Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Взаємодія державного казначейства з органами податкової служби


Взаємодія державного казначейства з органами податкової служби

Назва:
Взаємодія державного казначейства з органами податкової служби
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
23,73 KB
Завантажень:
475
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Тема: „Взаємодія державного казначейства з органами податкової служби”


Зміст


Вступ
Сучасному етапу економічного розвитку в Україні притаманні деякі пози-тивні зрушення у фінансовій сфері: певна стабілізація грошової системи зав-дяки монетарній політиці, зупинення темпів інфляції, поступове залучення неемісійних джерел покриття дефіциту бюджету, розробка й затвердження ря-ду законопроектів, що розширюють фінансову базу місцевого самоврядування.
Перші успіхи є лише початком і основою для вирішення найважливі-ших питань фінансової політики, для їх продовження необхідні структурні зміни в економіці країни та в самій фінансовій сфері. Відомо, що одним із чинників дестабілізації залишається високий рівень дефіциту бюджету та за-безпечення його покриття неемісійними джерелами. В умовах слабкості фондового ринку, нерозвиненої банківської системи додаткове залучення коштів через випуск державних цінних паперів є досить проблематичним для держави. Отже, забезпечення оптимального рівня дефіциту бюджету — одне з найважливіших питань бюджетної політики в Україні. Успішне його розв'язання тісно переплітається із здійсненням соціальної політики держа-ви, з розвитком економіки, фінансуванням об'єктивно зумовлених держав-них витрат.
Серед першочергових завдань бюджетної політики провідне місце посі-дає розробка науково-обгрунтованих концепцій доходів держави, побудова оптимальної моделі податкової системи, чітке дотримання податкового зако-нодавства.
Державний бюджет України розробляється на базі наявної дохідної час-тини, тому важливим є її реальне визначення та повне виконання.
Значну роль у подальшому розвитку економіки нашої країни є забезпечення взаємодії державного казначейства з органами податкової служби України, що дозволяє цим органам координувати свої зусилля в забезпеченні виконання бюджету та інших функцій.
Держава виконує свої функції за допомогою формування і використання бюджетного фонду. На практиці цю програмно-стратегічну мету кожна країна реалізує по-своєму. Від уряду перш за все залежить створення такої системи виконання державного бюджету, яка давала б змогу забезпечувати контроль за відповідністю державних доходів і видатків прийнятому Закону про бюджет на поточний бюджетний рік, а також рівномірне розподілення надходжень і вит-рат у часі, підтримання пропорційності їх упродовж бюджетного року.
Останнє десятиліття характеризується стрімким упровадженням комп'ю-терних технологій у повсякденне життя, що удосконалило процес одержання та обробки інформації і, відповідно, зробило можливим майже негайне реагу-вання з боку отримувачів даних. Так, раніше не йшлося про одержання карти-ни руху державних коштів упродовж одного дня вже на наступний день, не кажучи про негайне проведення розрахунків. Дуже важливим є здійснення повного поточного контролю за необхідністю та цільовим використанням бюджетних видатків.
Мета цієї роботи полягає в тому, щоб проаналізувати процеси взаємодії державного казначейства з органами податкової служби.
Завданнями роботи є наступні:
Характеристика державного казначейства;
Характеристика податкової системи та податкової служби;
Визначення шляхів удосконалення податкової системи;
Аналіз показників державного бюджету та взаємодія державного казначейства з податковою службою;
Пошук шляхів удосконалення взаємодії державного казначейства з органами податкової служби.
Об’єктом роботи є процеси взаємодії державного казначейства з органами податкової служби.
Предмет роботи – методика та механізми взаємодії державного казначейства з органами податкової служби.


1. Характеристика державного казначейства
1.1. Структура та функції державного казначейства
Державне казначейство України є центральним органом виконавчої влади і керується у своїй діяльності Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Національного банку України, наказами Міністерства фінансів України, Положенням про Державне казначейство, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України 31 липня 1995 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
Курсова робота на тему: Взаємодія державного казначейства з органами податкової служби

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок