Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Портфель цінних паперів підприємства

Портфель цінних паперів підприємства

Назва:
Портфель цінних паперів підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
39,28 KB
Завантажень:
351
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 
Портфель цінних паперів підприємства
курсова робота з фінансів підприємства


ЗМІСТ


Вступ
Актуальність теми дослідження. Успішне проведення ринкових реформ в Україні неможливе без ефективної структурно-інвестиційної політики перебудови економіки з метою створення сприятливого інвестиційного клімату. Перспективою виходу України з кризи може бути створення потужної виробничої бази за участю інвестованого капіталу. В її основі повинні лежати передові технології, новітня техніка, організаційно нові форми праці.
Під інвестиційним портфелем розуміють цілеспрямовано сформовану сукупність об’єктів реального та фінансового інвестування для здійснення інвестиційної діяльності відповідно до вибраної стратегії.
Більшість інвесторів обирають для здійснення інвестування більше одного фінансового інструменту. Головною метою формування інвестиційного портфеля є реалізація політики фінансового інвестування підприємства шляхом підбору найбільш дохідних та безпечних фінансових інструментів.
Мета аналізу цінних паперів протягом десятиліть залишилася, в основному, незмінною:
визначення справжньої вартості цінних паперів;
визначення ступеня ризику;
прогнозування очікуваного прибутку за цінними паперами.
Але на кінець 50-х – початок 60-х років на основі трьох факторів почалися зміни у процесі аналізу, особливо звичайних акцій.
Сучасна теорія портфеля розглядає й урізноманітнення цінних паперів, але в основному подає оптимальні методи розміщення. Одним із найпростіших засобів сучасної теорії портфеля (СТП), є метод урізноманітнення, який дозволяє інвестору зменшити до мінімуму ризик. Також СТП дозволяє інвесторам здійснити набір цінних паперів у портфелі з вищим доходом.
В Україні поступово формується інвестиційний ринок. Функціонує фондова біржа, багато підрядних контрактів укладаються на тендерних торгах. На вторинному (позабіржовому) ринку цінних паперів уже обертаються акції сотень компаній, заснованих після приватизації або новим капіталом.
Якщо розглядати питання інвестиційної сфери на рівні підприємств, то сьогодні в Україні існує роздроблений і малорозвинений ринок інвестиційних ресурсів. Організації, які працюють на ньому, діють досить неузгоджено і малоефективно. Недостатній розвиток інформаційної інфраструктури ринку заважає зустрічному руху вітчизняних підприємців і потенційних інвесторів.
Отже, зростання інтересу до вивчення інвестиційних процесів – об’єктивне явище.
Таким чином, викладене вище зумовлює актуальність дослідження курсової роботи.
Об’єктом дослідження курсової роботи є теоретичні засади функціонування фінансів підприємств.
Предмет дослідження – фінансове управління портфелем цінних паперів підприємства.
Метою курсової роботи є дослідження фінансового управління портфелем цінних паперів підприємства.
Мета дослідження передбачає виконання таких завдань:
дослідити поняття цінних паперів, порядок їх випуску та обігу;
охарактеризувати особливості управління портфелем цінних паперів підприємства;
виявити методи оптимізація портфелю фондового портфелю підприємства.
Теоретико-методологічною основою роботи є праці таких дослідників, як Бочаров В. В., Данілов О.Д., Івашина Г.М., Кірейцев Г.Г., Покропивний С.Ф., Слав'юк Р.А., Філімоненков О.С.,  Поддєрьогін А.М., Мельник П.В., Чумаченко О.Г. та ін.
Методи дослідження: історико-типологічний, метод теоретичного аналізу й систематизації.
Практичне значення. Результати роботи можуть бути використані у підготовці до семінарських та практичних занять, а також для розробки матеріалів конференцій, спецкурсів.
Структура роботи. Курсове дослідження складається зі вступу, трьох розділів, висновків, списку використаної літератури.


Розділ 1. Цінні папери: порядок їх випуску та обігу
1.1. Характеристика цінних паперів
Під фінансовими інвестиціями розуміється вкладення коштів в різноманітні фінансові інструменти, серед яких найбільш значну частку представляють цінні папери.
Ринок цінних паперів – це історична категорія, яка з'явилася і розвинулась в умовах товарно-грошових відносин та перетворилась в особливу сферу економічних відносин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24 Курсова робота на тему: Портфель цінних паперів підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок