Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Шляхи покращення фінансових показників підприємства

Шляхи покращення фінансових показників підприємства

Назва:
Шляхи покращення фінансових показників підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,53 KB
Завантажень:
120
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
з курсу: “Економіка підприємства”
тема: Шляхи покращення фінансових показників підприємства
 


Зміст стор
Вступ............................................................................................................. ........3
Розділ 1. Характеристика підприємства.
Предмет діяльності, задачі підприємства....................................................5
Структура підприємства.................................................................................5
Характеристика матеріально-технічної бази і забезпеченість ресурсами.10
Аналіз основних техніко-економічних показників діяльності підприємства...................................................................................................12
Розділ 2. Теоретичні та методичні питання аналізу фінансових показників підприємства
2.1 Характеристика фінансових показників підприємства..............................16
2.2 Інформаційна база оцінки результатів діяльності підприємства.............19
Розділ 3. Аналіз фінансових показників діяльності підприємства.
3.1 Аналіз дохідності, прибутковості та рентабельності підприємства.........27
3.2 Аналіз структури капіталу та ділової активності підприємства...............34
3.3 Аналіз ліквідності та фінансової стійкості підприємства..........................36
Розділ 4. Оцінка резервів покращення фінансових показників підприємства.......................................................................................................41 Висновки та пропозиції.......................................................................................45 Використана література ......................................................................................47


Вступ.
Економіка є головною сферою діяльності людей, що забезпечує суспільство життєво необхідними матеріальними благами. До таких благ належать нафта і газ, що є найважливішими видами паливно-енергетичних ресурсів, і вони зберігатимуть це провідне місце в структурі задоволення енергетичних потреб людства і в найближчому майбутньому. Забезпеченість країни цими видами ресурсів значною мірою залежить від геологорозвідувальних робіт .
Функціонування підприємств супроводжується безперервним кругообігом коштів, який здійснюється у формах витрат ресурсів і одержання доходів, їх розподілу і використання. При цьому визначаються джерела коштів, напрямки і форми фінансування, оптимізується структура капіталу, проводяться розрахунки з постачальниками матеріально-технічних ресурсів, покупцями продукції , державними органами щодо сплати податків, персоналом підприємства тощо. Всі ці грошові відносини складають зміст фінансової діяльності підприємства.
Методи аналізу фінансового стану підприємства постійно вдосконалюються по мірі настання змін в економічному середовищі нашої держави. Нові ідеї та принципи в цій сфері в першу чергу доходять до користувачів періодичних економічних видань, які також використовувались під час підготовки курсової роботи.
Ефективне виробництво та реалізація якісної продукції позитивно впливають на фінансовий стан підприємства. Збої у виробничому процесі, погіршення якості продукції, ускладнення з її реалізацією ведуть до зменшення надходження коштів на рахунки підприємства, внаслідок чого погіршується його платоспроможність. Очевидним також є і зворотній зв'язок, який полягає у тому, що відсутність коштів може призвести до перебоїв у забезпеченості матеріальними ресурсами, а отже, і у виробничому процесі. Однак у виробничій діяльності українських підприємств часто трапляються випадки, коли і добре працююче підприємство відчуває фінансові ускладнення, пов'язані з недостатньо раціональним розміщенням і використанням наявних фінансових ресурсів. В цих умовах перед менеджерами підприємств постає велика кількість питань, головними з яких є наступні:
Як раціонально організувати фінансову діяльність підприємства для його подальшого розвитку?
Яким чином можна покращити управління фінансовими ресурсами?
Яким чином визначити показники фінансово-господарської діяльності, що забезпечують стійкий фінансовий стан підприємства?
На ці та інші важливі питання дає відповідь об'єктивний аналіз фінансового стану підприємства, який дозволяє найбільш раціонально розподілити матеріальні, трудові і фінансові ресурси.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Шляхи покращення фінансових показників підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок