Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Аналіз господарської діяльності підрозділу ВАТ “Київська поліграфічна фабрика “Зоря”

Аналіз господарської діяльності підрозділу ВАТ “Київська поліграфічна фабрика “Зоря”

Назва:
Аналіз господарської діяльності підрозділу ВАТ “Київська поліграфічна фабрика “Зоря”
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
25,08 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
КУРСОВА РОБОТА
на тему:
“Аналіз господарської діяльності підрозділу
ВАТ “Київська поліграфічна фабрика “Зоря”


ЗМІСТ
Вступ ................................................................................ 2стр.
Характеристика підприємства та загальний
аналіз його показників . .................................................. 4 стр.
Характеристика цеху глибокого друку підприємства
та аналіз його показників . ........................................... 12 стр.
Аналіз використання трудових ресурсів та
заробітної плати ........................................................... .14 стр.
Аналіз організаційно - технічного рівня виробництва
та використання основних фондів ............................... 21 стр.
Аналіз випуску продукції .......................................... 29 стр.
Аналіз витрат на виробництво і реалізацію
продукції ............................................. .......................... 32 стр.
Аналіз прибутку та рентабельності .......................... 35 стр.
Висновки ....................................................................... 37 стр.
Додатки ......................................................................... 41 стр.
 
ВСТУП
Для написання курсової роботи на тему “Аналіз господарської діяльності підрозділу поліграфічного підприємства” за базу для досліджень мною було обрано дільницю глибокого друку відкритого акціонерного товариства “Зоря”.
Дана тема є дуже актуальною , насамперед , коли економіка України знаходиться в стані переходу до ринку . Економічний аналіз дозволяє об’єктивно оцінити хід господарювання , визначити розміри та причини відхилення від стандартних параметрів та очікуваних результатів , виявити резерви підвищення ефективності виробництва та розробити заходи щодо їх мобілізацїї .
Аналіз господарської діяльності робить можливим комплексне системне дослідження економічних явищ та процесів , факторів та причин що їх обумовлюють , об’єктивну оцінку ефективності виробничо - фінансової діяльності та стабільності ринкового становища , діагностику , пошук резервів та можливостей їх мобілізації у поточному та перспективних періодах .
Формування ринкової економіки обумовлює розвиток аналізу в першу чергу на рівні окремих підприємств та їх внутрішніх структурних підрозділів . Уміло організувати аналітичну роботу на підприємстві значить забезпечити синтез аналітичної інформації , як окремих функціональних служб , так і служб менеджменту .
 
Характеристика підприємства та загальний аналіз його показників
Поліграфічне підприємство “Зоря” є одним з ведучих підприємств України по виготовленню різноманітної етикетної та пакувальної продукції. ВАТ “Київська поліграфічна фабрика “ Зоря “ розташована у місті Києві по вулиці Лугова , 1. Ще декілька років тому ВАТ “Зоря” належало до державних підприємств , а зараз , в період переходу економіки України до ринку , воно змінило форму власності , щоб не збанкрутіти .
Підприємство не є збитковим , як деякі інші поліграфічні підприємства , але й не дає таких прибутків , як раніше , коли воно було єдиним за своєю спеціалізацією в м.Києві . Підприємство є самостійним господарюючим суб’єктом , яке являється юридичною особою і здійснює виробничу та комерційну діяльність з метою забезпечення потреб населення та підприємств на пакувальну продукцію .
Дане підприємство спеціалізується на виготовленні етикетної та пакувальної продукції . А саме : етикетки віддруковані офсетним способом прямокутні , з фігурною висічкою , ламіновані , з металізованого паперу , з (конгревним тисненням ) , пачки-висічки , коробки та пакунки з картону або комбінованих матеріалів , парафіновані етикетки , видрукувані в 1-6 фарб способами флексографічного та глибокого друку , непарафіновані етикетки, з паперу , поліетилену , ламінованого паперу . Також підприємство виготовляє товари ширвжитку : набори кольрового паперу , дитячі іграшки, бланочну продукцію , візитки , картонні папки для офісу , як для власного споживання , так і на замовлення .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Курсова робота на тему: Аналіз господарської діяльності підрозділу ВАТ “Київська поліграфічна фабрика “Зоря”

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок