Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Оподаткування фонду оплати праці

Оподаткування фонду оплати праці

Назва:
Оподаткування фонду оплати праці
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
30,98 KB
Завантажень:
201
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
Оподаткування фонду оплати праці
курсова робота з фінансів


ЗМІСТ


Вступ
В економічних теоріях та практичних моделях їх використання грошовим доходам і витратам відводиться одна із головних ролей. Структура доходів і витрат визначає, наскільки ефективно та злагоджено функціонує процес відтворення, які тенденції в ньому відбуваються. В свою чергу, розглядаючи основні складові грошових доходів та витрат у нас в Україні, ми можемо визначити ті проблеми, які найбільше суперечать соціально-економічній стабілізації.
Економічне зростання і підвищення рівня оплати праці взаємозалежні. Більша оплата – це більша ефективність праці і купівельна спроможність громадян, збільшення продажу і доходів підприємств. Зростання рівня оплати праці збільшує внутрішні інвестиційні можливості, чисельність дрібних інвесторів, що надзвичайно важливо для становлення ринкових відносин. Отже, дбаючи про економічне зростання, держава безумовно повинна більш динамічно впливати на зміни рівня оплати праці і в першу чергу на рівень мінімальної оплати та співвідношення між максимальним та мінімальним її рівнями.
Економіка України проходить процес трансформації до ринку, формування ринкового механізму господарювання, встановлення взаємозв'язку між суб'єктами ринкових відносин на основі об'єктивних закономірностей ринку. Тому, ті закономірності між окремими макроекономічними показниками, які були досліджені в концепціях Дж. М. Кейнса та М. Фрідмена, хоча і мають місце в нашій економіці, але значною мірою перебувають під впливом суб'єктивних факторів перехідного періоду.
Грошові доходи та витрати населення, в першу чергу, залежать від обсягів виробництва та зайнятості, але існує і зворотний зв'язок: зростання обсягів виробництва та зайнятості залежить від сукупних доходів населення, зростання сукупного попиту.
Аналіз сучасного стану макроекономічної ситуації в Україні дозволяє констатувати стійку тенденцію до скорочення сукупних доходів населення, зменшення реальної заробітної плати, зростання рівня безробіття, подальшу соціальну диференціацію в суспільстві.
На прийняття підприємствами рішень щодо збільшення фонду оплати пращ значною мірою впливають розміри відрахувань від фонду оплати в державні цільові фонди.
Таким чином, практична значимість вказаних проблем і об`єктивна необхідність розвитку реформаційних процесів в Україні зумовили актуальність теми дослідження даної курсової роботи, мету і завдання, предмет та об`єкт дослідження.
Об’єкт дослідження. Об’єктом дослідження даної курсової роботи виступає проблема вивчення економіки України з точки зору функціонування її фінансової системи.
Предмет дослідження. Предметом дослідження даної курсової роботи є оподаткування фонду оплати праці і його вплив на рівень доходів населення.
Мета дослідження. Метою роботи є дослідження оподаткування фонду оплати праці і його вплив на рівень доходів населення, як механізму впливу держави на економіку в умовах ринку.
Мета роботи передбачає виконання таких завдань:
Розкрити теоретичні основи формування системи оподаткування фонду оплати праці.
Провести аналіз стану оподаткування фонду оплати праці і його впливу на рівень доходів населення.
Дослідити перспективи розвитку стимулів оподаткування фонду оплати праці на етапі формування України як європейської держави


Розділ 1. Теоретичні основи формування системи оподаткування фонду оплати праці
1.1. Особливості формування фонду оплати праці в пострадянський період розвитку економіки України
Заробітна плата – сукупність винагород у грошовій і натуральній формах, отриманих працівниками за фактично виконану роботу, а також за періоди, що включаються в робочий час. Оскільки джерелом виплати заробітної плати є дохід, то розмір фонду заробітної плати трудового колективу, кожного працівника повинний бути поставлений у пряму залежність від досягнутих кінцевих результатів підприємства. Планування заробітної плати у ринкових умовах має забезпечити: зростання обсягу виробленої продукції (послуг, робіт), піднесення ефективності виробництва і його конкурентоспроможності; підвищення матеріального добробуту працівників [8, 334].

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Курсова робота на тему: Оподаткування фонду оплати праці

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок