Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Аналіз та удосконалення оперативного управління підприємством

Аналіз та удосконалення оперативного управління підприємством

Назва:
Аналіз та удосконалення оперативного управління підприємством
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
24,25 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Курсова робота
на тему: «Аналіз та удосконалення оперативного управління підприємством».


Зміст.
Стор.

Вступ .
Розділ 1. Теоретико – методичні основи менеджменту обслуговуючого виробництва.
Організація і планування транспортного обслуговування виробництва .
1.1. Значення, задачі і структура транспортного господарства .
Розрахунок вантажообігу та потреби в транспортних засобах.
Організація складського господарства .
3 Організація та планування енергетичного господарства.
Розділ 2. Оцінка менеджменту обслуговуючого виробництва по ТзОВ “ Ковель“.
Техніко-економічна характеристика підприємства ТзОВ “ Ковель “.
2. Аналіз обслуговуючого виробництва на підприємстві .
Аналіз організаційної структури підприємства .
Розділ 3. Пропозиції з удосконалення обслуговуючого виробництва на підприємстві.
Висновки .
Список використаної літератури .
Додатки .
 


Вступ.
Темою своєї курсової роботи я вибрав “ Аналіз і удосконалення оперативного управління виробництвом ”.
Перехід до ринку суттєво міняє місце і роль підприємства в системі економічних відносин . З низової ланки народного господарства , із об’єкту управління центру , підприємство перетворюється в головного , рівноправного суб’єкта економічного життя . В той же час перхід до ринкової економіки висуває надмірні умови розвитку різноманітних соціально-економічних і організаційних форм підприємств , надання їм повної економічної свободи . На цій основі проходить процес ліквідації “ вищестоящих організацій “ і монополістичних структур , створення на рівні з крупними безлічі середніх і дрібних (малих) підприємств .
Сучасне виробництво являє собою складну інтегровану систему, що містить в собі чисельні і різноманітні структурні ланки . Проте , яку б із ланок утворення ми не розглядали , всі вони виступають у вигляді тієї чи іншої комбінації підприємств . Тому підприємство виступає як первинна , основна ланка народного господарства України . Зокрема , тут здійснюється прцес виробництва матеріальних благ , формуються одні і виявляються інші економічні відносини , переплутуються загальнолюдські , групові і особисті інтереси .
А отже , для функціонування цієї складної структури потрібно виробити оптимальну систему управління .
Ці положення визначають актуальність даної теми , її вивчення , аналізу і удосконалення .
Метою даної курсової роботи є доскональне вивчення теми , а саме освоєння теоретичної інформації по оперативному управлінню виробництвом ; навики по визначенню планово-календарних показників і вивчення методів контролю за виконанням оперативних завдань.


 
Розділ 1
Теоретико - методичні основи оперативного управління виробництвом.
1. ФУНКЦІЇ І ЗАДАЧІ
ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ОСНОВНИМ ВИРОБНИЦТВОМ (ОУОВ)
ОПЕРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЦТВОМ ЯК ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПЛАНОВА СИСТЕМА. ФУНКЦІЇ СИСТЕМИ
Змістом оперативного управління основним виробництвом є встановлення місця (цеху, дільниці, робочого місця) і часу (кварталу, місяця, декади, зміни), виготовлення виробів, складальних одиниць, деталей; облік фактичного ходу виробничого процесу; визначення відхилень від зазделегідь встановленого плану і, нарешті, регулювання ходу виробництва, здійснюваного для того, щоб ліквідувати наслідки небажаних відхилень і забезпечити своєчасне виконання основних задач оперативного управління.(1;347)
Оперативне управління основним виробництвом здійснюється на основі плану виготовлення продукції, розробленого на рік (квартал).
Система ОУОВ являє собою складну організаційно-планову систему, що включає функціональну, елементну і організаційну підсистеми.
Функціональне розбиття характеризує коло функцій, які повинна виконувати система управління; поелементне основні елементи, з яких вона складається, і організаційна побудову системи управління.
У функціональному відношенні ОУОВ змінюється таким чином: на рівні управління підприємством воно полягає в організації рушення предметів в межах року, кварталу, місяця; на рівні управління цехом таке рушення здійснюється в межах кварталу, місяця, тижня (п’ятиднівки); на рівні управління дільницею в межах місяця, тижня (п’ятиднівки), діб, зміни і по годинах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Аналіз та удосконалення оперативного управління підприємством

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок