Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Форми підприємницької діяльності

Форми підприємницької діяльності

Назва:
Форми підприємницької діяльності
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,45 KB
Завантажень:
146
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Форми підприємницької діяльності
курсова робота з підприємництва


ЗМІСТ


Вступ
Підприємець – одна з визначальних постатей в економіці, яка діє за принципами ринкових відносин. Останні можливі лише за умов існування підприємництва, його безперервного відтворення. Так само не буває відносин підприємництва, якщо відсутнє ринкове середовище. Ось чому перехід до ринкової економіки потребує формування її суб'єктів, у ролі яких виступають господарюючі суб'єкти, підприємці.
Визначальним принципом сучасного зарубіжного підприємництва є такий: виробник, проводячи маркетингові дослідження, спочатку знаходить покупця (споживача) продукції чи послуг, пропонованих для ринку, і лише після цього приступає до її (їх) продукування. Саме у цьому виявляється пріоритет споживача як провідної ланки ринкового господарства.
Як бачимо, підприємництво спрямоване на ефективне ведення господарства, сприяє вияву і розвитку особистості людини, її здібностей і потреб, передбачає персональну економічну і адміністративну відповідальність підприємця. Воно несумісне з втратами, некомпетентністю, крадіжками. У підприємницькій діяльності повною мірою використовується комерційний талант людини, її честолюбство. Особливе місце у цивілізованому підприємництві у партнерських відносинах займають чесність і порядність, дотримання слова, збереження комерційної таємниці. Етика підприємця – важлива складова його особистості. Перераховані якості підприємництва є не лише його властивістю, а й обов'язковою умовою,
Важливою умовою формування і розвитку підприємництва в Україні є гарантії та всебічна підтримка, його державою. Вона законодавче забезпечує гарантії для всіх підприємців незалежно від обраних ними форм підприємницької діяльності та власності, однакові права і можливості стосовно доступу до матеріально-технічних, фінансових, трудових, інформаційних, природних та інших ресурсів, свободу конкуренції між підприємцями, захищає споживачів від виявів несумлінної конкуренції та монополізму у будь-якій сфері підприємницької діяльності. Це й зумовлює актуальність теми дослідження даної курсової роботи.
Об’єкт дослідження. Об’єктом дослідження даної курсової роботи виступає підприємництво як особливий вид економічної діяльності.
Предмет дослідження. Предметом дослідження даної курсової роботи є особливості підприємницької діяльності в Україні, його суть, види, функції, форми та основні концепції, а також правові основи підприємництва в умовах переходу України до ринкової економіки.
Мета дослідження. Мета дослідження полягає в теоретичному розгляді та аналізі підприємництва, його економічної сутності, функцій та форми.
Мета роботи передбачає виконання таких завдань:
1. Визначення економічного змісту підприємництва..
2. Визначення видів підприємницької діяльності.
3. Визначення організаційно-правових форм підприємництва в державній економіці України.
Розвиток людського життя заснований на процесі суспільного виробництва. В процесі його функціонування між людьми складаються багатоманітні за своїм змістом об'єктивні закони, що постійно розвиваються, економічні відносини, потреби та інтереси, конкретно-історична сукупність яких визначає економічну систему суспільства, її структуру і специфічні риси.
Основою суспільного виробництва є підприємництво.
Народне господарство країни – це складна економічна система, яка організаційно виступає як сукупність багатьох галузей. Кількість галузей свідчить про рівень розвитку суспільного поділу праці, а отже, про потенційні можливості нарощувати ефективність виробництва.
Щодо наукової розробки теми, то слід сказати про досить велику кількість матеріалу, як у зарубіжних, так і у вітчизняних дослідників.
Тема підприємництва є дуже важливою для економіки будь-якої країни.


Розділ 1. Підприємництво: суть, функції, основні концепції
1.1. Сутність підприємництва і умови його існування
1.1.1. Поняття підприємця і підприємництва
Поняття "підприємництво" надзвичайно містке. В ньому переплітається сукупність економічних, юридичних, політичних, історичних і психологічних відносин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Курсова робота на тему: Форми підприємницької діяльності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок