Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Планування та організація перевезень вантажів

Планування та організація перевезень вантажів

Назва:
Планування та організація перевезень вантажів
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
26,88 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
План
Вступ
1. Пристрої для обслуговування пасажирів
2. Здійснення перевезень вантажів
2.1. Планування та організація перевезень вантажів
2.2. Пломбування вагонів та контейнерів
2.3. Доставка вантажу
2.4. Прийняття вантажу одержувачем
3. Тарифи на перевезення та розрахунки за перевезення
4. Відповідальність за втрату, нестачу, псування або пошкодження вантажу
5. Пред'явлення претензій та подання позовів, що виникають з перевезення вантажів залізницею
Висновок
Практичне завдання
Використана література.
Вступ
Залізничний транспорт - це виробничо-технологічний комплекс організацій і підприємств залізничного транспорту загального користування, призначений для забезпечення потреб суспільного виробництва й населення країни в перевезеннях у внутрішніх та міжнародних сполученнях та надання інших транспортних послуг усім користувачам без обмежень.
Залізничний транспорт загального користування (далі – залізничний транспорт) є однією з базових галузей економіки України, що забезпечує її внутрішні та зовнішні транспортно-економічні зв'язки і потреби населення у перевезеннях. Основною організаційною ланкою на залізничному транспорті є залізниця. Діяльність залізничного транспорту як частини єдиної транспортної системи країни сприяє нормальному функціонуванню усіх галузей суспільного виробництва, соціального та економічного розвитку й зміцненню обороноздатності держави, міжнародному співробітництву України.
Статут залізниць України (далі - Статут) визначає обов'язки, права і відповідальність залізниць, а також підприємств, організацій, установ і громадян, які користуються залізничним транспортом.
Залізничні колії у взаємодії з іншими видами транспорту повинні своєчасно та якісно здійснювати перевезення пасажирів та вантажів, забезпечувати безпеку руху, розвивати сферу транспортного обслуговування народного господарства та населення.
1 .Пристрої для обслуговування пасажирів.
Залізниці здійснюють перевезення вантажів, пасажирів, багажу, вантажобагажу і пошти між станціями, відкритими для виконання відповідних операцій.
Станції здійснюють операції, пов'язані з перевезенням пасажирів, багажу і вантажобагажу з прийняттям, видачею вантажів вагонними, дрібними відправками та в контейнерах, а за договорами з відправниками та
одержувачами - їх навантаження і вивантаження. Станції можуть відкриватися для проведення усіх або окремих операцій.
Перевезення вантажів, пасажирів, багажу, вантажобагажу і пошти залізницями провадиться у вагонах парку залізниць або орендованих у залізниць, а також у власних вагонах, що належать підприємствам, організаціям, установам, громадянам - суб'єктам підприємницької діяльності, в тому числі розташованим за межами України.
Вагони, призначені для перевезення вантажів, пасажирів, багажу, вантажобагажу і пошти, повинні відповідати вимогам Правил технічної експлуатації залізниць України та санітарно-гігієнічним і протиепідемічним нормам і правилам, вантажні операції виконуються як на станційних складах і майданчиках, що перебувають у віданні залізниць (місця загального користування), так і на приколійних складах, майданчиках та в інших пунктах, які належать підприємствам, організаціям, установам, громадянам - суб'єктам підприємницької діяльності або надані їм залізницею на підставі договору (місця незагального користування).
Для виконання вантажних операцій станції згідно з їх спеціалізацією повинні мати обладнані належним чином споруди і пристрої в місцях загального користування, усі необхідні технічні засоби і пристрої, що забезпечують збереження вантажів і протипожежний захист.
Залізниця вправі приймати рішення про складування за плату підприємствами, організаціями, установами, громадянами - суб'єктами підприємницької діяльності вантажів у смузі відведення, а також надавати дозвіл на примикання під'їзних колій та будівництво тимчасових споруд.
Для зважування вантажів, багажу і вантажобагажу використовуються вагонні, вантажні, елеваторні та інші ваги.
Для визначення маси вантажу зважуванням залізниці в місцях загального користування, а відправники та одержувачі вантажів, морські і річкові порти, які примикають до залізниць, в місцях незагального користування повинні мати необхідну кількість ваг і вагових приладів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Курсова робота на тему: Планування та організація перевезень вантажів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок