Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Електронна комерція: стан та перспективи розвитку

Електронна комерція: стан та перспективи розвитку

Назва:
Електронна комерція: стан та перспективи розвитку
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
19,57 KB
Завантажень:
129
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КУРСОВА РОБОТА
З курсу "Світова економіка"
На тему: "Електронна комерція: стан та перспективи розвитку"
ПЛАН
ВСТУП
РОЗДІЛ І. Теоретичні основи електронної комерції.
1. Електронна комерція як складова частина цифрової економіки.
1.1 Сутність цифрової економіки та її відмінність від інформаційної економіки.
1.2 Місце електронної комерції в цифровій економіці.
1.3 Електронна комерція як складова частина електронного бізнесу.
2. Види електронної комерції.
2.1 Електронна комерція B2C.
2.2 Електронна комерція B2B.
3. Інструменти електронної комерції.
3.1 Електронні платежі та цифрові гроші.
3.2 Електронний обмін даними.
РОЗДІЛ ІІ. Практичний аспект електронної комерції.
4. Характеристика розвитку електронної комерції по регіонам.
4.1 США - лідер у галузі електронної комерції.
4.2 Прискорені темпи розвитку електронної комерції у Європі.
4.3 Азійський досвід у розвитку електронної комерції.
5. Інвестиції у електронну комерцію.
6. Державне регулювання електронної комерції.
ВИСНОВКИ
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
ДОДАТОК 1. ВИЗНАЧЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ КОМЕРЦІЇ
ДОДАТОК 2. КІЛЬКІСТЬ КОРИСТУВАЧІВ ІНТЕРНЕТ
ДОДАТОК 3. ОСНОВНІ ЕМІТЕНТИ ЦИФРОВОЇ ГОТІВКИ


ВСТУП
Інформація це важлива рушійна сила економічного зростання та соціальних змін. Бурхливий розвиток інформаційних технологій призвів до того, що в сучасній світовій економіці інформація стала ключовим поняттям. Успішний розвиток мережі інтернет та бурхливе зростання електронної комерції в черговий раз довели, що інформаційний сектор економіки, на даний момент є найбільш динамічним та найбільш прибутковим.
В даній роботі я спробую детально розглянути електронну комерцію, що є частиною так званої цифрової економіки. Для цього потрібно розглянути як теоретичні основи електронної комерції, що вперше були розроблені американськими вченими у 1995-1997 рр., так і практичний аспект, беручи за основу статистичні дані ряду досліджувальних центрів, що займаються проблемами електронної комерції.
Для практичного аналізу електронної комерції я розгляну стан розвитку електронної комерції по регіонам, охарактеризую процес інвестування в електронну комерцію та розгляну певні аспекти державного регулювання електронної комерції. Досліджуючи електронну комерцію по регіонам перш за все потрібно звертати увагу на ті регіони, що досягли певного рівня інформаційного розвитку, адже платформою для розвитку електронної комерції є достатній рівень інформатизації суспільства та розвинена телекомунікаційна інфраструктура. Найбільш цікавими для нашого дослідження і такими, що в повній мірі відповідають вищевказаним умовам, є США, Західна Європа та Японія.
Спираючись на теоретичні основи та практичний аналіз електронної комерції я спробую визначити перспективи розвитку як B2C так і B2B електронної комерції, враховуючи останні події пов'язані з т.з. "кризою мережевої економіки" Хоча сам автор вважає термін "мережева економіка" занадто вузьким, і не рівносильним терміну "цифрова економіка" (про це докладніше буде сказано далі), але в ЗМІ використовується саме таке визначення для першої кризи цифрової економіки..
Об'єктом даного дослідження є електронна комерція, як складова частина цифрової економіки. Спираючись на методологію вивчення цифрової економіки та її складових частин, що була запропонована групою американських учених Детально ця методологія викладена у колективній праці "Understanding digital economy", що основана на матеріалах одноіменної конференці. , я спробую охарактеризувати стан електронної комерції як динамічного процесу, адже темпи розвитку електронної комерції настільки швидкі, що будь-які статичні характеристики швидко втратять свою актуальність.
Предметом даного дослідження є динамічні механізми, стратегії, інструменти, моделі електронної комерції та моделі поведінки суб'єктів електронної комерції.
У висновках я спробую охарактеризувати перспективи електронної комерції, аналізуючи отримані в результаті дослідження дані I та II розділів.


РОЗДІЛ І. Теоретичні основи електронної комерції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Електронна комерція: стан та перспективи розвитку

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок