Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Контроль якості

Контроль якості

Назва:
Контроль якості
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
33,87 KB
Завантажень:
188
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Аналіз якості продукції ґрунтується на системі численних показників, серед яких слід вирізнити загальні й часткові, прямої та побічної д
ії


Зміст
Вступ
1.Теоретичні та методичні основи аналізу якості продукції підприємства
1.1.Якість та її оцінка
1.2. Фактори, показники і методи, що обумовлюють якість продукції
1.3. Методи забезпечення якості: стандартизація продукції, сертифікація, державний нагляд за якістю
1.4. Види контролю якості
1.5.Показники якості
1.6.Методи економічного аналізу
2.Аналіз якості продукції ПП « Гранд »
2.1.Характеристика приватного підприємства « Гранд »
2.2. Аналіз основних техніко - економічних показників ПП « Гранд »
2.3. Аналіз якості продукції ПП « Гранд »
2.4. Аналіз впливу факторів на якість продукції
2.5. Розрахунок прогнозованого значення коефіцієнта сортності
Висновки
Список використаної літератури


Вступ
Для того, щоб зберегти ринкові позиції в умовах жорсткої конкуренції будь-якому підприємцеві чи юридичній особі, в нашому випадку колективного підприємства «Гранд», можливо лише за умови прийняття адекватних, ефективних управлінських рішень. Але для того, щоб ці рішення були обґрунтовані, керівник має володіти об'єктивною інформацією про фінансовий стан свого підприємства, мати оцінку фінансових результатів його діяльності. Саме для досягнення стабільного фінансового стану і конкурентоспроможності в сучасних економічних умовах вимагає інших факторів систематичного проведення фінансового аналізу, як комплексного аналізу всієї господарської діяльності. Аналіз означає розгляд, вивчення, наукове дослідження будь-чого, шляхом розчленування, розкладання цілого на його складові частини, що дає змогу з'ясувати внутрішню суть і природу процесів , їх залежність від різноманітних факторів, оскільки без такого розподілу глибоке вивчення більшості предметів і явищ, що відбуваються в природі і суспільстві неможливе.
Економічний аналіз пройшов свій історичний розвиток і сформувався на стику наук, шляхом інтеграції окремих її елементів. Відбувається формування цієї порівняно нової галузі людських знань у міру виникнення нагальної потреби у поглибленій науковій розрядці питань, а також у зв'язку з необхідністю з'ясувати впливу дедалі більшої кількості причин і факторів, що обумовлюють ефективність діяльності суб'єктів господарювання в умовах ринку конкурентної боротьби.
Метою проведення даної роботи є аналіз фінансового стану підприємства, як єдине ціле, на основі даних бухгалтерської звітності, і дати інформацію зовнішнім користувачам, які планують приймати рішення, на які істотно впливають фактичні або прогнозні дані про фінансовий стан підприємства. Зокрема ми розглянемо загальну характеристику діяльності ПП « Гранд» та проведемо економічний аналіз його фінансово-господарської діяльності, якості продукції .Таким чином, метою написання даної курсової роботи є проведення розрахунку показників якості продукції підприємства.
1.Теоретичні та методичні основи аналізу якості продукції підприємства.
1.1Якість та її оцінка
Якість продукції чи послуг є одним з найважливіших факторів успішної діяльності будь-якої організації. На сьогодні у всьому світі стали суттєво жорсткішими вимоги, що висуваються споживачем до якості продукції. Підвищення вимогливості супроводжується необхідністю постійного підвищення якості, без чого неможливе досягнення і підтримання ефективної економічної діяльності.
Більшість промислових організацій виробляють продукцію з розрахунком на задоволення потреб чи вимог споживача. Ці вимоги звичайно включаються в технічні умови. Але самі по собі технічні умови не є гарантією того, що вимоги споживача будуть дійсно задоволеними, оскільки, в технічні умови чи організаційну систему, що охоплює проектування і реалізацію продукції чи послуг, можуть бути допущені невідповідності. Це призвело до необхідності розвитку стандартів і керівних документів на системи якості, що доповнюють вимоги до продукції чи послуг, передбачених технічними умовами.
У сучасних умовах жорсткої конкурентної боротьби за ринки збуту продукції підприємства (компанії, фірми) розвинутих країн все ширше застосовують ефективний інструмент забезпечення успіху - системи якості.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 Курсова робота на тему: Контроль якості

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок