Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Взаємодія державного казначейства з органами податкової служби

Загрузка...

Взаємодія державного казначейства з органами податкової служби

Назва:
Взаємодія державного казначейства з органами податкової служби
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,73 KB
Завантажень:
475
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Тема: „Взаємодія державного казначейства з органами податкової служби”


Зміст


Вступ
Сучасному етапу економічного розвитку в Україні притаманні деякі пози-тивні зрушення у фінансовій сфері: певна стабілізація грошової системи зав-дяки монетарній політиці, зупинення темпів інфляції, поступове залучення неемісійних джерел покриття дефіциту бюджету, розробка й затвердження ря-ду законопроектів, що розширюють фінансову базу місцевого самоврядування.
Перші успіхи є лише початком і основою для вирішення найважливі-ших питань фінансової політики, для їх продовження необхідні структурні зміни в економіці країни та в самій фінансовій сфері. Відомо, що одним із чинників дестабілізації залишається високий рівень дефіциту бюджету та за-безпечення його покриття неемісійними джерелами. В умовах слабкості фондового ринку, нерозвиненої банківської системи додаткове залучення коштів через випуск державних цінних паперів є досить проблематичним для держави. Отже, забезпечення оптимального рівня дефіциту бюджету — одне з найважливіших питань бюджетної політики в Україні. Успішне його розв'язання тісно переплітається із здійсненням соціальної політики держа-ви, з розвитком економіки, фінансуванням об'єктивно зумовлених держав-них витрат.
Серед першочергових завдань бюджетної політики провідне місце посі-дає розробка науково-обгрунтованих концепцій доходів держави, побудова оптимальної моделі податкової системи, чітке дотримання податкового зако-нодавства.
Державний бюджет України розробляється на базі наявної дохідної час-тини, тому важливим є її реальне визначення та повне виконання.
Значну роль у подальшому розвитку економіки нашої країни є забезпечення взаємодії державного казначейства з органами податкової служби України, що дозволяє цим органам координувати свої зусилля в забезпеченні виконання бюджету та інших функцій.
Держава виконує свої функції за допомогою формування і використання бюджетного фонду. На практиці цю програмно-стратегічну мету кожна країна реалізує по-своєму. Від уряду перш за все залежить створення такої системи виконання державного бюджету, яка давала б змогу забезпечувати контроль за відповідністю державних доходів і видатків прийнятому Закону про бюджет на поточний бюджетний рік, а також рівномірне розподілення надходжень і вит-рат у часі, підтримання пропорційності їх упродовж бюджетного року.
Останнє десятиліття характеризується стрімким упровадженням комп'ю-терних технологій у повсякденне життя, що удосконалило процес одержання та обробки інформації і, відповідно, зробило можливим майже негайне реагу-вання з боку отримувачів даних. Так, раніше не йшлося про одержання карти-ни руху державних коштів упродовж одного дня вже на наступний день, не кажучи про негайне проведення розрахунків. Дуже важливим є здійснення повного поточного контролю за необхідністю та цільовим використанням бюджетних видатків.
Мета цієї роботи полягає в тому, щоб проаналізувати процеси взаємодії державного казначейства з органами податкової служби.
Завданнями роботи є наступні:
Характеристика державного казначейства;
Характеристика податкової системи та податкової служби;
Визначення шляхів удосконалення податкової системи;
Аналіз показників державного бюджету та взаємодія державного казначейства з податковою службою;
Пошук шляхів удосконалення взаємодії державного казначейства з органами податкової служби.
Об’єктом роботи є процеси взаємодії державного казначейства з органами податкової служби.
Предмет роботи – методика та механізми взаємодії державного казначейства з органами податкової служби.


1. Характеристика державного казначейства
1.1. Структура та функції державного казначейства
Державне казначейство України є центральним органом виконавчої влади і керується у своїй діяльності Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Національного банку України, наказами Міністерства фінансів України, Положенням про Державне казначейство, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України 31 липня 1995 р.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Взаємодія державного казначейства з органами податкової служби

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок