Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Обліково-фінансові документи підприємства, організації, установи.

Обліково-фінансові документи підприємства, організації, установи.

Назва:
Обліково-фінансові документи підприємства, організації, установи.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
13,66 KB
Завантажень:
235
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Зміст
Вступ
Загальні вимоги до діловодства підприємства
1.1 Організація документообігу та реєстрації документів
1.2 Основні правила оформлення документів
2. Обліково-фінансові документи підприємства
2.1 Класифікація та вимоги до обліково-фінансових документів підприємства
2.2 Перелік обліково-фінансових документів підприємства та строки їх зберігання
Висновки
Список літератури
Додатки


Вступ
У сучасних умовах для підвищення ефективності керування необхідне удосконалювання роботи з документами, тому що всяке управлінське рішення завжди базується на інформації, на службовому документі.
Організація роботи з документами впливає на якість роботи апарата керування, організацію і культуру праці управлінських працівників. Удосконалювання керування виробничо-господарськими системами, підвищення рівня організації й ефективності управлінської праці багато в чому залежить від того, наскільки раціонально поставлено в установах і на підприємствах діловодство і наскільки професійно ведеться документація, гарантується успіх управлінської діяльності в цілому.
Значення діловодного обслуговування як однієї з найважливіших сфер діяльності визначається рядом факторів і насамперед його універсальністю. Основу інформаційного середовища будь-якого підприємства, організації або установи складають обліково-фінансові документи, створені як «традиційним» рукописним, машинописним, типографським способом, так і отримані з використанням комп'ютерних технологій. Інформація, що утримується в них, буде мати юридичну силу і може бути використана тільки при здійсненні ряду обов'язкових діловодних операцій. У правильній організації діловодства закладена основа схоронності й ефективного використання документної інформації в майбутньому.
Раціональні форми і методи створення й обробки документів, які виправдали себе на практиці, можуть бути доведені до рівня загальної норми лише за умови, що всі обробки, що беруть участь у процесах створення і використання документів і документної інформації, будуть досить точно дотримуватися у своїй діяльності цих єдиних правил і норм діловодства.
Об'єктом даної курсової роботи є обліково-фінансові документи підприємства, організації, установи.
Предмет роботи – вивчення різних аспектів обліково-фінансового діловодства
Метою даної курсової роботи є аналіз такої важливої частини документообігу підприємства, організації, установи, як обліково-фінансові документи. Дана мета реалізується в рамках конкретних завдань:
визначення загальних понять сучасної системи документаційного забезпечення управлінського процесу, а саме обліково-фінансових документів;
вивчення систем ведення обліково-фінансової документації;
визначення переліку документів, що є обліково-фінансовими;
аналіз різних аспектів ведення обліково-фінансової документації;
класифікація обліково-фінансових документів;
виклад рекомендацій з поліпшення документообігу обліково-фінансових документів на підприємстві, в установі, організації.
Поставлені задачі вирішуються у відповідних розділах роботи.
.


1. Загальні вимоги до діловодства підприємства
1.1. Організація документообігу та реєстрації документів
Документообіг - це рух документів з моменту їхнього одержання або створення до завершення виконання, відправлення або здачі в справу Унифицированные системы документации. Унифицированная система организационно-распорядительной документации. Требования к оформлению документов. - К.: Издательство стандартов, 1997.
Документи, що надходять на підприємство проходять:
первинну обробку;
попередній розгляд;
реєстрацію;
розгляд керівництвом.
Після цього вхідні документи передаються конкретним виконавцям.
Служба документаційного забезпечення управління (ДЗУ), що може бути представлена на підприємстві як самостійним структурним підрозділом (канцелярія, загальний відділ, секретаріат), так і окремим співробітником (секретар - референт) повинна приймати до обробки тільки правильно оформлені документи, що мають юридичну чинність і прислані в повному комплекті (при наявності додатків).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Курсова робота на тему: Обліково-фінансові документи підприємства, організації, установи.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок