Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> Комерційна діяльність підприємства

Комерційна діяльність підприємства

Назва:
Комерційна діяльність підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
18,84 KB
Завантажень:
131
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КУРСОВА РОБОТА
на тему: “Комерційна діяльність підприємства”
 
Зміст
Вступ
Ринкові умови господарювання сприяли виявленню нового типу комерційних відносин між постачальниками та покупцями товарів, відкрили широкий простір ініціативі та самостійності торгових робітників. Без цих якостей в сучасних умовах не можна успішно здійснювати комерційну роботу.
В країнах з розвиненою економікою в комерційній діяльності дуже високо ціниться комерційна ініціатива, практичність, умілість продати товар.
Успішно здійснювати комерційну діяльність в складних та різноманітних умовах ринкових відносин зможуть лише добре підготовлені висококваліфіковані кадри комерційних робітників торгівлі, які пройшли глибоку підготовку або підвищення кваліфікації в області сучасної організації та технології комерційної роботи, маркетингу, менеджменту.
Актуальною задачею комерційних робітників торгових організацій та підприємств являється залучення в товарообіг продукції вітчизняних виробників.
В зв’язку з цим необхідно розширити сферу договірних відносин з постачальниками та виробниками товарів, підвищувати ефективність та активність договорів поставки. Договора поставок повинні активно впливати на вітчизняне виробництво для всесвітнього збільшення випуску товарів народного споживання, виготовлення їх із дешевої альтернативної сировини, формування оптимального асортименту для населення.
При ринковій економіці якість комерційної роботи залежить перш за все від вміння активно знаходити товари, які реалізуються в порядку вільного продажу, зацікавити промислові та сільськогосподарські підприємства, осіб, які займаються індивідуальною трудовою діяльністю, в виготовленні потрібних населенню товарів.
Для виповнення цих задач комерційним робітникам необхідно добре знати свій економічний район та його природні багатства, реально оцінювати стан промисловості, сільського господарства, виробничі можливості та асортимент виробів, виробляємих підприємствами регіону.
Фінансовий стан підприємства характеризується розміщенням його коштів та джерел їх утворення. Фінансовий стан підприємства – це забезпеченість власними обіговими коштами, стан нормованих запасів товарно-матеріальних цінностей, стан та динаміка дебіторської та кредиторської заборгованості, оборотність коштів, платоспроможність та інші підсумки фінансово-господарської діяльності підприємства, що дозволяють дати оцінку досягнутим результатам, зробити висновки про рівень фінансово-економічного стану та про наявність нереалізованих внутрішньогосподарських резервів.
Важливе значення в зміцненні фінансового стану підприємства є організація роботи магазину та формування його асортименту.
Метою даної курсової роботи є оцінка проведення комерційних процесів в магазині з метою їх найбільш ефективного виповнення, найшвидшого доведення товарів до кінцевих споживачів шляхом здійснення актів купівлі-продажу.
Кінцевою метою будь-якої комерційної діяльності є максимальне задоволення життєвих потреб людини. Однак успіх магазину, його фінансове благополуччя багато в чому залежить від правильного вибору товарної маси, тобто грамотного формування асортименту.
Об’єктом дослідження є магазин ТОВ “Раміно”, котрий знаходиться в Подільському районі м. Києва на пр. Рад. України, 32-А.
1. Закупівля товарів як функція комерційної діяльності
Закупівельна робота являється основою комерційної діяльності в торгівлі. З неї взагалі починається комерційна робота. Щоб продати товар покупцю та отримати прибуток, потрібно володіти товаром. Головна функція товарообігу зводиться до зміни форми вартості по формулі:
Г – Т та Т' – Г'
Формула розкриває сутність комерційної роботи в торгівлі: підприємець, володія визначеною сумою грошових засобів, закуплює товар, який потім перетворює в грошові засоби з деяким прибутком. Виходячи з основної функції товарообігу, можна зробити висновок, що комерційна робота в торгівлі починається з закупівлі товарів з метою послідуючого їх продажу.
За своєю економічною природою закупівля представляє собою оптовий або дрібнооптовий товарообіг, здійснений торговими підприємствами (юридичними особами) або фізичними особами з метою послідуючого перепродажу закупівельних товарів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Курсова робота на тему: Комерційна діяльність підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок