Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Облік випуску готової продукції

Загрузка...

Облік випуску готової продукції

Назва:
Облік випуску готової продукції
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
11,95 KB
Завантажень:
135
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ЗАВДАННЯ
на курсовий проект студента
 
Тема проекту: Проектування АЕІС для розв’язання задачі “Облік випуску готової продукції”
Строк здачі студентом закінченого проекту: ____________________________________________
Вихідні дані до проекту Вхідні документи , що містять інформацію про вироблену продукцію та інші показники, необхідні для розрахунку втрат при виготовленні і ціни продукції
Зміст розрахунково-пояснювальної записки (перелік питань):
1. Опис предметної області.
2. Формалізація вимог до інформаційної системи.
3. Проектування позамашинної інформаційної бази.
4. Проектування внутрішньомашинної інформаційної бази.
5. Проектування модулів перетворення даних.
6. Опис програмної реалізації.
Перелік графічного матеріалу
даталогічна схема.


ЗМІСТ
Вступ
Розвиток засобів обчислювальної техніки забезпечив можливість для створення і широкого використання системи обробки даних різноманітного призначення. Розробляються інформаційні системи для обслуговування різних сфер діяльності системи управління господарськими і технічними об’єктами, модельні комплекси для наукових досліджень, системи автоматизації проектування і виробництва, всеможливі тренажери і навчальні системи.
Зараз системи обробки даних широко застосовуються в бухгалтерському обліку для розвязку різноманітних задач, оскільки облік займає одне з важливих місць в системі управління. Він відображає реальні процеси виробництва, обороту, розподілу і споживання, характеризує фінансовий стан підприємства, служить основою для планування його діяльності. Бухгалтерський облік не тільки відображає господарську діяльність, але й діє на неї. Будучи частиною управління, він дає важливу інформацію, яка дозволяє контролювати поточну діяльність підприємства, планувати його стратегію і тактику оптимально використовувати ресурси, вимірювати і оцінювати результати діяльності.
Облік є важливим засобом систематичного контролю за збереженям товарно-матеріальних цінностей, грошових засобів за правильним їх використанням.
Отже, для автоматизації обліку випуску готової продукції (на прикладі медпрепаратів) доцільно використати даний проект. Створена на основі проекту система покликана звільнити людину від трудомісткого розрахункового процесу і дати можливість отримати своєчасну і достовірну інформацію, необхідну для управління.
Автоматизація даної задачі надає можливість проводити якісний аналіз випущеної продукції і за допомогою цих даних передбачати попит на той чи інший вид виробів, та отримати статистичну та облікову інформацію про діяльність підприємства.
Метою даного курсового проектування є автоматизація обліку випуску готової продукції на фармацевтичному підприємстві.
Завданням курсового проекту є контроль за збереженням випущеної готової продукції на складі, аналіз надходження готової продукції в розрізі підрозділів та вибуття в розрізі отримувачів. Обробка і аналіз даних по надходженню і руху готової продукції ручним способом вимагає дуже векликих трудових і часових затрат, а тому автоматизація цієї задачі є необхідною.
Автоматизація і комп’ютеризація управління, звичайно, не вичерпується тільки підвищенням продуктивності управлінської праці. ЕОМ дозволяє підняти роботу по управлінню виробничими процесами, підприємствами та всім господарством країни вцілому на якісно новий рівень.
Ефективне використання операційної технології в управлінні різними ланками народного господарства країни повязано, перш за все, з розробкою та організацією функціонування систем автоматизованої обробки економічної інформації (САОЕІ), основна задача яких полягає в раціональній органазації всіх необхідних етапів перетворення економічних даних. Створення таких систем є складним процесом, який включає в себе:
аналіз вихідної інформації, що підлягає обробці;
постановку задачі;
розробку, або адаптацію програм і їх машинного рішення;
вибір і організацію технічного збору і обробки даних;
1. Опис предметної області.
Облік готової продукції повинен забезпечити контроль за : виконанням завдань, щодо випуску продукції, за договірним асортиментом, збереженням продукції в місцях схову і в дорозі до покупців, одержанням договірної дисциспліни відвантаження продукції покупцям і її оплатою, отриманням покупцями вантажів і внеобхідних випадках її переадресування, обгрунтованістю претензій покупців і розрахунками за претензійними сумами, своєчасним поверненням покупцями тари, правильним відображенням витрат повязаних з реалізацією продукції і результатів від її реалізації.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Курсова робота на тему: Облік випуску готової продукції

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок