Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Фінансові аспекти оренди. Лізингу.

Фінансові аспекти оренди. Лізингу.

Назва:
Фінансові аспекти оренди. Лізингу.
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
28,00 KB
Завантажень:
28
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Курсова робота
з фінансів:
Тема: “Фінансові аспекти оренди. Лізингу.”


ПЛАН
І. Вступ. Суть та економічне значення оренди, лізингу..........................3
ІІ. Основна частина
Фінансові аспекти оренди. Лізинг ..........................................................13
Грошові потоки оренди.......................................................................13
Еквівалент купівельної ціни оренди..................................................15
Оренда чи купівля? Метод ЧТВ.........................................................16
Здійснення лізингової угоди...............................................................17
Лізингові платежі.................................................................................26
Ризик лізингових операцій..................................................................29
ІІІ. Висновок..............................................................................................36


І. ВСТУП. СУТЬ ТА ЕКОНОМІЧНЕ ЗНАЧЕННЯ ОРЕНДИ, ЛІЗИНГУ
Одним s основних шляхів вирішення проблем власності, особливо її персоналізації, е оренда. Земля, інші природні об’єкти, підприємства, будівлі і т.д. є виключно народною власністю. Тут оренда є єдиний способом реалізації прав конкретного господаря на, вище-згадані засоби виробництва. Що стосується будівель, споруд тех-ніки, транспортних засобів, продуктивної і робочої худоби, то їх придбання на правах повної власності зараз дозволено громадянам, с Але у багатьох s них намає необхідних коштів на повне придбання вгаданих засобів виробництва. Току тут оренда - основний спосіб персоналізації власності.
Оренда займав чільне місце в системі економічної реформи. Вони повинна стати дійовим внутрішнім стимулом, беззатратним ва-желем зміцнення економіки країни на засадах наділення трудівника правами господаря і його господарського ставлення не лише до влас-не! праці, а й до засобів, предметів праці та виробництва в цілому.
Оскільки оренда безпосередньо спрямована на персоналізацію власності і відродження почуття і Прав господаря у трудівника, то вона тісно пов’язана з людським фактором, зачіпає інтереси міль-йонів трудящих, кав глобальний характер.
З постановкою оренди на порядок денний, вирішення її господарських проблем вона, безперечно, привернула увагу як науковців, так і господарників. Почалось вивчення оренди в системі підвищення кваліфікації, виробничо-економічного і політичного навчання, впровадження орендного підрозділу, а далі започаткувались дослідження орендних відносин.
Оренда — це юридична угода між двома сторонами — орендодавачем, власником майна, і орендарем, який користується тим майном. Орендодавач дає орендареві право певний час користуватись майном. За це орендар протягом дії оренди погоджується сплачувати певну суму орендної плати. Як правило, в оренду здаються комп'ютери, обладнання, автомобілі, квартири, офіси. Орендодавачами і оренда-рями можуть бути приватні особи або компанії. На сьогодніпшьому ринку основними орендодавачами є комерційні банки і лізингові ком-панії.
Загалом процедура оренди майна майже така, як і позика грошей, хоча є й істотна різниця. Після підбору обладнання (або іншого майна) орендар звертається до лізингової компанії і дає заявку на оренду майна. Після одержання заявки на оренду орендодавач уважно оцінює платоспроможність орендаря та розглядає перелік і ціни об-ладнання, яке буде здаватись в оренду. Щойно заявка буде затверд-жена, орендодавач повідомляє орендареві суму річної орендної плати, терміни платежів, умови щодо утримування обладнання та інші права й обов'язки орендаря протягом періоду оренди. Якщо терміни і умови для орендаря прийнятні, то підписується лізинговий контракт і обладнання передається орендарю. У кінці періоду оренди орендоване обладнання повертається орендодавачу. Проте у цьому контракті мо-же бути записано, що орендар має право викупити обладнання протя-гом або наприкінці терміну дії контракту. У такому випадку орендар сплачує певну суму, і обладнання стає власністю орендаря.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Курсова робота на тему: Фінансові аспекти оренди. Лізингу.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок