Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Фондова біржа

Фондова біржа

Назва:
Фондова біржа
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,00 KB
Завантажень:
232
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ПЛАН
ВСТУП
РОЗДІЛ І. Основні принципи та засади функціонування Української Фондової Біржі.
Основні функції виконують фондові біржі
Режими котирувань може мати фондова біржа.
Способи здійснення торгівлі цінними паперами на Українській фондовій біржі.
Яким чином здійснюється допуск цінних паперів до котирування на Українській фондовій біржі?
Яким чином здійснюється вилучення цінних паперів з котирування на українській фондовій біржі?
Лістинг на фондовій біржі.
Учасники біржових торгів Української фондової біржі.
РОЗДІЛ 2. Аналітичний огляд діяльності Української фондової біржі за 2001 рік.
Первинний ринок цінних паперів
Вторинні ринки цінних паперів
РОЗДІЛ 3. Розвинені біржові системи світу. Загальна характеристика.
3.1. Нью-Йоркська фондова біржа
3.2. Токійська міжнародна фондова біржа
3.3. Лондонська міжнародна фондова біржа
3.4. Фондові біржі, що розвиваються та новостворені фондові біржі
ВИСНОВКИ
ВСТУП
Фондова біржа – це спеціалізований заклад, який створюється з ціллю забезпечення постійно діючої торгівлі цінними паперами. Ця ціль досягається за допомогою узгодження попиту та пропозиції на нього, а також наданням місця та коштів, як для розміщення, так і для оберту цінних паперів.
Фондова біржа може бути створена не менш ніж 20-ма засновниками - торговцями цінними паперами, яким дозволяється здійснення комерційної та комісійної діяльності по цінним паперам. При цьому, в обов’язковому порядку повинен бути внесок в уставний фонд фондової біржі в певному розмірі (по стану на початок 1997 року він був не менш ніж 1 млн. екю у гривневому еквіваленті).
В Україні відбувається становлення біржової торгівлі, відпрацювання найбільш ефективних форм діяльності фондового заснування. У перспективі для України, її біржова система буде характеризуватися провідною роллю Національної біржі України зі значною часткою державної власності, тобто затвердиться багатоцентрична біржова система.
Членами фондової біржі, можуть бути тільки ліцензовані торгівці цінними паперами, які відповідають вимогам фондової біржі та дотримуються її уставних правил.
Статус фондових бірж характеризується перш за все різними видами обмежень. Наприклад, в Росії фондовою біржею визнається тільки організатор торгівлі цінними паперами, який не поєднує роботу у цьому напрямку з іншими видами діяльності, за виключенням депозитарної функції або роботи по визначенню взаємних обов’язків. Крім того, фондова біржа, організує торгівлю тільки між членами біржі. Що стосується службовців фондової біржі, то вони мають права бути засновниками або учасниками на біржі. Ці та подібні обмеження мають за ціль посилити основні функції фондової біржі.
Відповідальна роль фондової біржі супроводжується високими вимогами до неї. Згідно із законодавством України, юридичні особи, створенні як організаційно оформленні централізовані ринки з фіксованою торговою площадкою та електронною торгово-інформаційною мережею, на яких постійно здійснюється торгівля цінними паперами, мають право називатися фондовою біржею тільки у разі виконання ними цілого ряду вимог. Від біржі вимагається забезпечення ефективного функціонування системи інформації про
цінні папери та умови їх оберту на території України. На біржі повинна бути дотримана професійна етика. І звичайно ж потрібне бездоганне виконання уставу та правил фондової біржі.
Бюлетень фондової біржі — офіційний друкований орган фон-дової біржі, у якому публікуються курси цінних паперів, що котируються на ній, і який забезпечує опублікування інформації про цінні папери, що котируються або тимчасово не виставляються на торги у відділеннях офіційного котирування, а також повідомлень та рівень фондової біржі, її керівних органів, біржового депозитарію цінних паперів, іншої інформації.
РОЗДІЛ І. Основні принципи та засади функціонування Української Фондової Біржі.
1.1. Основні функції фондової біржі.
На фондових біржах, як правило, продаються і купуються цінні папери авторитетних емітентів, які займають вагоме місце в функціонуванні економічного механізму країни і показники діяль-ності яких мають велике значення для багатьох господарюючих або фінансових суб'єктів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Фондова біржа

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок