Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Рентабельність та собівартість продукції

Рентабельність та собівартість продукції

Назва:
Рентабельність та собівартість продукції
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
15,40 KB
Завантажень:
30
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Курсова робота з економіки підприємства
Рентабельність та собівартість продукції


ЗМІСТ
ВСТУП.................................................................................... .....................2
РЕФЕРАТ............................................................................................................4
РОЗДІЛ I ТЕОРИТИЧЕСКИЕ ОСНОВИ РЕНТАБЕЛЬНОСТІ І СОБІВАРТІСТЬ ПРОДУКЦИИ...........................................................................5
1.1 Теоретичні основи рентабельності...........................................5
1.2 Собівартість продукции..............................................................10
РОЗДІЛ II ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВА ВАТ «...... СИРЗАВОД».............13
2.1 Коротка організаційно-економічна характеристика..........13
2.2 Аналіз прибули і рентабельності підприємства.........................21
РОЗДІЛ III ШЛЯХУ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ РЕНТАБЕЛЬНОСТІ ПРЕДПРИЯТИЯ.........................................................................................................26
ВЫВОДЫ..........................................................................................................29
СПИСОК ЛИТЕРАТУРЫ................................................................................30
ВСТУП
В умовах ринкових відносин, що характеризуються своєю динамічністю, доводиться постійно ухвалювати неординарні рішення, зв'язані з урахуванням фінансового положення підприємства.
Для оцінки рівня ефективності роботи підприємства одержуваний результат (валовий дохід, прибуток), зіставляється з витратами або використовуваними ресурсами. Порівняння прибули з витратами означає рентабельність, або, точніше, норму рентабельності.
Перехід до ринкових відносин вимагає глибоких зрушень в економіці - вирішальній сфері людської діяльності. Необхідно здійснити крутий поворот до інтенсифікації виробництва, переорієнтовувати кожне підприємство, організацію, фірму на повне і першочергове використання якісних чинників економічного зростання. Повинен бути забезпечений перехід до економіки вищої організації і ефективності зі всесторонньо розвиненими продуктивними силами і виробничими відносинами, добре відладженим господарським механізмом. В значній мірі необхідні умови для цього створюються ринковою економікою.
Один з чинників підвищення ефективності - вдосконалення структури економіки. Вищими темпами необхідно розвивати галузі, що забезпечують науково-технічний прогрес і успішне рішення соціальних задач, добиватися поліпшення пропорцій між виробництвом засобів виробництва і предметів споживання, галузями агропромислового комплексу.
Основою економіки вже довгий час є підприємство. Ефективність його діяльності - це і робочі місця, і національний дохід, і форма ринкової інфраструктури.
У сучасних ринкових умовах кінцевий результат роботи підприємства оцінюється рівнем рентабельності. Рентабельність виступає одним з найважливіших основних показників роботи підприємства.
Показники рентабельності більш повно, чим прибуток, відображають остаточні результати господарської діяльності підприємства. Вони характеризують ефективність роботи підприємства в цілому, прибутковість різних напрямів діяльності, окупність витрат і так далі. Величина показників рентабельності показує співвідношення ефекту з наявними або використаними ресурсами. Показники рентабельності зазвичай використовуються для оцінки діяльності підприємства і як інструмент в інвестиційній політиці і ціноутворенні.
Саме шляхи підвищення рівня рентабельності підприємства з'явилися об'єктом дослідження в даній курсовій роботі. Розгляд питання здійснювався на прикладі ВАТ «..сырзавод». В процесі роботи використовувалися праці вітчизняних і зарубіжних авторів.


РЕФЕРАТ
У своїй курсовій роботі я оцінив рівень ефективності роботи підприємства, одержуваний результат (валовий дохід, прибуток), зіставляв з витратами або використовуваними ресурсами. А також досліджував рентабельність продукції на ВАТ «...... сырзавод» і з'ясував що показники рентабельності більш повно, чим прибуток, відображають остаточні результати господарської діяльності підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Курсова робота на тему: Рентабельність та собівартість продукції

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок