Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Характеристика підприємства відкрите акціонерне товариство "Івано-Франківський птахокомбінат"

Характеристика підприємства відкрите акціонерне товариство "Івано-Франківський птахокомбінат"

Назва:
Характеристика підприємства відкрите акціонерне товариство "Івано-Франківський птахокомбінат"
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
20,05 KB
Завантажень:
117
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Курсова робота
Характеристика підприємства відкрите акціонерне товариство "Івано-Франківський птахокомбінат"


1. Коротка характеристика підприємства
Відкрите акціонерне товариство "Івано-Франківський птахокомбінат" засноване регіональним відділенням фонду державного майна України по Івано-Франківський області шляхом перетворення державного підприємства "Івано-Франківський птахокомбінат" у відкрите акціонерне товариство відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України "Про порядок перетворення в процесі приватизації державних підприємств у відкриті акціонерні товариства" №15766?ХII від 19.09.1991р., "Про приватизацію майна державних підприємств" №2163?ХII від 04.03.1992р., Декрету Кабінету Міністрів України "Про особливість приватизації майна в агропромисловому комплексі" від 17.05.1993р. № 51-93. Як відкрите акціонерне товариство зареєстроване 14.07.1994 року розпорядженням Івано-Франківського міськвиконкому №204-р.
АТ "Івано-Франківський птахокомбінат" заснований ще в 1945 році. З серпня 2001 року ТМ "КАРО".
Основним видом діяльності підприємства є заготівля і переробка великої рогатої худоби, свиней та виробництво м'ясопродукції, ковбасних виробів, м'ясних напівфабрикатів.
Місією підприємства є задоволення потреб населення високоякісними екологічно-чистими м'ясопродуктами і ковбасними виробами ТМ "КАРО".
ВАТ "Івано-Франківський птахокомбінат" займає 5,6 га. На даній території знаходиться:
а) ковбасна дільниця продуктивністю 5 тн. м'ясоковбасних
виробів в зміну;
б) м'ясожирова дільниця продуктивністю 25 тн. м'яса в зміну;
в) новий сучасний холодильник із 16 камерами. 3 них: 4 камери
заморозки в т.ч. 2-камери заморозки субпродуктів, м'яса,
яловичини, 3 камери охолодження, інші камери для зберігання.
Потужність холодильника 500 тонн.
г) дві сертифіковані лабораторії ? хімічна та бактеріологічна;
д) власне ТП 10Кв приєднана потужність 2000Ква;
е) власне ГРП;
є) збудована та пущена в експлуатацію нова сучасна котельня на
базі обладнання "63-Електрозварювального заводу";
ж) рухомий склад автотранспортної дільниці становить 19 одиниць;
з) адміністративний корпус, в якому знаходяться всі відділи
апарату управління.
ВАТ "Івано-Франківський птахокомбінат" ТМ КАРО виробляє понад 116 найменувань харчової технічної продукції.
В асортименті ТМ "КАРО" значне місце займають варені ковбасні вироби, сосиски-сардельки, ковбасні вироби підкопчені, варено-копчені, копченості, не фондові ковбаси. Великий обсяг товарообороту становить реалізація мороженого м'яса: яловичина морожена I та II кат., яловичина жилована в блоках в/г, 1гат., 2гат., а також субпродуктів I кат. і II кат., жирів харчових і технічних, продукції шкірзасолювального цеху-шкури ВРХ, волос-коровняк.
ВАТ "Івано-Франківський птахокомбінат" займається переробкою великої рогатої худоби, коней, свиней і виробництвом продукції з одержаного м'яса.
Основною сировиною для виробництва продукції є ВРХ, свині, коні.
За період з 01.10.2006р. по 01.10.2007р. сукупна частка ВАТ "Івано-Франківський птахокомбінат" на ринку заготівлі м'яса в живій вазі по Івано-Франківській області складала 60 відсотків.
2. Порядок організації і реєстрації підприємств
Підприємство створюється з рішенням власника майна чи уповноваженого ним органу підприємства, організації або за рішенням трудового колективу. Рішення про створення підприємства приймається за погодженням із Антимонопольним комітетом України.
ВАТ «Івано-Франківський птахокомбінат» заснований у 1945 році як відкрите акціонерне товариство зареєстроване 14.07.1994 року розпорядження Івано-Франківського міськвиконкому №204-р. З серпня 2001 року ТМ «КАРО».
Підприємство вважається створеним і набуває прав юридичної особи з дня його державної реєстрації. Державна реєстрація підприємства здійснюється у виконавчому комітеті міської, районної адміністрації за місцем знаходження або місцем проживання даного суб'єкта підприємницької діяльності.
Завершальним етапом створення і реєстрації підприємства є відкриття розрахункового рахунку за місцем знаходження новоствореного підприємства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Курсова робота на тему: Характеристика підприємства відкрите акціонерне товариство "Івано-Франківський птахокомбінат"

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок