Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Аналіз фінансової звітності підприємства

Аналіз фінансової звітності підприємства

Назва:
Аналіз фінансової звітності підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
29,70 KB
Завантажень:
245
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Аналіз фінансової звітності підприємства
курсова робота з фінансів підприємства


ЗМІСТ


Вступ
Актуальність теми дослідження. В сучасних економічних умовах ефективність діяльності підприємств значною мірою визначається рівнем функціонування їх фінансів. В свою чергу, стан фінансів підприємства впливає на забезпеченість централізованих фондів фінансовими ресурсами.
Тому в даний момент першочерговою задачею для держави і підприємств є зміцнення фінансів підприємств і на цій основі стабілізація фінансів держави. Ситуація, що склалася, потребує наявності висококваліфікованих фахівців, обізнаних з теорією і практикою фінансової справи.
Фінанси підприємств як складова частина фінансової системи функціонують у сфері суспільного виробництва, де створюється національний дохід основне джерело фінансових ресурсів. Тому можна стверджувати, що фінансове становище усієї країни визначається станом фінансів підприємств.
Ділова активна діяльність підприємства характеризується фінансовими результатами, зокрема прибутком, отриманим від підприємницької діяльності (виробничої, торговельної), інвестиційної та інших. Прибуток і його використання є інтегрованим показником життєдіяльності підприємства, оскільки від його розміру залежить оплата праці працівників, розрахунки з бюджетом, створення власних заохочувальних фондів стимулювання та розвитку підприємства.
Результати фінансово-господарської діяльності підприємства у синтетичних показниках подають на звітну дату у балансі. Докладна аналітична інформація про результати фінансово-господарської діяльності підприємства подається у звітних квартальних та річній формах, до яких належать: "Звіт про фінансові результати" (форма № 2), "Звіт про рух грошових коштів" (форма № 3), "Звіт про власний капітал" (форма № 4), складання яких передбачено Положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, затвердженими Міністерством фінансів України.
Звіт про фінансові результати (форма № 2) складається підприємством згідно методичних рекомендацій, передбачених однойменним Положенням (стандартом) 3, які поширюються на підприємства й організації всіх форм власності (крім банків і бюджетних організацій).
Метою складання Звіту про фінансові результати є надання користувачам повної, правдивої та неупередженої інформації про доходи, витрати, прибутки і збитки від діяльності підприємства за звітний період.
Складання Звіту про власний капітал регламентується П(С)БО5 "Звіт про власний капітал". В цьому звіті відображаються всі зміни, які відбулися з власним капіталом за звітний період, в розрізі елементів (статей) власного капіталу.
Таким чином, викладене вище зумовлює актуальність дослідження курсової роботи.
Об'єктом дослідження курсової роботи є теоретичні засади фінансів підприємств.
Предмет дослідження – аналіз фінансової звітності підприємства.
Метою курсової роботи є дослідження методів аналізу фінансової звітності підприємства.
Мета курсової роботи реалізується шляхом виконання таких завдань:
дослідити значення фінансової звітності для управління;
охарактеризувати Зміст основних видів фінансової звітності;
висвітлити проблему аналізу фінансової звітності підприємства.
Теоретико-методологічною основою роботи є праці таких дослідників, як Зятковський І.В., Крайник О.П., Кірейцев Г.Г., Покропивний С.Ф., Слав'юк Р.А., Філімоненков О.С., Поддєрьогін А.М. та ін.
Методи дослідження: історико-типологічний, метод теоретичного аналізу й систематизації.
Практичне значення. Результати роботи можуть бути використані у підготовці до семінарських та практичних занять, а також для розробки матеріалів конференцій, спецкурсів.
Структура роботи. Курсове дослідження складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаної літератури та додатків.


Розділ 1. Значення бухгалтерської звітності для управління
1.1. Фінансова звітність як інформаційна база для прийняття управлінських рішень
На перший погляд це питання зрозуміле для всіх. Дійсно, якщо є певна інформація про події і явища господарської діяльності, то, оцінивши її, можна прийняти рішення про втручання у ті події, які характеризуються певними економічними показниками фінансового обліку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Курсова робота на тему: Аналіз фінансової звітності підприємства

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок