Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> курсова робота на тему: Фінансовий менеджмент ЗЕД підприємства

Фінансовий менеджмент ЗЕД підприємства / сторінка 17

Назва:
Фінансовий менеджмент ЗЕД підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,34 KB
Завантажень:
448
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Дане підприємство кожного року має більш ніж 250 ЗЕ контрактів, які повністю виконуються,відбувається співпраця з 28 країнами світу, в перспективі відбувається обговорення з країнами арабської Аравії. Потрібно обов’язково проводити постійну калькуляцію собівартості продукції особливо в сфері ЗЕД. Важливе значення має аналіз та чітке вивчення сфери «умов поставки» продукції тим самим зменшити базу оподаткування. Всі поставки відбуваються на умовах DDU (Інкотермс 2000), що означає перенесення всіх витрат на виробника (стосовно поставки, страхування, навантаження, вивантаження транспортування). В даній сфері доцільніше не завжди використовувати тільки одну умови поставки з усіма замовниками.
Господарські зв’язки – Підприємство має проводити аналіз відносин з постачальниками, посередниками, кредитно-фінансовими установами, які і є елементами зовнішнього оточення. На ЗАТ «ТаланПром» склалася тенденція до тривалих та стійких, але недешевих відносин з вищеназваними суб’єктами, ці відносини необхідно переглянути, так, як аналогічну сировину можливо придбати в інших постачальників за цінами нижчими та вигіднішими умовами, що призведе до зменшення собівартості продукції, що мультиплікативно призведе до збільшення ефективності ЗЕД підприємства.
Конкуренти – Для аналізу дій конкурентів подається така інформація: позиція конкуруючих фірм на ринку; характер продукції, що випускається; види та характер сервісних послуг, що пропонуються конкурентами; практика рекламної діяльності та форми стимулювання збуту; практика товаропросування; маркетингова діяльність ; фінансовий стан фірми-конкурента; кількісні показники діяльності; комерційні умови угод, які укладаються конкурентами.
Наука і техніка- є тією силою, що може призвести до згорання неперспективної області діяльності підприємства, оскільки це не відповідає прогресивним напрямкам розвитку НТП. За останній звітний період було отримано кредит на впровадження найновішого обладнання для виробництва продукції та переробки залишків. Введенно в експлуатацію комплекс турбінного пресування, що збільшує ефективність виробництва на 135%. Але існує необхідність ввести аналогічний комплекс в інші сфери діяльності підприємства, так як дане устаткування окупиться чи не за 4-5 циклів виробництва.
Податкова система- це сукупність передбачених податковим законодавством загальнодержавних та місцевих податків і зборів, принципів, форм і методів їхнього встановлення, зміни, скасування, обчислення та сплати.ЗЕ збори мають чинемалий вплив на формування ЗЕ ціни продукції закордоном, а саме збільшують вартість продукції. Тому існує нагальна потреба знизити ЗЕ збори та податки. Шляхом вдосконалення та спрощення даної сфери є не повністю цільне транспортування продукції а експортування продукції частками, як складових компонентів, а вже збір, склеювання виконувати в країні призначення.
Необхідно звернути увагу на чітке управління витрат на комісійні винагороди, брокерські послуги, страхові витрати та інше. Існує чітка нагальна потреба потреба створення особистого брокерського центре, що зменшить собівартість продукції в ЗЕД. Також можливо доставка продукції кожному замовнику не окремим транспортним засобом кожному, а одним ТЗ декільком замовникам. [17,ст.414-416].
ВИСНОВОК
Організація ЗЕД, а тим паче фінансовий менеджмент ЗЕД - дуже складна і клопітка робота. Вона вимагає уважного опрацювання таких питань як коньюктура ринку, потенціальні покупці і продавці, встановлення ділових контактів з ними, проведених переговорів, підписання угод і т.д. Тому, для ефективного керівництва ЗЕД на рівні підприємства, необхідна адекватна до умов його роботи структура управління. Слово "структура" означає каркас, основу. Будь-яке підприємство має відповідний каркас, що пов'язує всі його підрозділи, служби, органи.
Організаційно-виробнича структура відображає побудову системи, якою управляють, структура управління - системи, яка управляє, а організаційна структура підприємства - побудову і взаємозв'язок обидвох даних систем.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Курсова робота на тему: Фінансовий менеджмент ЗЕД підприємства

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок