Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Прибуток

Прибуток

Назва:
Прибуток
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,47 KB
Завантажень:
106
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Зміст
Вступ.
1. Сутність прибутку у фінансово господарській діяльності підприємства.
1.1. Економічна суть та значення прибутку в умовах ринкової економіки.
1.2. Економіко правовий аналіз нормативної бази та огляд теоритичної літератури з питань формування прибутку підприємства.
1.3. Організаційно економічна характеристика Корделівського радгоспного робітничого кооперативу.
2. Характеристика системи обліку та контролю формування прибутку підприємства та розрахування з бюджету по його оподаткуванню
2.1. Документальне оформлення обліку та контролю прибутку підприємства.
2.2. Розробка системи обліку формування прибутку та його оподаткування в умовах трансформації обліку.
2.3. Розробка системи контролю формування прибутку та його оподаткування.
3. Розробка системи економічного аналізу формування прибутку та його оподаткування.
3.1. Інформаційне забезпечення аналізу прибутку та його оподаткування.
3.2. Організація і методика проведення аналізу і формування прибутку.
3.3. оформлення результатів контролю і аналізу формування прибутку, та розрахування з бюджетом.
4. Система автоматизації обліково аналітичної роботи з формування прибутку підприємства та розрахування з бюджетом та його оподаткування.
4.1. Характеристика автоматизованих систем, автоматизації обліку та контролю формування прибутку.
4.2. Алгоритм розв’язання задачі автоматизації, контролю та аналізу формування прибутку, характеристика та призначення результатної інформації
Висновки та пропозиції.
Перелік використаних джерел
Додатки.


Вступ
Формування ринкових відносин в Україні і як наслідок цього загострення конкуренцій на споживчому ринку обумовлює необхідність корінних змін у діяльності підприємств. За цих умов велике значення для підприємств має забезпечення їх конкурентоспроможності, що вимагає нових підходів до поведінки на споживчому ринку, підвищення рівня взаємовідносин з постачальниками товарів та споживачами, організації господарської діяльності, управління підприємствами тощо. В умовах ринкової економіки для підприємства важливими питаннями є розширення чи скорочення виробництва та реалізації продукції, зростання норми прибутковості, складності податкового, фінансового та бухгалтерського обліку, що викликають потребу в дослідженні вказаних проблем. Необхідність вирішення цих болючих проблем і обумовили вибір теми дипломної роботи. Метою дипломної роботи є розробка рекомендацій щодо удосконалення обліку, контролю та аналізу формування прибутку підприємства та розрахування з бюджетом по його оподаткуванню. Згідно поставленої мети в дипломній роботі розвязанні такі питання:- розглянуто економічну сутність та значення прибутку в умовах ринкової економіки;- проведено економіко правовий аналіз нормативної бази з питань формування прибутку підприємства;- охарактеризовано економічну діяльність Корделівського радгоспного робітничого кооперативу;- висвітлено сучасну систему обліку та контролю прибутку підприємств;- узагальнено систему економічного аналізу формування прибутку;- наведено характеристику автоматизованих систем автоматизації обліку та контролю формування прибутку;- наведено характеристику автоматизованих систем автоматизації обліку та формування прибутку.Теоретичною та методологічною основою дипломної роботи послужили законодавчі та нормативні акти уряду, декрети Кабінету Міністрів, інструктивні матеріали, практичні матеріали Корделівського радгоспного робітничого кооперативу, офіційні статистичні дані, опубліковані наукові розробки фахівців з економічних питань. В дипломній роботі використані методи статистичного групування, вибіркові дослідження, порівняльного аналізу, економіко математичних розрахунків тощо. Дипломна робота складається з вступу, 4-х розділів, висновків та пропозицій, переліку використаних джерел та додатків. Обсяг текстової частини дипломної роботи складає сторінок, що проілюстрований рисунками, таблицями та додатками.

1. Сутність прибутку у фінансово-господарській діяльності підприємства.

1.1. Економічна суть та значення прибутку в умовах ринковл економіки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Курсова робота на тему: Прибуток

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок