Головна Головна -> Курсові роботи українською -> Економічні теми -> курсова робота: Фінансовий менеджмент ЗЕД підприємства

Загрузка...

Фінансовий менеджмент ЗЕД підприємства / сторінка 2

Назва:
Фінансовий менеджмент ЗЕД підприємства
Тип:
Курсова робота
Мова:
Українська
Розмiр:
31,34 KB
Завантажень:
448
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Отже, управління фінансовими потоками ТНК залежить від міжнародних фінансів.
До факторів зовнішнього середовища, що впливають на розвиток ЗЕД українських підприємств, можна віднести такі [5,ст.33-36].
зміна впливу факторів часу та простору. ЗЕД, як прави-ло, пов'язана із подоланням великих відстань. Високі темпи технічного прогресу в галузі комунікацій та транспорту дають можливість значною мірою економи-ти час і кошти, які витрачають на передавання інфор-мації, транспортування товарів, переміщення людей.
розвиток інституційних механізмів: удосконалюється діяльність суспільних інститутів, інфраструктура бізнесу. Це стосується, насамперед, ліквідації торго-вельних бар'єрів, створення нових та розвиток існую-чих економічних інтеграційних угруповань;
зміна конкуренції в світовому господарстві. У зв'язку із зростанням конкуренції на світовому ринку, розвитком системи комунікацій, інформації, транспорту, лібе-ралізацією торгівлі підприємства відчувають все більший вплив міжнародних ринків. На світових рин-ках
недостатні ресурсні можливості більшості українських підприємств для широкої діяльності на зовнішніх рин-ках;
недостатні знання світової практики та відносне відста-вання у ефективному використанні ринкових ме-ханізмів у ЗЕД;
В той же час існує низка обставин, які негативно вплива-ють на характер та ефективність функціонування підприємства. До них слід віднести такі:
підприємство ще дуже обмежене у своїх ринкових мож-ливостях як всередині країни, так і за кордоном;
державна підтримка підприємства деякою мірою має декларативний характер;
різні елементи ринкової економіки України розвива-ються та формуються різними темпами та неадекватно світовим процесам;
нормативно-правове регулювання діяльності підприємства, як правило, розвивається випереджаю-чими темпами порівняно з іншими елементами ринко-вої інфраструктури;
У сучасному економічному світі жодна компанія, жодний інвестор не може собі дозволити ігнорувати основні концепції міжнародних фінансів. На конкурентне положення окремих суб'єктів бізнесу, незалежно від того, чи займаються вони міжнародною діяльністю чи ні, можуть вплинути і зміни обмінних курсів, і різноманітні темпи інфляції, і різниця в процентних ставках.
Для компаній, що працюють на міжнародному ринку, прийняття відповідних рішень у цій сфері утруднюється ще й національними відмінностями в банківських правилах і торгових нормативних актах, засобах регулювання ринку і ступенем політичної стабільності в країні їхньої діяльності.
У наші дні інвестори, якщо вони прагнуть збільшити прибутки від своїх вкладень і зменшити ризики, теж повинні уявляти, як впливає значення обмінних валютних курсів на їхні інвестиції. Тому вивчення законів міжнародних фінансів є необхідною складовою навчання в су-часному бізнесі[6,ст.23-26].
У такому ви-падку менеджеру, безумовно, будуть потрібні глибокі знання у сфері міжнародних фінансів.
По-перше, йому необхідно з'ясувати, які чинники, що належать до можливого інвестування, впливають на політичні і кредитні ризики. Які податкові закони в Україні? Як вони можуть змінитися за інвестиційний період? Обрання нового парламенту в Україні нерідко призводить до істотних корекцій валютного й інвестиційного законодавства. Яка можливість виникнення хаосу, введення військового стану і прояву рис, характерних для нестабільної ситуації в країні, куди пла-нується інвестування? Чи існують обмеження на експорт та імпорт, на-скільки імовірно, що існуючий сьогодні стан не зміниться в майбутньому?
По-друге, нашому гіпотетичному менеджеру необхідно проаналізу-вати потенційний валютний ризик, що можливий для компанії за цих умов. Який обмінний курс конвертації гривні в долари? Які обмінні курси між українською валютою і валютами інших європейських країн, куди завод зможе експортувати свою продукцію? Які прогнози стосов-но ставок валютних курсів у майбутньому? Які фінансові інструменти і прийоми доступні для хеджування зазначених валютних ризиків?
По-третє, менеджеру потрібно вивчити процентні ставки і темпи інфляції у всіх країнах, що мають відношення до даного проекту.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
Курсова робота на тему: Фінансовий менеджмент ЗЕД підприємства

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок