Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> УПРАВЛІННЯ ЗЕД СП ”Пері”

УПРАВЛІННЯ ЗЕД СП ”Пері”

Назва:
УПРАВЛІННЯ ЗЕД СП ”Пері”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
17,57 KB
Завантажень:
22
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УПРАВЛІННЯ ЗЕД СП ”Пері”
Характеристика та аналіз діяльності СП “Пері”
Коротка характеристика СП “Пері”
Фірма “Надія”, яка є юридичною особою, товариство з обмеженою відповідальністю “Аквіла” ЛТД, яке є юридичною особою, за законодавством України, які є українськими учаснтками в створенні СП, і американська фірма “Дармограй асошіейтс Інкорпорейтід”, яка є юридичною основою за законодавством Америки, заснували 1 лютого 1993 року спільне підприємство.
Їх повноважними представниками при підписанні договору по створенню підприємства і інших додатків до нього по законодавству України та америки відповідно є:
від українського учасника КМФ ”Надія” – Мирослав Олексійович Бойко;
від українського учасника ЛТД “Аквіла – Мирослава Євстахіївна Косар;
від іноземного учасника – Пітер Дармограй.
”Офіційна назва підприємства: українською мовою – “Пері”
англійською мовою – “Peri”.
Основною метою створення СП “Пері” є розвиток українських і американських відносин та взаємовигідних економічних стосунків.
Місцезнаходження СП “Пері”: Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Січових стрільців, 12.
Для забезпечення діяльності підприємства за рахунок внесків учасників створення СП ”Пері” утворився статутний фонд, який формувався за рахунок будь-яких видів іноземних інвестицій та карбованцях і становив на дату підписання Установчого Договору 4 млн. 271 тис.крб.
Внесок українського учасника фірми “Надія” до Статутного фонду складає 20% від статутного фонду, що становить 850 тис. карбованців.
Внесок українського учасника ЛТД “Аквіла” складає 32% від статутного фонду, що становить 1 млн.371 тис.карбованців.
Внесок іноземного учасника до статутного фонду складає 48% від статутного фонду, що становить 2 млн. 50 тис. карбованців.
Зміна розміру статутного фонду здійснюється за рішенням Правління за рахунок додаткових внесків учасників та прибутку від господарської діяльності.
Органи управління СП ”Пері” та персонал підприємства
Органами управління спільного підприємства “Пері” є:
правління;
дирекція;
ревізійна комісія.
За рішенням правління можуть бути створені й інші органи упарвління підприємства.
Вищим органом управління підприємством є правління, яке складається з призначених учасниками створеня підприємства осіб. Правління приймає рішення з важливих питань діяльності спільного підприємства. виключна компетенція правління та порядок прийняття ним рішень визначається статутом.
Поточною діяльністю підприємства керує дирекція на чолі з директором, який призначається правлінням. Компетенція дирекції, порядок прийняття рішень, порядок призначення директора і його заступників визначається статутом.
Контроль за фінансовою та господарською діяльністю підприємства здійснюється ревізійною комісією, яка призначається правлінням за пропозицією учасників створення спільного підприємства. Ревізійна комісія не менше 1 разу на рік проводить планові ревізії та звітує про їх результати перед правлінням. Члени ревізійної комісії мають право бути присутніми на засіданнях правління підприємства з правом дорадчого голосу. Фінансовий звіт підприємства подається ревізійній комісії за місяць до засідання правління. Ревізія проводиться в 30-денний строк. Склад, порядок формування і діяльності ревізійної комісії визначається статутом.
Перевірки фінансово-господарської діяльності з метою визначення правильності оподаткування здійснюється українською аудиторською організацією “Інаудит”.
Персонал підприємства комплектується з українських та іноземних громадян.
З кожним працівником підприємства, що приймається на роботу, укладається індивідуальна трудова угода (контракт).
Український учасник створення спільного підприємства забезпечує співробітників підприємства – іноземних громадян жилими приміщеннями та пропискою, комунальними послугами та медичною допомогою у відповідності з законодавсьвом України.
Умови і порядок оплати праці, соціальні права працівників спільного підприємства визначаються за законом України “Про підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: УПРАВЛІННЯ ЗЕД СП ”Пері”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок