корпорації в динаміці (за ряд років)
За час свого існування марка "Форд" стала синонімом надійності. Навколо цього імені склався особливий набір характерних понять, і вони сприймаються як риси близької істоти: вірний, зручний, надійний, витривалий, працьовитий, терплячий. Не всякі марки можуть похвастатися такими епітетами!
За існуючою легендою, вперше ідея створення транспортного засобу, який був би більш безпечним і не вимагав використання тваринної сили, спала на думку молодому американцю, коли, працюючи на фермі батька, він упав з коня і сильно вдарився. Цим невдачливим наїзником був Генрі Форд.
1900-1920 роки
Пройшли роки і Генрі разом з одинадцятьма вірними йому друзями зібрали суму в 28 тис. доларів і 16 червня 1903 року подали заявку на організацію нового промислового підприємства в Американському штаті Мічиган. Так утворилася і розпочала свою виробничу діяльність знаменита "Форд Мотор Компані".
Компанія розмістилася в будинку невеликої фабрики, яка раніше випускала карети. Першим створенням Форд стала "бензинова коляска" із приводом від двигуна 8 л.с., що одержала назву "Модель А". Автомобіль був описаний як "найбільш досконала машина на ринку, яку в змозі водити навіть 15-літній хлопчик".
Протягом наступних п'яти років Генрі Форд керував загальним розвитком і програмою виробництва. За цей час було перебрано 19 букв алфавіту - від моделі "А" до моделі "S". Частина з цих моделей були експериментальними і ніколи не дійшли до покупців.
У 1911 році відбулася сенсація. Форд здійснив свою мрію і створив перший автомобіль доступний для більшості. Модель "Т", або "БЛЯШАНА ЛіЗЗі", як її ласкаво називали американці, стала самим відомим автомобілем за всю історію автоіндустрії. Її базова ціна складала 260 доларів, і протягом одного року було продано близько 11 тисяч таких машин.
З цього моменту автомобіль стає предметом масового виробництва, попит на який постійно зростає.
У цей же час на базі моделі "Т" створюються машини для різних служб: пікапи, автомобілі для доставки дрібних вантажів, швидкої допомоги, автофургони і невеликі автобуси.
Щоб задовольнити потреби покупців, як метод підвищення продуктивності праці, Форд вперше впроваджує на своїх заводах конвеєрне виробництво, при якому кожен робітник виконує одну операцію, залишаючись на одному місці. У результаті нововведення кожні 10 секунд із конвеєра сходила ще одна модель "Т", а конвеєр, що рухається, став новим, етапом індустріальної революції.
1920-1940
Стрімкий темп життя постійно вимагав нарощування потужностей і впровадження оригінальних технологій. Відповідаючи ритмам часу, "Форд Мотор Компані" була вже напоготові зі своїми новими винаходами. 1 квітня 1932 року компанія представила громадськості V-образний 8-циліндровий двигун. Форд став першою компанією, якій удалося випустити монолітний 8-циліндровий блок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: ТНК Ford

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок