Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Управління міжбюджетними відносинами та шляхи їх удосконалення

Управління міжбюджетними відносинами та шляхи їх удосконалення

Назва:
Управління міжбюджетними відносинами та шляхи їх удосконалення
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
32,00 KB
Завантажень:
130
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
з предмету «Державні фінанси та управління ними»
“УПРАВЛІННЯ МІЖБЮДЖЕТНИМИ ВІДНОСИНАМИ ТА ШЛЯХИ ЇХ УДОСКОНАЛЕННЯ”
Зміст
ВСТУП
Зміст і складові міжбюджетних відносин.
2.Бюджетне регулювання: його необхідність та значення у збалансуванні бюджетів.
3. Організаційне та законодавче забезпечення бюджетного регулювання в умовах бюджетної реформи в Україні.
4. Можливості впровадження зарубіжного досвіду бюджетного регулювання в системі міжбюджетних відносин в Україні .
ВИСНОВКИ
Список використаної літератури
ВСТУП
Актуальність теми даної роботи продиктована тим, що Україна, вибравши демократичний шлях розвитку після розпаду СРСР, повинна чітко визначитись із всіма сторонами функціонування бюджетів всіх рівнів, їх взаємовідносини і реалізацію бюджетного процесу на відповідні території, адже це об’єктивна необхідність формування нових для нас ринкових відносин. Важливість теми підкреслюється ще й гостротою проблеми пошуку форм і методів зміцнення фінансової незалежності органів місцевого самоврядування, необхідністю вдосконалення організації бюджетного процесу і зростання ефективності функціонування фінансів органів влади в аспекті міжбюджетних відносин.
Предметом дослідження є теоретичні, методичні та практичні аспекти функціонування бюджетів всіх рівнів України і реалізації міжбюджетних відносин на місцевому рівні в соціально-економічному розвитку адміністративно-територіальних формувань.
Об’єктом дослідження обрано організацію міжбюджетних відносин у даному адміністративному регіоні України. Базою дослідження є теоретичні дослідження українських та зарубіжних фахівців, монографії, публікації в періодиці, статистичні та аналітичні дані, закони, нормативні документи.
Мета дослідження. З'ясувати економічну суть бюджету, джерела наповненості місцевих бюджетів регіону та його фактори впливу на наповненість місцевих бюджетів, розглянути роль фінансових органів у бюджетному процесі, проаналізувати стан виконання місцевих бюджетів, їх структуру та динаміку на основі фактичних даних, дослідити перспективні напрямки у вдосконаленні взаємовідносин та особливості бюджетного регулювання між місцевими та Державним бюджетом, та світовий досвід міжбюджетних відносин і можливості його впровадження на Україні.
Методологічна основа дослідження. У процесі виконання дипломної роботи було вивчено відповідні нормативно-правові положення та законодавчі акти, праці вітчизняних та зарубіжних вчених, серед яких найвизначніші: Юрій С., Кравченко В., Василик О., Федосов В., Андрущенко В., Бескид Й., Сало І., Луніна І., Єпіфанов А., Павлов В., Кириленко О.П. чинну практику організації бюджетного процесу, публікації в періодичних виданнях з проблем, які торкаються теми дослідження.
Теоретичною основою дослідження є діалектичний підхід до пізнання економічних явищ і процесів, прийоми індукції та дедукції, аналізу та синтезу.
Ціль і задачі дослідження:
вивчити бюджетну систему ;
проаналізувати податкові надходження та збори в дохідну частину місцевих бюджетів;
між бюджетні відносини;
Практичне значення роботи полягає в тому, що у результаті дослідження визначено основні напрямки щодо подолання бюджетних проблем регіону.
 
1. Зміст і складові міжбюджетних відносин.
Із визнанням України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної і правової держави з усією важливістю постають проблеми створення і функціонування власної бюджетної системи, що передбачають:
чітке виділення ланок бюджетної системи;
розподіл податків і зборів між окремими бюджетами;
уточнення напрямків використання коштів всіх бюджетів;
збалансування бюджетів;
ефективну організацію міжбюджетних відносин.
Формування ефективної бюджетної системи України – одне з першочергових завдань держави і об’єкт її постійної уваги. Ведуться пошуки найраціональнішого механізму перерозподілу фінансових ресурсів між регіонами, вивчаються можливості забезпечення збалансування місцевих бюджетів, встановлюється оптимальність взаємовідносин між державним і місцевим бюджетами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Курсова робота на тему: Управління міжбюджетними відносинами та шляхи їх удосконалення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок