Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Стратегія інвестиційної діяльності фірми

Стратегія інвестиційної діяльності фірми

Назва:
Стратегія інвестиційної діяльності фірми
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,20 KB
Завантажень:
429
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Стратегія інвестиційної діяльності фірми
Вступ
В даний час існують безліч визначень стратегії, але всіх них поєднує поняття стратегії як усвідомленої і продуманої сукупності норм і правил, що лежать в основі вироблення і прийняття стратегічних рішень, що впливають на майбутній стан підприємства, як кошти зв'язку підприємства з зовнішнім середовищем. «Стратегія — це генеральна програма дій, що виявляє пріоритети проблем і ресурси для досягнення основної мети. Вона формулює головні цілі й основні шляхи їхнього досягнення таким чином, що підприємство одержує єдиний напрямок руху».
«Стратегічне керування — це процес прийняття і здійснення стратегічних рішень, центральною ланкою якого є стратегічний вибір, заснований на зіставленні власного ресурсного потенціалу підприємства з можливостями і погрозами зовнішнього оточення, у якому воно діє. Стратегію можна розглядати як основну сполучну ланку тим часом, що організація хоче досягти — її цілями, і лінією поводження, обраної для досягнення цих цілей».
Стратегія повинна стати «ниткою часу», що зв'язує минуле і майбутнє, що одночасно позначила шлях до розвитку. У самому загальному виді стратегія може бути визначена як ефективна ділова концепція (концепція бізнесу), доповнена набором реальних дій, що здатний привести цю ділову концепцію до досягнення реальної конкурентної переваги, здатного зберігатися тривалий час. Розробка стратегії повинна ґрунтуватися на глибокому розумінні ринку, оцінці позиції підприємства на ринку, усвідомленні своїх конкурентних переваг.
У господарській практиці України механізм стратегічного менеджменту знаходиться в стадії становлення. При цьому вітчизняний і міжнародні аналітики вважають, що український ринок вступив у ту стадію, коли відсутність розробленої стратегії заважає підприємствам на кожнім кроці. Яка ж роль стратегічного менеджменту для підприємства в умовах ринкової економіки?
Метою даної роботи є визначення видів стратегій інвестиційної діяльності, виявлення їх особливостей та вибір стратегії інвестування для фірми. Завдання курсової роботи: ознайомитись з навчальною та науковою літературою за обраною темою, визначити стратегію, необхідну для фірми.


1. Поняття інвестиції.
Вирішальним умовою розвитку підприємства відповідно до прийнятої економічної стратегії є інвестування необхідного обсягу засобів у розроблені проекти. Економічний ріст і інвестиції взаємозалежні між собою і взаємообумовлені: інвестиції створюють матеріальну основу для поступального розвитку підприємства, результати якого є джерелом засобів для нових капітальних вкладень. Інвестування — основна форма практичного здійснення економічної стратегії підприємства. Без приросту активів чи відновлення їхнього складу комерційні організації не можуть успішно розвиватися в довгостроковому періоді. Інвестиційна політика підприємства — найважливіша складова частина його загальної стратегії розвитку.
Інвестиції — це сукупність майнових і інтелектуальних цінностей, вкладених в об'єкти підприємницького й іншого видів діяльності з метою одержання прибутку чи досягнення позитивного соціального ефекту. Інвестиції можуть здійснюватися у формі:—
коштів і цільових банківських вкладів;—
паїв, акцій і інших цінних паперів;—
технологій, машин і устаткування;—
ліцензій, товарних знаків і інтелектуальних цінностей,—
будь-якого іншого майна і майнових прав;—
кредитів.
Інвестиційна діяльність — це вкладення інвестицій (інвестування) і сукупність практичних дій по їхній реалізації на визначених умовах — одержання прибутку і (чи) досягнення іншого корисного ефекту. Здійснюють її уповноважені органи по керуванню державним майном або майновими правами, фізичні особи, підприємства й інші юридичні особи, іноземні держави і міжнародні організації.
Інвестиційний проект — система планованих заходів щодо створення нового чи модернізації діючого виробництва або товарів наданню послуг з метою одержання доходів чи досягнення позитивного соціального ефекту і передбачає одержання інвестицій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Стратегія інвестиційної діяльності фірми

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок