Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Ринок євровалют: причини появи та принципи функціонування

Ринок євровалют: причини появи та принципи функціонування

Назва:
Ринок євровалют: причини появи та принципи функціонування
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
32,51 KB
Завантажень:
269
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Курсова робота
На тему
Ринок євровалют: причини появи та принципи функціонування


Зміст
Вступ 2
Розділ І. Теоретичні засади досліждення ринку євровалют
Поняття та передумови виникнення ринку євровалют 4
1.2. Етапи розвитку ринку євровалют 6
1.3. Структура ринку євровалют 9
Розділ ІІ. Механізми забезпечення функціонування ринку євровалют
2.1. Особливості реалізації інструментів на ринку євровалют 14
Характеристика ринку євровалютних депозитів 16
Форми єврокредитів та динаміка їх застосування 19
Сутність ринку єврооблігацій 21
Розділ ІІІ. Україна на ринку євровалют 27
Висновки 33
Список використаної літератури 35
Вступ
Тема ринку євровалют на сьогоднішній день є дуже актуальною. Ринок євровалют є ринком позичкових капіталів, на якому задіяна значна частина світового валютного ринку, а отже він має великий вплив на всі грошові операції, які відбуваються в країнах. Тема євровалютного ринку на сьогоднішній день є дуже актуальною, тому що близько 50% грошових операцій здійснюється на цьому ринку.  
Грошово-кредитна сфера впливає на переміщення капіталів між країнами за допомогою трьох основних чинників: рівня процентних ставок, темпів інфляції і співвідношення валютних курсів. Ринок євровалют, що виконує одночасно позикові і валютні операції, посилює цей процес. Йому сприяє також відхід від системи фіксованих валютних курсів, при якій від коливання штучно обмежувалися певними межами.
Розмір ринку євровалют значно перевищує об'єм будь-якого національного ринку позикових капіталів зовні США, і тому навіть невелику розбіжність в процентних ставках на євровалютному і національному ринках викликають істотна притока або відлив засобів в окрему країну, що порушує її грошовий обіг.
Метою даної курсової роботи є визначення теоретичних засад дослідження ринку євровалют та механізмів забезпечення функціонування ринку євровалют, а також позиціонування України на даному ринку.
Завданнями даної курсової роботи є:
Визначення поняття та передумов виникнення ринку євровалют;
Дослідження етапів розвитку ринку євровалют та структура ринку євровалют;
Визначення особливостей реалізації інструментів на ринку євровалют;
Характеристика ринку євровалютних депозитів;
Вивчення форм єврокредитів та динаміка їх застосування;
Дослідження ринку єврооблігацій;
Застосування євровалюти на Україні;
Предметом даної курсової роботи є вивчення ринку євровалют, особливості його виникнення та принципи його функціонування.
На ринку євровалют беруть участь лише першокласні позичальники, мінімальна сума депозиту становить 1 млн. дол. США або еквівалент цієї суми, кредити в євровалюті завжди незабезпечені, термін угод зазвичай не перевищує одного року, операції здійснюються на міжбанківському ринку депозитів та за допомогою депозитних сертифікатів. На відміну від національних ринків, де міжнародні операції проводять у національних валютах, операції на євровалютному ринку здійснюються в євровалютах. Євровалюта – це іноземна валюта, якою здійснюються операції за межами країни-емітента цієї валюти. На ринку євровалют здійснюються безготівкові депозитно-позичкові операції в інвалютах за межами країн-емітентів цих валют, тобто в євровалютах.
Об’єктом є дослідження ринку євровалют.
Операції на євровалютному ринку здійснюються шляхом встановлення безпосередніх контактів або за допомогою послуг брокерів. Операції, як правило, відбуваються за допомогою телефону або факсу з подальшим письмовим підтвердженням, яке є єдиним документом.
Розділ І. Теоретичні засади досліждення ринку євровалют
Поняття та передумови виникнення ринку євровалют
Специфічним міжнародним ринком валют країн Західної Європи є ринок євровалют, де операції здійснюються у валютах цих країн, а сам ринок євровалют є одним із секторів євроринку. Суб'єктами ринку євровалют виступають великі та середні банки країн Західної Європи та США і деякі транснаціональні корпорації цих регіонів. Поглиблення інтеграційних процесів у Західній Європі, посилення ролі транснаціональних корпорацій, значне зростання потреб у міжнародній валюті та введення взаємної конвертованості національних валют — усі ці фактори послужили об'єктивною причиною і безпосереднім стимулом виникнення і розвитку ринку євровалют.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Курсова робота на тему: Ринок євровалют: причини появи та принципи функціонування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок