Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Асортиментна політика торгового підприємства в умовах конкуренції на прикладі магазину «Фаворит»

Загрузка...

Асортиментна політика торгового підприємства в умовах конкуренції на прикладі магазину «Фаворит»

Назва:
Асортиментна політика торгового підприємства в умовах конкуренції на прикладі магазину «Фаворит»
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
15,96 KB
Завантажень:
86
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота
На тему: Асортиментна політика торгового підприємства в умовах конкуренції на прикладі магазину «Фаворит»
План
Вступ
1. Завдання і шляхи розвитку торгівлі в період переходу до ринку.
2. Характеристика підприємства.
3. Асортиментна політика магазину «Фаворит» в умовах конкуренції.
3.1. Поняття про асортимент і торгову номенклатуру.
3.2. Порядок і принципи формування асортименту на роздрібних
торгових підприємствах.
3.3. Фактори, що впливають на формування асортименту товарів в
магазині.
3.4. Показники, що характеризують асортимент товарів в магазині.
3.5 Асортиментний перелік, порядок розробки і затвердження.
4. Висновки та пропозиції щодо поліпшення роботи підприємства по
формуванню асортиментної політики в магазині.
Список використаної літератури.
Вступ
Протягом багатьох років наша країна знаходилася за своєрідною завісою, ім’я якій "адміністративно - командна система", що охоплювала всі сфери життєдiяльностi суспільства i кожної людини. Самий яскравий відбиток даного явища, знайшовся в економiцi держави, оскільки поряд з політикою i правом вона визначає основи державного i громадського життя. В цій трiадi виявляються найбільш чiткi протиріччя i закономiрностi розвитку суспільства.
В роки незалежності Україна вступила в новий період свого розвитку, пов’язаний з переходом до ринкових відносин, удосконаленням законодавства України, розширенням можливостей повноцінної господарської дiяльностi підприємств торгiвлi i сфери послуг. Юридична i господарська самостiйнiсть пiдприємств, їхня економічна свобода i рiвноправнiсть як суб’єктів ринку, надають підприємствам широкий простір комерцiйнiй iнiцiативi, самостiйностi в прийнятті рішень з питань комерційних зв’язків, використання фінансово-кредитного механізму.
Передумовами формування i регулювання цього процесу є перехід від централізованого розподілу товарних ресурсів до вільного їхнього продажу. Перед тим, як товар переходить до кінцевого споживача, проходить певний торгово-технологічний процес: постачання товарів, організація та формування асортименту, стимулювання збуту, сервісне обслуговування. Дані операції є взаємопов’язаними і основними у комерційній роботі торгового підприємства.
Тому, на мій погляд, дослідження вищеперечислених питань є найбільш важливими для торговельних підприємств, а обрана мною тема курсової роботи являється актуальною.
Мета даної курсової роботи полягає у поглибленні знань з питань управління формуванням асортименту товарів в процесі маркетингової діяльності, розробці перспективних шляхів асортиментної політики магазину «Фаворит», направлених на корінні зміни в організації і управлінні маркетингової діяльності підприємства.
Предметом дослідження є процес управління формуванням асортименту товарів в підприємстві.
Об’єктом дослідження вибрано мережу магазинів «Фаворит».
Для досягнення поставленої мети в курсовій роботі вирішені такі завдання:
-
встановлено завдання і шляхи розвитку торгівлі в період переходу до ринку;
-
дана характеристика діяльності підприємства;
-
зроблено висновки і запропоновані рекомендації по удосконаленню процесу управління формуванням асортименту товарів в підприємстві.
Теоретичною, методологічною та практичною основою роботи послужили періодичні публікації провідних вітчизняних та зарубіжних економістів, практиків комерційної справи, законодавчі та нормативні матеріали комерційних підприємств, контракти, специфікації, закони та декрети Уряду України, статистично-звітна документація магазину «Фаворит»
Головним змістом роботи є обґрунтування та захист розроблених шляхів удосконалення процесу управління формуванням асортименту товарів на роздрібних торгових підприємствах.
1. Завдання і шляхи розвитку торгівлі в період переходу до ринку.
2004 рік характеризується важливим етапом в розвитку торгівлі в Україні. Лідери ринку почали масову експансію в райони, великі регіональні підприємства показали серйозний потенціал та амбіції, іноземні роздрібні сітки, в тому числі і російські заявили про вихід на вітчизняний ринок, а деякі вже це здійснили.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Курсова робота на тему: Асортиментна політика торгового підприємства в умовах конкуренції на прикладі магазину «Фаворит»

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок